Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika... Kiedyś tu....

Kasiek 22:48, 22 lip 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Marzena2007 napisał(a)


Buuuuuu Kurcze a tu fala upałów ma nadejść....
A nie masz studni ani zbiornika do zebrania deszczówki???? U mnie i bez deszczów ogród wytrzymałby ze dwa tygodnie...

Marzenko mam bunkier wodny pod podjazdem do domu.Nie padalo porzadnie juz kilka tygodni,pomimo ze podlewam ogrod codziennie,ziemia jest spekana,rozstepy sa na 2 cm Woda w kranie ledwo ciurka,jest slabe cisnienie,wiaterek wysusza wszystko w popiol. Jak nie powodz to susza U nas zaczynaja mowic o suszy ostatnich ilus tam lat,mam nadzieje ze tylko dziamgaja jezykami bo nic innego nie maja do roboty.
____________________
Bawarka
Sebek 22:48, 22 lip 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madżen - ależ pędzisz A ja tu przed telewizorem śledzę narodziny królewskiego potomka Ale Twój ogród zdecydowanie fajniejszy do oglądania
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monitka 22:50, 22 lip 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Marzenko a jakie masz typy hortensjowe? Filmiki jutro pooglądam bo dziś już na ryjek padam ale Twój śliczny busz zdążyłam pooglądać
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
atena35 22:51, 22 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Jakoś czytam od tyłu do przodu.
Nie wiem czy coś zdecydowałaś ws miejsca po kosaćcach?
Mi podoba się tam w wersji "po obcięciu" czyli, że coś niskiego.
No, niestety nie wiem co by to miało być a może kulka na nodze?)
Wiem, dużo pogadałam - nic nie pomogłam

Jak patrzę na te motyle to chce mi się kupić budleje - czy ona długo tak wabi te "pawie oczka"?
Dzisiaj widziałam też motyle na budlei w casto - bardzo się zdziwiłam.
____________________
Ogród Tosi
agniecha973 23:00, 22 lip 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Marzena2007 napisał(a)


Mi ostatnio ciągle znikają.... Dzisiaj zniknęło mi Miłkowo....


Mi zniknęło wszystko, ale co najlepsze nie mam jak zaznaczyć, bo nie mam w postach krateczki "zaznacz". Poddaję się. Wnerwia mnie to znikanie powiadomień.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
martika 23:01, 22 lip 2013


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 1001
Dzięki Marzenko, tak chodziło mi o te graby. Tak myslałam, zę to te drzewa, ale nie byłam pewna. Świetne są. Chciałam takie formowane posadzić od frontu, ale troche przeraziłam ise tym cięciem taaaakich dzrew i będą wisnie Umbra
____________________
Marta - Przedwiośnie ogrodu - []
agniecha973 23:04, 22 lip 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Marzena2007 napisał(a)


O matko dzisiaj o 17:30 u mnie było +31.... do tej pory niemal roznegliżowana po ogrdodzie biegałam...


U mnie tak samo, upały drugi tydzień. Bikini obowiązuje w ogrodzie Już dziś podlewałam tegoroczne nasadzenia, co nieczęsto się zdarza.
Pozdrówka. Incrediball są incerdible, hi hi. Ale ja wolę te horti z kwiatostanami w kształcie stożków, zdecydowanie. Te będę podziwiać u Was.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Urszulla 23:05, 22 lip 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21885
Super że Was wzięło na hortensje
ile masz Increditball na rabacie, bo efekt jest wyśmienity.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
atena35 23:15, 22 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Mi też wszyscy zniknęli po 21ej
____________________
Ogród Tosi
Madzenka 23:19, 22 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pragnę donieść, że nie mam swoich typów hortensjowych. Wszystkie cudne, niepowtarzalne. Jak się napaczyłam w ogrodzie botanicznym to jeszcze bardziej się zakochałam.....
Na mojej rabacie mam 6 incrediball, 5 you and me, 4 ogrodowe moźe forever ever???, 3 lilmlajtki, ktore wyglądją jak olbrzymy, 2 magical moonlight i jeszcze przesadziłam z donic dwie białe ogrodowe a kolejne dwe niebieskie czekają na swoją kolej do wsadzenia ale zamarzyła mi się bladorózowa (taka porcelanowa , niemal biala) ogrodowa do moich you and me.... Fajny byłby efekt... Wiosną poszukam na giełdzie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies