Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Zieleń to Życie 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń to Życie 2013

boguslawa_ma... 19:55, 30 sie 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Pięknie fotki zrobiłaśMatko ale tych roślin było napewno kupilabym jeżówki widziałam ze jeden pan niósłRabaty super nie mogę oczu oderwać i jak tu wybrać która najładniejsza, jak wszystkie ładne ciekawe która szkółka zwyciężyła?
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Debra 20:00, 30 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Pawlus napisał(a)
Ale ogólnie warto jechać? W końcu pociągiem prawie 3 godzinki. Mam nadzieję że spotkam gdzieś Danusię


Czy warto jechać? nie wiem, bo moim zdaniem wystawa nie 'powala'. Jest oczywiście mnóstwo cudnych roślin, ale ani aranżacje, ani liczba stoisk nie jest zbyt wielka, to tak naprawdę jedna hala. sporo powtórzeń, oferta ta sama co w internecie...

Danusia jesli tam jest, to jest tak zajęta, że nawet trudno mysleć o chwili rozmowy, więc ten aspekt tez jest trudny

Nie chcę Cię zniechęcać, ale ja nie jestem 'very impressed'

No ale wiadomo, co człowiek, to opinia.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
kaisog1 20:07, 30 sie 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
A moim zdaniem warto jechać. Na każdą wystawę ZTZ. Co roku jest inaczej, raz gorzej, raz lepiej ale warto
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Debra 20:08, 30 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
boguslawa_madejska napisał(a)
Pięknie fotki zrobiłaśMatko ale tych roślin było napewno kupilabym jeżówki widziałam ze jeden pan niósłRabaty super nie mogę oczu oderwać i jak tu wybrać która najładniejsza, jak wszystkie ładne ciekawe która szkółka zwyciężyła?


Bogusiu, roślin masa, ale nic na sprzedaż, poza specjalnym stoiskiem.

Natomiast to stoisko sprzedażowe, to jest chyba najlepsza część wystawy
Nie wiem jak będzie ono uzupełniane w kolejne dni, ale dzisiaj w piątek, mozna było kupić cuda

Ja oczywiście kupiłam cudne pomarańczowe Jeżówki 'Cheyenne spirit' . Oferta jest bogata, a ceny niższe niż normalnie, np. w CO.


____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
kaisog1 20:10, 30 sie 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Debra żartujesz???? ...z tymi cenami w sensie...... od kiedy pamiętam na ZTZ ceny były znacznie wyższe niż w CO....


...a rośliny ze stoisk się rezerwuje i odbiera w niedziele po wystawie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Debra 20:11, 30 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
kaisog1 napisał(a)
A moim zdaniem warto jechać. Na każdą wystawę ZTZ. Co roku jest inaczej, raz gorzej, raz lepiej ale warto


Oczywiście, że warto!

Tylko jak mam napisać, jak ja to widzę w tym roku, to piszę, że jest średnio Mogę się mylić, może mam zawyżone oczekiwania

Ale popatrzeć na te rośliny w jednym miejscu, to jest wielka frajda dla oczu. No ie jest mnóstwo inspiracji.
Dla tych rzeczy warto.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
kaisog1 20:14, 30 sie 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
...bo niewielu wystawców przykłada się do tego typu targów.... najlepiej to było widoczne na Gardenii. A szkoda... myślę sobie, że u nas to kuleje i to mocno.... a szkoda.
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Debra 20:22, 30 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
kaisog1 napisał(a)
Debra żartujesz???? ...z tymi cenami w sensie...... od kiedy pamiętam na ZTZ ceny były znacznie wyższe niż w CO....


...a rośliny ze stoisk się rezerwuje i odbiera w niedziele po wystawie


Kasiu, obok targów jest na placu wydzielone stoisko sprzedażowe.
Przykładowo: cena za jeżówki od 11.00 -15.00 zł.
W CO zwykle 18.00.

Wiele sadzonek, po 5 zł. A śliczne, świeże, rozrośniete. No i wybór niesamowity, tylko traw mało.

Co do roślin ze stoisk, to jest różnie - pytałam o rozmaite rosliny i zwykle miałam odpowiedź, że nie będą w sprzedaży. Fakt, że pytałam o rośliny rzadkie, może to jest problem.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
ele2001 20:36, 30 sie 2013


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Ja jade jutro ale mam wątpliwości, zdjęcia nie powalają na kolana jak na największą impreze w naszym kraju jakoś mało tych roślin te stoiska takie oszczędne mam nadzieje że sie nie zawiode.
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
kaisog1 20:41, 30 sie 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Przemo mnie się wydaje, że Gardenia jest większa.... ale może to tylko moje odczucie....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies