Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo II

kaisog1 21:27, 18 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Asiu, Julito, Moniko i Gabrysiu dziękuję, że jesteście



....a ja właśnie wiem co sie stało z moimi patyczkami hortensjowymi.... Dzisiaj wyciągnęłam dwa z nich , ja patrzę a one puste w środku. Zgłupiałam... wzięłam nożyczki i przecięłam a ze środka wysypały się maleńkie półprzezroczyste glizdy... nie wiem co to! Zaczęłam więc wyciągać kolejne i w każdym to samo....
Zdziwiłam się też bo parę patyków, zupełnie bez liści nie dało się łatwo wyciągnąć. Okazało się, że puściły korzenie.... dziwne... bo liści nie ma.... W każdym razie jestem zdruzgotana.....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Debra 21:30, 18 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
kaisog1 napisał(a)
... Ja po prostu jestem uparta jak osioł i jak coś zaczynam to kończę. Niestety robię to czasem prawie "po trupach" no ale cóż


To jedyna droga jak się ma coś osiągnąć

Ja nie zdawałam sobie w dodatku sprawy jak daleko od Warszawy jest to Wasze cudne miejsce. Wiem, pisałas w pierwszym poście o jeziorze Roje, ale przegapiłam.

Czyli dodatkowa trudność, bo gdy ogród przydomowy, to co chwilę coś można robić, ale tak..
Wyobrażam sobie, jak trudno Ci czasem zostawiać Kubusiowo i wracać do Warszawy.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
kraania 21:45, 18 cze 2013


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Melduję się w II części
Gosia porównania powalają. Robi się naprawdę ślicznie. Co ja za bzdury piszę. Jest ślicznie.
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
kaisog1 21:53, 18 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Debra bo trudno ogranąć wątek, który ma 900 stron Wiele informacji umyka. Dla sprostowania - jezioro nad, którym jest Kubusiowo to Narie a Roje to wieś
Pewnie, że ciężko mi się rozstawać z ogrodem a jeszcze ciężej wracać i patrzeć, że trzeba zaczynać od początku hahhaha ale jak już skończę co zaplanowałam będzie lżej

Ania odnalazłaś się
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 21:59, 18 cze 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Witam Cię Gosiu z Anglii

Nic tak nie działa na wyobraźnię oraz nie pokazuje że wszystkiego można dokonać, jak się bardzo chce Pozdrawiam i do zobaczenia niebawem


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 22:08, 18 cze 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Szefowa!!!!!!!!!!! Ależ cudniaste kwiatki Dzięki Kochana Kiedy wracacie????
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
an_tre 22:19, 18 cze 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22372
I ja witam w nowym wątku



pięknie się rozrosły, nie przeszkadzają
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Debra 22:23, 18 cze 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
kaisog1 napisał(a)
Debra Dla sprostowania - jezioro nad, którym jest Kubusiowo to Narie a Roje to wieś



Przepraszam, moja pomyłka, oczywiście
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
kraania 22:29, 18 cze 2013


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Gosia byłam cały czas, podczytując od czasu do czasu na telefonie, więc jestem w miarę na bieżąco. Próbuję zrobić porządek ze swoim zdrowiem i jakoś tak czasu mało mi zostaje. Mam dla Ciebie tą białą hostę. Przywieźć Ci ją na Święto Róż?
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
monitka 22:34, 18 cze 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Gosiu melduję się w nowym wątku
Fotki before&after robią niesamowite wrażenie! Dopiero teraz widać jak wiele pracy i serca włożyliście w to miejsce. Samych szczęśliwych chwil Wam życzę w Kubusiowie
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies