Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

elzbieta_g 16:59, 22 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Gardenarium napisał(a)
Wsadź tojeść rozesłaną w wodę, wepchnij bryły z ziemią w szczeliny. Tylko woda musi chodzić żeby całkiem nie wyschły. A skalniaki na suche stanowiska też wciśnij w kamienie.


dziękuje za pomoc i odwiedziny! trojeść posiadam tylko się boje czy wytrzyma w czasie upałów bo tam smaży i rośliny skalne też znajdę.
od dziś podjęłam mocne postanowienie poprawy: koniec agrowłókniną i więcej pomysłów Ogrodowiska ( bo chyba wpadłam w kompleksy)
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 19:27, 22 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
już postanowione, na wiosnę remont generalny najstarszej części ogrodu, gdyż iglaki podają. tylko jak o tym przekonać mojego M? chyba napiszę podanie + 2 zdjęcia
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Marta7 20:36, 22 wrz 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Witaj Ela! Ja też jestem z Podkarpacia
Z wielką przyjemnością pospacerowałam po Twoim pięknym ogrodzie,zwłaszcza że też jestem "szczęśliwą" posiadaczką stodoły i innych zabudowań gospodarczych A na starej piwnicy podobnie jak TY mam altankę
Twoje obejście jest jednak bardzo zadbane i uporządkowane,a stodoła jak będzie obrośnięta winnobluszczem stworzy urokliwy zakątek.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
elzbieta_g 20:44, 22 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Marta7 napisał(a)
Witaj Ela! Ja też jestem z Podkarpacia
Z wielką przyjemnością pospacerowałam po Twoim pięknym ogrodzie,zwłaszcza że też jestem "szczęśliwą" posiadaczką stodoły i innych zabudowań gospodarczych A na starej piwnicy podobnie jak TY mam altankę
Twoje obejście jest jednak bardzo zadbane i uporządkowane,a stodoła jak będzie obrośnięta winnobluszczem stworzy urokliwy zakątek.
Pozdrawiam serdecznie


dzięki, teraz biegnę z rewizytą
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 21:36, 22 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
muszę wymyśleć nową nazwę bo Ogród Eli już istnieje
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Marta7 21:59, 22 wrz 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
elzbieta_g napisał(a)
mój mąż żartuje z tego kwietnika, że dołoży w środek ławeczkę i będzie konfesjonał dowcipniś!



Ela to może nazwij "Ogród z konfesjonałem" (oczywiście żartuję)Myśl,myśl-napewno coś fajnego wymyślisz
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
elzbieta_g 10:00, 23 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
w jednym z odc. Mai pokazana była studnia, która zbierała deszczówkę z rynien domu, pokazała to M i ku zaskoczeniu zrobił mi taką. najpierw wykopał duży dół, włożył beczkę 1000l i rurami połączył z rynnami. gdy pada to cała deszczówka z domu spływa mi do tej studni i mam wodę do podlewania


podczas budowy studni ten biedak był deptany, czymś przywalony, gałązki połamane, myślę dam mu szansę i obcięłam go na bonsai (to był mój debiut ) i na razie ma się dobrze
moje oczko w głowie i może dlatego przemarza mi co zimę pomimo okrycia

a takie olbrzymy mi ostatnio M przytachał
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
agata19762 11:06, 23 wrz 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj sąsiadko
fajnie mieć pomocnika w roli eMa...

też tak mam
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
malgorzata_s... 11:20, 23 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Super Muś mój też czasem coś przytacha. Ja mam szambo przerobione na odbiór deszczówki. Super sprawa do podlewania .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
elzbieta_g 11:30, 23 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
agata19762 napisał(a)
witaj sąsiadko
fajnie mieć pomocnika w roli eMa...

też tak mam

witam! M niezastąpiony do ciężkiej roboty. póżniej wpadnę z wizytą do Ciebie.
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies