Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czas na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czas na ogród

an_tre 20:39, 23 wrz 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Agawita napisał(a)



piękna rabata jak cała reszta ogrodu podziwiam też nasadzenie przy świrkach pod parkanem, takie radosne
pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Agawita 21:02, 23 wrz 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Gardenarium napisał(a)
Witaj, już mi się podoba i widzę w tym jakąś "swoją" rękę


Ano - rękę, głowę i co tam jeszcze potrzeba do stworzenia czegoś pięknego
Gdyby nie forum pewnie dalej miałabym pęcherznice na froncie albo inny niewypał...
Pozdrowionka i zdrówka życzę
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
grazyna 21:10, 23 wrz 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Witaj Aga Masz pięęękny dom , wspaniale rabaty, jednym słowem bardzo klimatycznie
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
asica 21:16, 23 wrz 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Aga, o pergolce pisałam niedawno, bo ktoś pytał:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/773-pokaze-nasz-ogrod?page=53
W razie pytań zaglądam na ogrodowisko niemal co dzień
Skrzynia na warzywa super. Dla mnie najważniejsze warzywa to nowalijki, kilka marchewek do rosołu. W skrzynce też bym się pomieściła.
Na razie mogę polecić sprawdzoną w tym roku odmianę pomidorów: karłowe krzaczki,bardzo wczesne, były ok 3 tygodni szybciej niż inne odmiany. Z pewnością zmieszczą się do skrzynki Tylko skończyły się też wcześnie; z końcem lipca. Odmiana BETA.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Luki 21:59, 23 wrz 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Przypadkiem trafiłem i zostane podziwiać Twój piękny ogród na dłużej
Strasznie podoba mi się front, drzewa, buk, trawy żurawki..... cudnie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Viola 19:50, 24 paź 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
I ja podziwiam Twój smak i gust ogrodniczy. Ogródek jak z obrazka, a domek jak z bajki. Pozdrawiam.
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
agam 20:45, 24 paź 2013


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
O jak się cieszę że wpadłam na Twój wątek. Tak jak Ty zaczynałam od pęcherznic których pozbyłam się dopiero w zeszłym roku. Wsadziłam w ich miejsce serby ale malutkie. Bardzo podoba mi się front ogrodu. Będę robiła coś podobnego (kształt). Ja też z Podkarpacia zaznaczam wątek.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Mala_Mi 19:48, 27 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Aga... buczek piękny, ale rabata bylinowa jeszcze piękniejsza
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Agawita 16:29, 28 paź 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Dawno mnie nie było we własnym wątku, podglądam resztę ogrodów a na swój nie mam czasu Zaległości w zdjęciach jesiennych nadrobię wieczorkiem, udało mi się zrobić parę fotek zanim przyszedł przymrozek i skosił większość liściastych.
Dziękuję, że zaglądacie do mnie, to cieszy Pozdrowionka
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Agawita 16:40, 28 paź 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
asc napisał(a)
Aga... buczek piękny, ale rabata bylinowa jeszcze piękniejsza


Aniu, wsiowej nic nie pobije u mnie też jest mały misz masz ale przyznaję, że jest w tym jakiś urok. Dzięki temu wygląda naturalnie. Zakładając ogród nawet nie myślałam, że byliny są tak wdzięczne, świetnie wypełniają rabaty, nadają zmienność i kolorystykę w różnych porach ich kwitnienia. Teraz "choruję" na jeżówki W następnej kolejności będzie pewnie choroba na jednoroczne bo werbena do nich się chyba zalicza...
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies