Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pora na zmiany, czyli Alkowe rewolucje ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora na zmiany, czyli Alkowe rewolucje ogrodowe

AlKa 22:40, 23 sie 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416



Może na dziś wystarczy mam jeszcze kilka zdjęć uwijałam sie dziś z aparatem jak szalona zanim słońce zajdzie i jakośc zdjęć nie najlepsza bo bateria w aparacie na wyczerpaniu była.
Po tej sesji fotograficznej dochodze do wniosku że dużoooo pracy przede mna Jakoś na zdjęciah więcej usterek widać.
Kiedyś będzie pięknie w dużym formacie a teraz to mi sie podoba
____________________
pora na zmiany
Enya73 23:08, 23 sie 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witam kolejną sąsiadkę na zmiany ogrodowe gotową Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
AlKa 23:38, 23 sie 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Enya73 napisał(a)
Witam kolejną sąsiadkę na zmiany ogrodowe gotową Pozdrawiam serdecznie

Dziękuję za odwiedziny Pozdrawiam
____________________
pora na zmiany
AlKa 12:07, 24 sie 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
to wczorajsze zdj zrobione tuż przed zachodem slonca i tak ciemno trochę, ale to jedna z części podwórka na którą patrzę optymistyczne, agrowłóknina jest tymczasowo, bo chwasty są szybsze ode mnie a na kore czekam

____________________
pora na zmiany
AlKa 12:25, 24 sie 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Odnosnie tego miejsca proszę o radę Jest tu cień pod jabłonią i nie ma za dużo miejsca bo od góry to jakieś są gałęzie. Zastanawiam się jak zasłonić płot, czy cisy będą tu rosły, czy jakiś bluszcz. Wolałabym cisy bo za płotem są pola uprawne i sasiadce zza miedzy może się bluszcz nie spodobać
Nie patrzymy na to co w tej chwili pod jabłonią rośnie




Jabłoń jest piękna wiosna jak obsypie sie kwiatami. Szkoda że nie mam zdjęć

To już ostatnie zdj nie będę więcej zanudzać. W tak piękny dzień trzeba oglądać piękne ogrody
Najlepiej na żywo, mam nadzieję że to nie oststni ładny weekend w tym roku
Miłego słonecznego dnia
____________________
pora na zmiany
Agnieszka_B 12:45, 01 wrz 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Witam Ja tez duzo zmieniam , przesadzam , wyrzucam, dokupuje- choć mój ogród ma 5 lat , a nie 30

Chetnie bede Cie podgladać
pozdrawiam
____________________
zapach-ziemi
AlKa 13:01, 01 wrz 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Agnieszka_B napisał(a)
Witam Ja tez duzo zmieniam , przesadzam , wyrzucam, dokupuje- choć mój ogród ma 5 lat , a nie 30

Chetnie bede Cie podgladać
pozdrawiam


witaj Agnieszko
Wielkie przesadzanie chyba zostawie na wiosne, teraz takie malutkie. Ogrod dostalam niejako w spadku i jestem chyba pierwszą osobą w mojej rodzinie, u której kiełkuje pasja ogrodowa. Cięgle się uczę coś czytam, podpatruje.
____________________
pora na zmiany
malgorzata_s... 13:36, 01 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Cześć. Masz sporo fajnych roślin do przesadzenia. Przy nieocenionej pomocy ogrodowiskowych ekspertów stworzysz cudny ogród. Dobrze trafiłaś.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
AlKa 21:29, 01 wrz 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Cześć. Masz sporo fajnych roślin do przesadzenia. Przy nieocenionej pomocy ogrodowiskowych ekspertów stworzysz cudny ogród. Dobrze trafiłaś.


Witam Małgosiu
Nieśmiało licze na pomoc ekspertów, póki co cos tam sama kombinuje
____________________
pora na zmiany
BEATA_S 19:10, 10 wrz 2013


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Aldonko
Oto żurawki
Lime Marmalade

Creme brulee

____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies