Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » CZERWONY DOMEK - jak obsadzić wysoki taras?

Pokaż wątki Pokaż posty

CZERWONY DOMEK - jak obsadzić wysoki taras?

AgaAga 23:26, 29 cze 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Iwonko, na razie linie proste a łuki może kiedyś będą i będą wchodzić w trawnik ale jeszcze nie teraz bo muszę jeszcze dużo innych rabat uzupełnić, puki co nie nadążam z pieleniem tego co już mam
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
AgaAga 15:47, 30 cze 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Kachat klony globosum, którymi jestem wprost oczarowana. Posadziłam je wczesną jesienią i to ich pierwszy u mnie sezon, od wiosny do teraz są w kolorze zielonym limonkowym, od niedawna pomału nabierają normalnej zieleni
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
kachat 18:25, 01 lip 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Kloniki rzeczywiście bardzo ładne - nie wiedziałam, że są też takie kuliste odmiany o złotych liściach Muszę podumać, czy by u mnie pasowały, ale raczej chyba wolałabym coś bardziej kolumnowego.

Ostróżki masz cudne, wielkie takie. Pozazdrościłam wszystkim wam ostróżkowym szczęśliwcom i kupiłam sobie nasionka Pewnie standardowo nic mi z nich nie wyrośnie, ale co tam, emocje przy wypatrywaniu, czy coś nie wykiełkowało, jak to w reklamie mówią - bezcenne
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
AgaAga 14:03, 03 lip 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
sama jestem mile zaskoczona że te ostróżki są takie wielkie to chyba dlatego że była łagodna zima i dobrze że im dałam za w czasu podpory których w ogóle nie widać bo przeciągi są u mnie straszne muszę mieć do wszystkiego solidne podpory
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
Viola 22:30, 03 lip 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Aga, przepraszam za opóźnioną odpowiedź u mnie na Twoje pytanie - jutro przyjrzę się jeszcze raz Red Leonardo i Ascot, ale na kwiaty Ascot musimy jeszcze parę dni poczekać. Walczyłam z mszycami na Ascot więc są trochę opóźnione, a po za tym to młodziaki, w kwietniu sadzone z gołym korzeniem
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
agatanowa 23:01, 09 lip 2015


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
AgaAga napisał(a)
moja nowa miłość RÓŻE


Agnieszko, widać, że to miłość, bo widać, jak je portretujesz; wspaniale!

Ogródek też Ci się zmienił, widzę romantyczne, zwiewne trawy, dużo mi się u Ciebie podoba
a klonik lemonkowy cudo!
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
AgaAga 23:10, 28 lip 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Dziękuję Agatko tak róże są bardzo fotogeniczne szkoda że nie kwitną bez przerwy przez całe lato, z chęcią bym ich więcej posadziła ale niestety one potrzebują dużo uwagi
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies