Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Czas na ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Czas na ogród

Agawita 11:28, 23 wrz 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Ewciu, zmiany były, są i będą, tylko front jest w jako takim stanie, reszta ogrodu to moja wesoła twórczość Lubię trochę bałaganu w ogrodzie, natury nie ma co na siłę poprawiać Dzięki za wizytę
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
agata19762 11:35, 23 wrz 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj Kobietko

masz cudnie !!!!!!!!!!!!
podoba mi się baaaaaardzo

która strona Podkarpacia ???
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Kondzio 11:40, 23 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
No niezle to wyszło hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Agawita 11:59, 23 wrz 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
leon60 napisał(a)
Wpadam z rewizytą i powiem krótko pięknie masz ! i bardzo ogrodowiskowo
Koniecznie więcej zdjęć bo widzę klona globosum i buka pendulę a bardzo lubię te drzewa, ciekawa jestem czym je podsadziłaś
Pozdrówki


Olu, ogrodowiskowy jest tylko ten fragment z przodu ogrodu, kóry i tak wymagał ponownego obsadzenia. W ogrodzie nie mam ani jednego bukszpanu zawsze kojarzył mi się z nasadzeniami cmentarnymi, takie obrazki z dzieciństwa, ale pod wpływem waszych ogrodów wiem jak bardzo sie myliłam. Czy będą u mnie kiedyś w ogrodzie... zobaczymy. Póki co zastępują mi je małe tuje Danica
Klony zawsze chciałam mieć i są praktycznie bez większego podcinania utrzymują kulistą formę, są bezproblemowe. w skarpetkach mają po jałowcu żółtym, niebieskim i zielono białym, formy niższe, nazw już nie pamiętam.
Buk to prezent od Teściów odmiana Purple Fountain, jest śliczny zwłaszcza wiosną jak ma młode listki. Podsadziłam go różniastymi bylinami, trawami, część kupiłam część dostałam od Teściowej z ogródka w wyniku podziału, wkopałam ten galimatias i tak rośnie do dziś. Mam chrapkę żeby to wreszcie uporządkować ale pomysłu brak. Przede wszystkim tło jest nijakie, samo ogrodzenie. Zimą widać tylko buka i pustkę. Może winobluszcz załatwiłby sprawę...

____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Agawita 12:01, 23 wrz 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
AgnieszkaW napisał(a)
Witaj. Masz piękny dom i ogród. Pozdrawiam


Witam swoją imienniczkę w swoich skromnych progach i dziękuję za miłe słowa
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Agawita 12:05, 23 wrz 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
asc napisał(a)
Powiem w ramach przywitania tylko Wooow....... cudnie masz..... i lecę pakować paczkę z roślinkami... takie bezinteresowne gesty I pozbycie sie bez żalu nadwyżek....


Witaj zapracowana Kobieto lubię takie robótki ręczne Kto jak kto ale Ty masz roślin tyle, że możesz prowadzić sprzedaż wysyłkową 24h/dobę zawsze będzie na nowe kulki
Pozdrówka
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
BASIA8 12:09, 23 wrz 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Aga.
Ślicznie jest u Ciebie w ogródeczku Domek teź wygląda bardzo ładnie Razem tworzą piękną harmonijną całość
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Agawita 12:25, 23 wrz 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
agata19762 napisał(a)
witaj Kobietko

masz cudnie !!!!!!!!!!!!
podoba mi się baaaaaardzo

która strona Podkarpacia ???


Cześć Agatko, mieszkam na północ od Rzeszowa
Ciesze się, że do mnie zaglądnęłaś. Kojarzę Twój ogród bardzo dobrze, czytałam już dawno, dawno temu jakie miałaś dylematy z podjazdem, usytułowaniem terenu, spadkami, tujami itd. Temat trudny, jeśli nie mega trudny Już chyba łatwiej robić nowe nasadzenia niż wkomponować nowe w istniejące. Dlatego mocno Ci kibicuję i trzymam kciuki, wiem że się uda Dzięki poradom na forum masz to jak w banku A zaglądać do Ciebie będę dalej, już oficjalnie
Buźka
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Agawita 12:35, 23 wrz 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Kondzio napisał(a)
No niezle to wyszło hi hi hi


Witaj Kondziu jesteś pierwszym facetem, kóry do mnie zawitał, bardzo mi miło i zapraszam częściej a rewizyta wieczorkiem, robota czeka
Papa
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Hogata 12:36, 23 wrz 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Agawita napisał(a)


Buk to prezent od Teściów odmiana Purple Fountain, jest śliczny zwłaszcza wiosną jak ma młode listki. Podsadziłam go różniastymi bylinami, trawami, część kupiłam część dostałam od Teściowej z ogródka w wyniku podziału, wkopałam ten galimatias i tak rośnie do dziś. Mam chrapkę żeby to wreszcie uporządkować ale pomysłu brak. Przede wszystkim tło jest nijakie, samo ogrodzenie. Zimą widać tylko buka i pustkę. Może winobluszcz załatwiłby sprawę...



Witaj.

Buk jest faktycznie rewelacyjny, a Ty masz już taaaakiego dużego, u mnie maluszek jest.

Na siatkę nie dawałabym winobluszcza, bo na zimę liście opadną i dalej będziesz miała pustkę. Lepiej posadź jakiś żywopłot zimozielony tuje, albo świerki.

Ogród bardzo mi się podoba, widać zmiany ogrodowiskowe
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies