Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czas na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czas na ogród

Agawita 17:26, 28 paź 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Luki napisał(a)
Przypadkiem trafiłem i zostane podziwiać Twój piękny ogród na dłużej
Strasznie podoba mi się front, drzewa, buk, trawy żurawki..... cudnie


Witaj Luki, mój przypadkowy Gościu Co do żurawek to Ty jesteś Mistrzem więc wielki szacun, jak zobaczyłam Twoja kolekcję to szczęka mi opadła Gratuluję i pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
agam 18:15, 28 paź 2013


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Dzięki Aga za odwiedziny Czekam niecierpliwie na zdjęcia.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Agawita 22:32, 28 paź 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
chyba się nie doczekasz, w pośpiechu coś poklikałam i nie mogę wstawić zdjęć męcze sie już godzinę, może admin coś doradzi? czekam...
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Viola 22:34, 28 paź 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Po wstawieniu, trzeba kliknąć na zdjęcie : )
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Agawita 22:37, 28 paź 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
to nie to, nie mogę wybrać nawet z folderu, po wybraniu zdjecia rozłącza mi explorera i powtórnie otwiera okno i tak w koło macieju...
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Viola 22:47, 28 paź 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
A to psikus. Może Admin pomoże i jutro się uda.
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Agawita 22:55, 28 paź 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
już napisałam wiadomość i czekam tak to już jest, znalazłam czas na fotki a tu kicha, miałam wstawić zdjęcie pierwszego i jak na razie jedynego jadalnego grzyba w moim ogrodzie i grzyb z tego wyszedł
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Katkak 23:13, 28 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Aga zaczarowałaś mnie swoim ogrodem i przeuroczym domkiem Zostaję i już Cudnie tu ja też z Podkarpacia jestem Powiedz mi, bo widziałam, że masz pęcherznice - jak one radzą sobie w półcieniu? Dam radę odgrodzić się nimi od sąsiadów? Serdecznie pozdrawiam, będę stałym bywalcem
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agawita 23:27, 28 paź 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Cześć Kasiu niestety pęcherznic już nie mam, wyciachałam, pojechały grzecznie do Teściowej teraz w tym miejscu mam świerki... to zdjęcie, które wstawiłam pokazywało obraz (rozpaczy) przed zmianami Jeśli zależy Ci na szczelnym odsłonięciu się od sąsaidów to na to bym nie liczyła, te ciemniejsze są bardziej strzeliste i rosną wyższe, przynajmniej u mnie tak było, natomiast żółte rosły szerzej. Trzeba je mocno przycinać (to lubią) żeby się zagęściły, może wtedy będą bardziej szczelne. U mnie rosły w pełnym słońcu i miały przez to ciągle sucho. W półcieniu mogą się mniej wybarwić ale nadrobią większą wilgotnością w glebie dzięki za odwiedziny
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
agam 11:23, 29 paź 2013


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Katkak napisał(a)
Aga zaczarowałaś mnie swoim ogrodem i przeuroczym domkiem Zostaję i już Cudnie tu ja też z Podkarpacia jestem Powiedz mi, bo widziałam, że masz pęcherznice - jak one radzą sobie w półcieniu? Dam radę odgrodzić się nimi od sąsiadów? Serdecznie pozdrawiam, będę stałym bywalcem


Odradzam pęcherznice. Trzeba je cały czas formować żeby jako tako wyglądały. Gałązki pod ciężarem kwiatów wyginają się i ścielą się po trawie. Dla mnie porażka.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies