Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Eli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Eli

Katkak 21:06, 25 wrz 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
elzbieta_g napisał(a)
i altanka i pergola to dzieło M on trochę złota rączka sam wszystko robi. jeśli chodzi ci o te brązowe rozsuwane i niebieskie ściany to garaż, jasne, że jestem ciekawa, twoich pomysłów zawsze, ale ostrzegam jestem totalne beztalencie

Jeśli podobają Ci się te moje okiennice to może zrobiłabyś taką obramówkę tych drzwiczek z takich dech? Mąż Ci wytnie na wymiar, a ja już dalej powiem co i jak. Ja do tych okiennic wygrzebałam takie stare dechy z piwnicy, który wykorzystywane były do rusztowania. Były trochę przybrudzone, ale wyczyściłam z grubsza papierem ściernym. Im deska bardziej sękata i "nadgryziona zębem czasu" tym lepiej
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
elzbieta_g 21:28, 25 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Katkak napisał(a)

Jeśli podobają Ci się te moje okiennice to może zrobiłabyś taką obramówkę tych drzwiczek z takich dech? Mąż Ci wytnie na wymiar, a ja już dalej powiem co i jak. Ja do tych okiennic wygrzebałam takie stare dechy z piwnicy, który wykorzystywane były do rusztowania. Były trochę przybrudzone, ale wyczyściłam z grubsza papierem ściernym. Im deska bardziej sękata i "nadgryziona zębem czasu" tym lepiej

żeby upiększyć te drzwi musiałabym chyba mężowi pranie mózgu zrobić bo za grosz u niego duszy artysty.
powiedział, że drzwi stare i tak do wymiany, od 2 lat tak mówi a drzwi jak straszyły to straszą dalej.
dzięki za pomoc kochana osóbka z Ciebie
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
elzbieta_g 18:10, 26 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
pogrzebałam w archiwum i coś takiego znalazłam, przynajmniej słoneczny krajobraz bo teraz to leje i wieje
rok 2009




____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
malgorzata_s... 18:14, 26 wrz 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Już wtedy było ślicznie .
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
elzbieta_g 18:25, 26 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
c.d 2009
w tle mój ''domek foliowy'' na jarzynki





glicynia to dla niej M zbudował pergole, niestety co roku wymarzała pomimo okrycia więc po paru latach jej podziękowałam i posadziłam winobluszcz


jesień 2009
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
AgnieszkaW 19:06, 26 wrz 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj Elu, śliczne jesienne kolory u Ciebie. Te bazie bordowe to szarłat zwisły? Odkurzacz do liści mam, ma dwie funkcje: dmuchawy i odkurzacza, ja nie narzekam. Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
elzbieta_g 19:34, 26 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
AgnieszkaW napisał(a)
Witaj Elu, śliczne jesienne kolory u Ciebie. Te bazie bordowe to szarłat zwisły? Odkurzacz do liści mam, ma dwie funkcje: dmuchawy i odkurzacza, ja nie narzekam. Pozdrawiam Cię serdecznie

witam , tak to szarłaty, ulubione warkocze dzieci
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
agata19762 20:43, 26 wrz 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Elu blisko mamy do siebie
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
elzbieta_g 20:55, 26 wrz 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
agata19762 napisał(a)
Elu blisko mamy do siebie

Agatko, nie pamiętam czy pytałam Cię skąd jesteś, ale chyba nie, jaj daleko ode mnie mieszkasz?
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
Agania 22:13, 26 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
elzbieta_g napisał(a)
potrzebuje pomocy !!!!!.to nasze nie ukończone dzieło, brak pomysłu. kaskada ta ma pompę, która pompuje wodę do góry i 4 rurkami schowanymi w kamienie wypływa woda, ma też 3 światełka też na górnych kamieniach, które świecą na kolorowo. niestety wygląda w tej chwili jak grobowiec. macie jakieś pomysły?

Witaj Elu, piękny początek, fajnie jest zaczynać od czegoś co już jest w ogrodzie, teraz powracając do wątku macie piękną rzęźbę w ogrodzie, ja podziwiam to prawdziwa piękność
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies