Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Zieleń to Życie 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń to Życie 2013

Debra 20:43, 30 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
ele2001 napisał(a)
Ja jade jutro ale mam wątpliwości, zdjęcia nie powalają na kolana jak na największą impreze w naszym kraju jakoś mało tych roślin te stoiska takie oszczędne mam nadzieje że sie nie zawiode.


No bo moim zdaniem nie ma co powalać
Stoiska malutkie, powtarzalne, no miłe dla oka, bo zielone, ale ŻADNYCH rewelacji.
Zastrzegam, to jest moje zdanie.

No nikt nie zaszalał
A ogród pokazowy ????? No szkoda słów.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Pawlus 20:57, 30 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Debro- chyba zrezygnuję w takim razie. Jeśli mam już się wlec te 250 km to wolę na Święto Róż do Danusi pojechać-na pewno większe wrażenia. A to co na bilety wydam z przyjemnością na roślinki.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
kaisog1 21:01, 30 sie 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Pawlus ja też bym nie pojechała na Twoim miejscu Chyba, żeby było jakies spotkanie czy cos.... Zupełnie poważnie piszę.
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Debra 21:23, 30 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Pawlus napisał(a)
Debro- chyba zrezygnuję w takim razie. Jeśli mam już się wlec te 250 km to wolę na Święto Róż do Danusi pojechać-na pewno większe wrażenia. A to co na bilety wydam z przyjemnością na roślinki.


Paweł, no absolutnie szczerze Ci piszę - ja bym nie jechała. To jest tak naprawdę jedna hala, większość szkółek znasz z internetu, nie pokazują nic nowego, w sumie to samo masz w necie.
Ja przepraszam za ten 'negatywizm' no ale do Chelsea nam jednak daleka droga ....
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Pawlus 21:46, 30 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
W takim razie Wasze zdjęcia mi wystarczą. Poczekam na zlot u Danusi-tam warto jechać
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
ana_art 22:00, 30 sie 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Oglądam o z jednej strony żałuje, ze nie będę a z drugiej mam podobne zdanie co Debra... U ieoroczna wystawa mnie nie powalilła. Za to podobały mi się dodatki i teraz na zdjęciach Debry tez wypatrzylam fajne małpy i kule. Masz może namiary na firmę ?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Debra 22:05, 30 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
ana_art napisał(a)
Oglądam o z jednej strony żałuje, ze nie będę a z drugiej mam podobne zdanie co Debra... U ieoroczna wystawa mnie nie powalilła. Za to podobały mi się dodatki i teraz na zdjęciach Debry tez wypatrzylam fajne małpy i kule. Masz może namiary na firmę ?


Ana, każdy zestaw zdjęć poprzedzam zdjęciem z nazwą firmy. Jak się cofniesz do góry powinny być nazwa firmy i jej dane. Jakby nie były czytelne, mam katalogi, podam na pw
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
ana_art 22:18, 30 sie 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Ok to odezwę się pózniej bo dziś już się wylaczam...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Gardenarium 08:30, 31 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wystawa Zieleń to Życie i wczorajszy dzień dla profesjonalistów, mamy już za sobą. To był dzień ciężkiej pracy, ponieważ byłam jak się okazało Przewodniczącą JURY i trzeba było się przyłożyć do pracy, aby wydać obiektywne oceny i wszystko obejść. A stoisk było kilkaset.

A więc moi mili, nie mam aż tak dużo zdjęć, jak zwykle miewam, gdy chodzę bez żadnego obowiązku po wystawie.

Ekipa TVN w pogotowiu, bo za chwilkę będzie ważne wydarzenie



Laureaci Wystawy




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 08:32, 31 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mai Popielarskiej wręczono nagrodę Zielony Laur - oczywiście pogratulowałąm jako jedna z pierwszych





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies