Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Sebek 22:53, 22 sty 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Chyba się wiele osób ze mną zgodzi, że po Danusi jesteś drugą najbardziej znaną i najczęściej odwiedzaną osobą na forum Zresztą statystyki nie kłamią Mam nadzieję, że jeszcze niejednego tysiączka wspólnie nabijemy przez kolejne lata
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Pola 22:55, 22 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Marzenko podpisuje się się pod tym co napisał Sebastian, gratulacje i tak trzymaj
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
martaibartek 23:14, 22 sty 2015


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Gratulacje i najlepszego!
____________________
Enya73 23:20, 22 sty 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Jesteś takim dobrym duchem tego forum. Tak trzymaj. Pozdrowienia
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Konstancja30 23:41, 22 sty 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Madżenka ...

zaczęło się od tego, ze zobaczyłam dom ... szklany dom z moich marzeń jakaś blondyna sobie wybudowała ! ... w dodatku z fasonem uzbrojona w tajemnicze urządzenie ... sieje pogrom na zachwaszczonym terenie ... poczułam się zaintrygowana ...

potem zaczęłam czytać i z każdą chwilą ten dom ... nadal piękny znikał za kolejnymi zielonymi wariacjami i energią niesamowitej dziewczyny, która przyciągała niebezpiecznie uzależniając humorem ... charyzmą i fantazją ...

nie pamiętam kiedy ale chyba bardzo szybko wizyta w ,,Madżeniu,, stała się rytuałem i obowiązkowym punktem dnia ... tak z pasji do ogrodu jak z sympatii dla ogrodniczki ... że o frajdzie towarzyskiej nie wspomnę ...

pamiętam za to jak niczym zaczarowana miałam wreszcie ten zaszczyt wypieszczochane rabaty zobaczyć ... i pamiętam jak Madżen lekko referując kfffiatki nagle zastygła w bezruchu i z dezaprobatą zniesmaczona wyrwała chwasta ... tego jedynego, który się ośmielił na areale zaistnieć ))))))))))) ... sałatkę z kalafiora pamiętam i wyjątkowo energicznego (pomimo syropku ) tamtego dnia Tytusa ...

pomimo mojego obłędnie niesfornego zmysłu orientacyjnego ... i wielkiego upodobania ogrodniczki do przenoszenia zielonych z flanki na flankę w tym ogrodzie mam absolutną orientację w terenie i go uwielbiam ... co nie jest tajemnicą jako, ze od czasu do czasu uda mi się zainspirować i skopiować (mam nadzieję na tyle entelegentnie , ze po oczach zgapanie architektury terenu nie boli ) ...

Madżenka wspaniałe kilka lat ... ... a w nich niezliczona ilość uśmiechów czy wybuchów śmiechu przed monitorem ... i trochę mniej takich twarzą w twarz ale były i będą następne

bo się kofffa Madżenie i Madżenkę

buźka
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 23:50, 22 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Buziaki wielkie dziekuję za przemile słowa i wyrazy sympatii. To dzieki Wam jestem na tym forum. Poznalam tak wiele wspanialych osobowości, niektorych tylko wirtualnie, innych również osobiście, bez ktorych nie wyobrażam sobie teraz życia. Dziekuję wszystkim zakręconym ogrodomaniakom, za to że jesteście ze mną codziennie od trzech lat, dzielicie się swoimi radościami i smutkami, dylematami i rewolucjami ogrodowymi, raportami cenowymi i pogodowymi, perturabacjami z M'ami i zwierzakami, wspólnie tępimy krety i krewetki ogrodowe (jeśli ktoś nie wie to mam na myśli opuchlaki) , wymyślamy nowe powiedzonka, ekscytujemy sie nowymi odkryciami roslinnymi, w sezonie ogórkowym czyli zimowym tworzymy klubokawiarnie aby jakos wspolnie dotrwac do wiosny, zwolujemy sabaty czarownic aby przepedzic zimie i wydluzyć dni
Za to was wszystkich kofam i dziekuje za naszą wspolną rocznice



I chyba czas zalozyc kolejny wątek?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:51, 22 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
No skoro Izę z letargu zimowego wyrwałam to chyba prawdziwa rocznica
Buziol Iza za tak piekne podsumowanie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 23:58, 22 sty 2015


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
odmeldowuje przebudzenie z letargu ... nie tylko zimowego ... buziol
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Madzenka 00:15, 23 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
hi hi
Iza ja ide spać, znaczy się zapadam w letarg , jeszcze tylko zerknę na fejsa
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
as226 00:16, 23 sty 2015


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Wszystkiego naj i gratulacje
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies