Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja bajka

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja bajka

Katkak 22:07, 02 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Śliczny stoliczek

Dzięki. A co o tym świerku sądzisz?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 22:08, 02 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Wacuś śliczne, dzięki za inspirkę, ale w tej balii to one biedne by się latem zagotowały
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:10, 02 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82625
Katkak napisał(a)

Dzięki. A co o tym świerku sądzisz?

Ja miałam raz tak, że mi się świerk z igieł osypał do zera i miałam go wyciąć bo myslałam, ze padł, mineło troche czasu bo ważniejsze do roboty było i jak zaszłam wycinac to sie okazało, ze młodziutkich igieł nawypuszczał i cały zielony do dziś, nie wiem co mu było, ale przeszło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 22:12, 02 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)

Ja miałam raz tak, że mi się świerk z igieł osypał do zera i miałam go wyciąć bo myslałam, ze padł, mineło troche czasu bo ważniejsze do roboty było i jak zaszłam wycinac to sie okazało, ze młodziutkich igieł nawypuszczał i cały zielony do dziś, nie wiem co mu było, ale przeszło

To może i ten się wyzbiera. Najbardziej się boję żeby to znów jakiś groźny grzyb nie był co w ziemi siedzi.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:12, 02 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82625
No wiem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 22:15, 02 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
No wiem

tak to z ogrodami jest - jak nie urok, to sraczka .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ZbigniewG 08:04, 03 cze 2019


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8919
Kasia może to tylko osutka ( któraś z jej wersji) opryskaj grzybobójczym najlepiej dwoma
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Katkak 08:31, 03 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
ZbigniewG napisał(a)
Kasia może to tylko osutka ( któraś z jej wersji) opryskaj grzybobójczym najlepiej dwoma

Zbysiu, a czym najlepiej pryskać? Np miedzian lub Topsin i co jeszcze? I dwoma na raz czy w odstępach czasu? Dziękuję Ci bardzo
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Mazan 09:36, 03 cze 2019

Dołączył: 23 wrz 2012
Posty: 4142
Katkat

Zbyszek odpowiedział. To górska osutka świerka. Zastosuj dwa z podanych preparatów: Domark, Topsin, Antracol, Gwarant i powtórka.

Tak na marginesie: w tej ciasnocie przyczepi się każda choroba, nie tylko ta z wczoraj o 22.15. Należy Ci się żółta kartka.



Pozdrawiam
____________________
Mazan - Walerek
Katkak 10:04, 03 cze 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Mazan napisał(a)
Katkat

Zbyszek odpowiedział. To górska osutka świerka. Zastosuj dwa z podanych preparatów: Domark, Topsin, Antracol, Gwarant i powtórka.

Tak na marginesie: w tej ciasnocie przyczepi się każda choroba, nie tylko ta z wczoraj o 22.15. Należy Ci się żółta kartka.



Pozdrawiam

Dzięki Walerku. Tak to jest jak pragnienie pisiadania nowej rośliny buerze górę nad rozsądkiem. Jednak z diagnozy jestem zadowolona mimo żółtej kartki. Bałam się, że to coś gorszego, uffffff.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies