Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cioci

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cioci

Magdalenka 18:19, 09 wrz 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Teraz przyszła kolej na pochwały Twojego ogrodu. Przypomniałam sobie, że oglądałam go razem z moim M. w programie u Mai. I wybacz, ale myśleliśmy, że masz taką wielką antenę satelitarną, dopiero w innym ujęciu poznaliśmy, że to duży parasol A ogród piękny, kolorowy, bardziej niż mój- masz więcej miejsca na sadzenie kwiatów. I Twój jest schowany przed ciekawskimi oczami, bo u mnie jeszcze parę lat muszę na to poczekać. Masz dużo aksamitek (nie lubię jak inni nazywają je "śmierdziuchami"). Ja w ub. roku miałam z nich obwódkę w całym ogrodzie, wdzięczne i śliczne kwiaty.
Pozdrawiam Gosiu gorąco.
____________________
Magda Na Francuskiej
malgorzata_s... 18:49, 09 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
kasiek napisał(a)
Super te dziewuszki - jakbym swoje widziała - w jakim sa wieku? A jak sobie radzisz z nimi przy oczku? Bo moje wraz z psem łaziły wciąż koło niego a najchętniej to skoczyły by do środka
Wiesz co mi się bardzo rzuca w oczy - to ze wszystko idealnie masz wykonczone - kaze obrzeże i rabatkę - super robota


Dziewczynki są w wieku 7.3 i2 latka.Nie radzę sobie, jak przychodzą to ktoś z nimi stale jest i pilnuje. Sama je nauczyłam że można się taplać więc mam.Oczko duże założyłam jak moje dzieci wyrosły z taplania. Dziękuję za pochwałę obrzeży, one ciągle są modyfikowane. W zeszłym roku nie było jeszcze kancików i zrębków. Pozdrawiam .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 18:56, 09 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Magdalenka napisał(a)
Teraz przyszła kolej na pochwały Twojego ogrodu. Przypomniałam sobie, że oglądałam go razem z moim M. w programie u Mai. I wybacz, ale myśleliśmy, że masz taką wielką antenę satelitarną, dopiero w innym ujęciu poznaliśmy, że to duży parasol A ogród piękny, kolorowy, bardziej niż mój- masz więcej miejsca na sadzenie kwiatów. I Twój jest schowany przed ciekawskimi oczami, bo u mnie jeszcze parę lat muszę na to poczekać. Masz dużo aksamitek (nie lubię jak inni nazywają je "śmierdziuchami"). Ja w ub. roku miałam z nich obwódkę w całym ogrodzie, wdzięczne i śliczne kwiaty.
Pozdrawiam Gosiu gorąco.


Uśmiałam się z tej anteny a mój M stwierdził że to może i dobry pomysł bo u nas czasem kłopot z odbiorem.Aksamitki dla mnie pachną a mam je pierwszy rok w takiej ilości. Nasionka dostałam od pacjentki, chyba mnie lubi bo porosły że sama jestem w szoku.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kasiek 18:57, 09 wrz 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
No własnie tak myślałam z tym oczkiem - ale właśnie to jest największa frajda dla dzieciaków! Moje zawiązują dźdźownice na nitce i karmia ryby
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 18:58, 09 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
No i jeszcze jedno. Mój M poszedł na grzybki i poza grzybkami zdobył dziupelkę. Przytaszczył cudo dla żyjątek.

Witaj Małgorzatko, wpadam do ciebie i czytam, a tutaj widzę, dzieciogród, tak mi bardziej pasuje nie dziwię się, ze dzieci kochają Twój ogród, jest jak z bajki, macie fajne pomysły, które tworzą właśnie taki bajkowy, dzieciowiskowy klimat. Uśmiałam się z Twoich mniszków na drzewie, mój M jak narazie nie znosi mi takich cudów do ogrodu, fajna ta dziupelka, Pozdrawiam i ide oglądać Maję - Twój odcinek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzata_s... 19:01, 09 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Dzięki Agatko.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
malgorzata_s... 19:03, 09 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
kasiek napisał(a)
No własnie tak myślałam z tym oczkiem - ale właśnie to jest największa frajda dla dzieciaków! Moje zawiązują dźdźownice na nitce i karmia ryby


No proszę ale pomysłowe.Biedne dżdżownice.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Madziarzeszow 20:31, 09 wrz 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Mój piesio wsadzal tam łepek i strasznie węszył, a że jest mniejszy od kota to może by zamieszkał gdyby nie wolał łóżka mojej córki.


Choć piękna bardzo ta dziupla , też bym wolała łóżko
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
dorciabe 20:44, 09 wrz 2013


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gosia jak tam Twoje wycinanki? Skończone? U mnie było łatanie trawy zawsze to jakaś odmiana
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
malgorzata_s... 20:49, 09 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Na ten rok skończone bo za trzy wycięte stare tujki kupiłam sześć nowych szmaragdów. Mój księgowy czyli M ogłosił upadłość finansową i po ptakach jak się mawia u nas.Szmaragdów będę potrzebować na wiosnę z dwadzieścia, napad na bank jakiś muszę zrobić chyba.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies