Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

elzbieta_g 18:12, 25 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
isia33 napisał(a)
Witaj Elu. Ogrodowisko wciąga, nie? Mam wrażenie, że kojarzę Twój dom. Z której strony Jasła jesteś. Czyżby okolice Ł.? Liści nie zazdroszę, a stodołę można "podrasować" kolorem i roślinami.

witam! mieszkam w Lubli, z Jasła na Warzyce, dom na górce więc z drogi głównej go widać bo duży (był to stary dwór) i zielony.
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
isia33 18:22, 25 wrz 2013


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
A to innej niż myślałam. Widoki na górki są mylące bo podobne. Ale zdarzało mi się przejeżdżać, więc zapwne dlatego go pamiętam. Moi rodzice przerobili starą (ale murowaną) stodołę na warszat taty, ale zostawili te duże drzwi z obydwu stron, pomalowali na ciemny kolor i teraz są ozdobą budynku.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
elzbieta_g 18:27, 25 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
stodoła stoi bezużyteczna same graty tam wiec kiedyś ja zburzymy, wolę zainwestować w przeróbkę jakiejś rabaty bo są beznadziejne, jutro wyjazd do szkółki ale nawet nie wiem co bym chciała kupić
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Katkak 19:09, 25 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Eluś marzą mi się takie "beznadziejne" rabaty jak twoje, jest pęknie Wariacie I masz takie cudną altankę i pergolę (chodzi mi o tą cudną budowlę z ażurowym dachem, dobrze nazwałam?). Czy to dzieła Twojego M? Jeśli tak to może to zaraźliwe? Fajnie by było, może mój mąż by się zaraził Eluś na trzeciej stronie jest takie zdjątko, na pierwszym planie jest pergola z pnącymi kwiatami, a za nią widać taki budyneczek gospodarczy z fajnymi drzwiami. Mam co do nich pewien pomysł Daj znać czy jesteś zainteresowana Pozdrowionka
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
elzbieta_g 19:17, 25 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
i altanka i pergola to dzieło M on trochę złota rączka sam wszystko robi. jeśli chodzi ci o te brązowe rozsuwane i niebieskie ściany to garaż, jasne, że jestem ciekawa, twoich pomysłów zawsze, ale ostrzegam jestem totalne beztalencie
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
19:17, 25 wrz 2013
Uwielbiam Jasło, w Tarnowcu mam rodzinę a do Glinika na dyskoteki chadzałam
Przepiękny masz ogród, jestem zachwycona.
elzbieta_g 19:21, 25 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Kalamandyna napisał(a)
Uwielbiam Jasło, w Tarnowcu mam rodzinę a do Glinika na dyskoteki chadzałam
Przepiękny masz ogród, jestem zachwycona.

witam! nawet nie liczyłam, że tyle sąsiadów na tym forum znajdę, ale mi się micha śmieje
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
malgorzata_s... 19:55, 25 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Elcia ty kokietka jesteś. Pochwał chcesz co? Rabatki masz śliczne wiesz?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
elzbieta_g 20:08, 25 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Elcia ty kokietka jesteś. Pochwał chcesz co? Rabatki masz śliczne wiesz?

a broń boże! tak się pięknych waszych ogrodów naoglądałam, że teraz po nocach mi się śnią, dziś poł dnia chodziłam i dumałam co by tu zmienić.
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
malgorzata_s... 20:15, 25 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Masz śliczny ogród. Na ogrodowisku jest tyle różnych ogrodów że choć byś całe życie zmieniała zawsze znajdziesz coś nowego co się spodoba. Nie da się wszystkiego mieć.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies