Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Poszukuję pomysłu na taras

Pokaż wątki Pokaż posty

Poszukuję pomysłu na taras

bleebla 13:47, 03 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Skula napisał(a)
dla mnie - SUPER Wam to wyszło !


Emka napisał(a)
Świetnie! Bardzo profesjonalnie to wygląda. Wspaniały taras i super pomysł z posadzeniem drzew - będą parasole


Dziękuję. Mąż bardzo ucieszył się z pochwał
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 13:54, 03 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
beta napisał(a)
ale świetnie wyszło!!!

mam pytanie, czy skrzynię od środka ocieplałaś?


Cieszę się że sie podoba. Ocieplaliśmy styropianem zgodnie z ogrodowiskową instrukcją Na etapie ocieplania donica wyglądała tak:
____________________
Aga - Mała eLeczka
Gardenarium 18:12, 03 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Musisz jeszcze dopracować wiązanie drzew, kołki powinny być idealnie równo, pionowo oczywiście i u góry z połówek takie przykręcone "płotki.

Nie są pionowo, rozłażą się na boki a u góry sterczą i szmatki jakieś białe są Piszę nie dla złośliwości, ale po prostu wiem że tak nie powinno być.

Skoro taras jest idealny to i to musisz dopracować, nie ma zmiłuj.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
katarzynkak 11:45, 06 paź 2013


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Swietny pomysł i realizacja!

Taras wygląda o niebo lepiej.

pozdrawiam,
k
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
bleebla 13:28, 07 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Gardenarium napisał(a)
Musisz jeszcze dopracować wiązanie drzew, kołki powinny być idealnie równo, pionowo oczywiście i u góry z połówek takie przykręcone "płotki.

Nie są pionowo, rozłażą się na boki a u góry sterczą i szmatki jakieś białe są Piszę nie dla złośliwości, ale po prostu wiem że tak nie powinno być.

Skoro taras jest idealny to i to musisz dopracować, nie ma zmiłuj.


Dziękuję za dobrą radę. Nie wiedziałam, że kołki muszą być pionowo :/

Nigdy nie pomyślałabym, że to ze złośliwości. Raczej z życzliwości Korzystając chciałam podziękować. To dzięki Tobie taras wygląda tak dobrze i cieszy mnie przy każdej porannej kawie
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 13:29, 07 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
katarzynkak napisał(a)
Swietny pomysł i realizacja!

Taras wygląda o niebo lepiej.

pozdrawiam,
k


Dziękuję bardzo Poprzedni był nazywany kładką lub pomostem
____________________
Aga - Mała eLeczka
Gardenarium 23:59, 07 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fajnie, teraz to już z górki, możesz "smaczki" robić, czyli kwiatki Np. żurawki. albo inne liście w nogach drzewek.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
bleebla 10:43, 14 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Gardenarium napisał(a)
Fajnie, teraz to już z górki, możesz "smaczki" robić, czyli kwiatki Np. żurawki. albo inne liście w nogach drzewek.


Żurawki!!! Dziękuję Danusiu!!! Chciałam je mieć w ogrodzie ale nie wiedziałam gdzie je wsadzić a tu zaraz pod oknem będą
____________________
Aga - Mała eLeczka
wiosenny 13:12, 25 paź 2013

Dołączył: 25 paź 2013
Posty: 1
Nie mając doświadczenia, samemu miałem ciężko funkcjonalnie i ładnie zagospodarować taras. Przeglądając różne strony w końcu udało mi się stworzyć własne dzieło.
Fajne propozycje z których można coś zaczerpnąć są tutaj
noemi 10:10, 01 lis 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Czesc, znalazłam Cię kojecznie uaktywnij podpis
mam tez takie donice i w nich limki , przeżyły już dwie zimy. Nic z nimi nie rob, dadza rade.
Fajne wygladaja katalpy w tarasie )) slicznie u Ciebie. Załóż wątekt , bedziemy wpadać do siebie )
pozdrawiam.
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies