Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo II

Bogdzia 20:27, 19 cze 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pięknie pokazałaś jak było a jak jest teraz. Na jednym zdjeciu jest mały Kubuś , on też sie zmienił razem z Kubusiowem , podrósł jak tak samo jak roślinki.Pozdrówka w nowym wątku.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
hanka_andrus 21:22, 19 cze 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No to hulamy dalej, moja Pani Małgorzato!
Gratulki i wsparcie na rozpoczęcie nowego tysiącstronia!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Welka 21:42, 19 cze 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Melduje się w nowej odsłonie Kubusiowa
Zmiany rewelacyjne, brawa za Waszą pracę!
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
kaisog1 22:54, 19 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Madzia hehhehe nie ma co pokazywac nabazgrałam tylko ołówkiem coby nie zapomnieć

Mirko dorobisz się, dorobisz

Bożenko faktycznie Kuba rośnie razem z ogrodem

Haniu dziękuje Ci pięknie!

Ewelina dzięki! Buziaki

A ja dzisiaj dostałam mejla i sie załamałam.... chodzi o przedszkole Kuby....

"Witam,
Dowiedzieliśmy się dzisiaj, że Pani Kasi dostała wypowiedzenie od Pani Dyrektor i w następnym roku nie będzie już pracowała w naszym przedszkolu.

Po rozmowie z Panią Dyrektor dowiedziałem się, że ze względu na małą liczbę dzieci w przedszkolu w godzinach popołudniowych oraz mniejsze wpływy do kasy dzielnicy Wola (ze względu na nowy sposób obliczania stawki opłat za przedszkole) gmina podjęła decyzję o redukcji etatu. Razem z mamą Emilki udało nam się ustalić, że redukcja etatów wystąpiła w większości przedszkoli i dyrekcje przedszkoli, prawdopodobnie w obawie o własne stanowiska, nie podejmują walki o pozostawienie tychże etatów.

W naszym przedszkolu wyznaczono jedną osobę do zwolnienia i pech chciał, że tą osobą jest Pani Kasia, ponieważ jedynym kryterium był podobno staż pracy Pań opiekunek.
Szansą na obronę Pani Kasi byłaby prawdopodobnie petycja wszystkich rodziców z naszego przedszkola do Rady Dzielnicy, niestety ostatnia sesja odbyła się 4 czerwca br.

Może jednak ktoś, mimo wszystko, miałby pomysł jak moglibyśmy pomóc Pani Kasi w odzyskaniu stanowiska pracy, albo w znalezieniu nowej. Szkoda żeby taki potencjał, jaki w Pani Kasi drzemie nie był wykorzystany.

Ponadto Pani Dyrektor ustala obecnie, jak przydzielić dzieci do dwóch ostatnich grup w przyszłym roku, co będzie wiązało się również z podziałem dzieci z naszej grupy .
27 czerwca jest rada rodziców i jeśli uda mi się coś więcej ustalić nie omieszkam się z Państwem tą wiedzą podzielić."

Zacytowałam ta wiadomość bo opisuje o co chodzi a ja nie chcę nic przekręcić. Wyjaśnię tylko, że Panie u nas w grupie są dwie. Pani Kasia to jedyna osoba, której dzieci sie słuchały, i która umiała zachęcić dzieciaki do różnych rzeczy. Poza tym była w nieustannym kontakcie z rodzicami.
Co zrobić by nasza grupa Jej nie straciła???? Ma ktoś jakiś pomysł???? Ja jestem załamana.....

Już pomijam fakt, że dyrekcja znowu robi jakieś roszady bez wiedzy rodziców wśród dzieci... Mam wrażenie, że my jako rodzice nie mamy na to kompletnie żadnego wpływu - co mnie potwornie wkurza. Dzieci to nie przedmioty, które można przedstawiać do woli! ......
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Madzenka 22:57, 19 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasia mojej córce w klasie maturalnej zmieniono wychowawczynię, nic nie udało się zrobić....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Welka 23:01, 19 cze 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Wiesz może jaki staż pracy miała ta pani i jaki miała stopień awansu? Jak mała jest liczba dzieci w tych godzinach popołudniowych i czy przez cały rok była mała czy teraz się zmniejszyła?
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
monitka 23:05, 19 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
No niestety oszczędności...szkoda że kosztem dzieci
Gosia ale czemu ta petycja do Rady Gminy? Organem nadrzędnym jest wydział Oświaty urzędu Gminy i Prezydent/Starosta. Tam możecie składać odwołania tylko jak znam życie to powołają się na oszczędności i zepchną to na dyrektora placówki, że to on podejmuje decyzje personalne...
A może idźcie większą grupą rodziców do Dyrektorki na rozmowę, może to coś da...
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
kaisog1 23:15, 19 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Marzena to mnie pocieszyłać....

Ewelina ona ma najmniejszy staz pracy. Dzieci odbieranych u nas w grupie o godzinie 13 było chyba dosłownie kilka sztuk. Cała reszta z 26 zostawała do godziny 16 lub dłuzej. Teraz z pewnościa sie zmniejszyła bo wakacje się zbliżają.... Wkurza mnie to, że bawia się po prostu naszymi dziećmi.

Monika jutro będę się kontaktowac z osobami w Urzędzie, który znam bo pracowała w nim moja mama. A powołuja się oczywiście na oszczędności. Tylko zastanawiam się czemu akurat nasz grupa straciła chyba jednego z najlepszych wychowawców..... Ja jak pódę do dyrektorki to chyba ja pożrę... nie nawidzej tej baby. To ona mi powiedziała, że jak mi się nie podoba w przedszkolu to droga wolna i że mnie zatrzymywac nie będzie...
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 23:15, 19 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
dubel
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Welka 23:24, 19 cze 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Dlatego właśnie pytam o liczbę dzieci, bo zazwyczaj w czerwcu w godzinach popołudniowych się zmniejsza. Poza tym spytaj ile dzieci jest zapisanych w przyszłym roku do godz 16 a ile tylko do 13. Od września w zerówkach znajdą się nasze pięciolatki, ale i obecne sześciolatki, więc nie sądzę żeby liczba dzieci się zmniejszyła, wręcz przedszkola są przeładowane.
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies