Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

malkul 22:01, 22 lip 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ja jak Agnieszka też albo konewkowe albo wężowe wszytsko z deszczówki z tycg baniaków w ziemi więc rachunki są miłe
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 22:06, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Odpowiadam na pytania:
Tess - nie znam nazwy żadnego z liliwoców... wszystkie sadzone i kupowane w czasach przedogrodowiskowych czyli przed styczniem 2012
Ania MOnte - róża jak liliwoce.... okrywowa NN, Ania DS próbowała zidentyfikowac ale również nie była pewna...
Kalamandyna - odpisałam już ale powtórzę, trawnik zakładaj od połowy września, w przeciwnym razie zaorasz się na śmierć walcząc o jego przetrwanie w upałach

Aniu Art- moich stip nie okrywałam, standardowo rabat grubo wysypana korą na ok 5 -10 cm. Wiosną obcięłam na wysokości 3-4 cm i ładnie odrosły. teraz sa za wielkie... bukszapnów nie widać...

Malkul - pokałdają się te horti mimo że miały być sztywne. W przyszłym roku dam im wzmocnienie ...ale traz za późno...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
malkul 22:08, 22 lip 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
a to dziwne wszędzie piszą żę nie pokładają ja je mam w projekcie i dumam już jakiś czas cza linki czy one ale chyba szala chyli się na Incrediball
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 22:22, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
jolusia napisał(a)
Ale się zachłysnęłam ...piękne rabatki, cudne fotki ...a i wiadomości cała masa... lawendowy temat bardzo pouczający, a i innych wiadomości sporo się dowiedziałam czytając Twój ciekawy wątek...

Pozdrawiam Jola


Witaj Jolusiu i zapraszam częściej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:23, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Konstancja30 napisał(a)
Madżen ... i Adamie ... bo to Wasz ogród choć Madżen lansujemy ))) ... ...

dziękujemy za wspaniałe popołudnie ... i hmmm wieczór prawie ))) w sobotę ... ...

i za ten spacer niedzielny ... botanik piękny ale z taką przewodniczką to było i pięknie i frajda ...

ogród ...

yhm ... to ogród obfitości ale i szczęściarz bo zaopiekowany jest ... wow tak jest zaopiekowany ... roślinki prężą siem dumnie przed pańcią ... rzadko która pozwoli sobie na ciut niesubordynacji )) ...

a Tytus ... energia w najpiękniejszej maści (a podobno był zmęczony )) ) ...

aućk no na to wielkie ... wielkie dziekuję mam teraz tylko sekundę ... ... wrócę późnym popołudniem )) ..

wielkie dziekuję i buźka ...

ale się cieszę, ze zobaczyłam ten ogród na własne oczy ... i że Cię miałam na tyyyle czasu ... ehhhhhhhhhhh


Iza ah jak było przyjemnie Tylko dlaczego poniedziałek był tak trudny????
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 22:25, 22 lip 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
znikłaś mi o 21.18 z powiadomień ....
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 22:27, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
irena_milek napisał(a)
[img
Madżen nie wiedziała, że ma takiego wyjątkowego liliowca
a te róże....cudo!

[
a to osobna bajka....powojniki i budleje, motyle są tu stadami, naprawdę
uwielbiam ten zakątek Marzenki, ale nie tylko ten


Irenko dziękuję, ze spojrzałaś innymi oczami na mój ogród. Jakże piekne robisz zdjęcia.
Hortensję variegata spróbujemy rozmnożyć, wiosną poucinam patyczki a Ty mnożysz

Mam nadzieję, że moje hortensje Cię zainspirowały. Widziałam, ze Zigi już te niebieskie widział na swojej rabacie
A ja będę kopiować Twoją kostrzewę i czyściec
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:28, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
gierczusia napisał(a)
Nie wiedziałam ,że do słynnego pojemniczki ms można też walnąć Florowit .. Dzięki Madzen


Wszystko można dać, byleby nie zrobić zbyt mocnego stężenia ale skoro 7 łyżek MS ... to inne trudno przedawkować
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:29, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)


Nie ruch, tylko komus udało się wkleić foty 4000x3000 razy 4 przez zewn. hosting, ale jakim cudem? mnie to szachownica przed oczami sie ukazałaa jak otworzyłam posta Ale juz zmoderowane. Admin zadziałał.


Danusiu ależ psotnik !!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Luki 22:30, 22 lip 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Cudne te hortensje ogrodowe, a o Incredyball nawet nie wspominam
Może na rabatke posadzić liliowce, nie wiem czy to dobry pomysł, ale liście nie za wysokie do tego kwiaty, ja wszędzie obecnie upycham liliowce . Co do traw to nie znam się na nich niestety.
Kurcze takie nawadnianie to super spraw, musze sobie zrobić przynajmniej linie kroplujące na rabatach.
Dobrze, że mam głęboką studnie pełną wody bo po napełnianiu basenu 'z kranu' to mama mnie troszke goniła, a jak jeszcze to codzienne dwugodzinne podlewanie by dołożyć
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies