Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mała Eleczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Mała Eleczka

Tusiala 09:56, 27 sty 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Linie proste ostanio coraz bardziej mi się podobają. Ale jeśli chodzi o nasadzenia to jednak bym trzymała się zdania Danusi Pozdrawiam cieplutko
bleebla 15:40, 27 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
noemi napisał(a)
Aga głosuje za liniami prostymi idziemy w tym samym kierunku ...a pod płotem zamiast lawendy może róże okrywowe a przed nimi obwódka z bykszpanu z zawijaska ?


Madziu obwódka z bukszpanu napewno ale jeszcze nie wiem co za nią. Lawendę raczej dam pod mur bo jej tam będzie lepiej a miejsce, w którym teraz jest z czasem się zacieni.
O różach nie myślałam. Zastanowię się Na forum czytałam, że Larisa jest polecana przez wielu. Nie trzeba opryskiwać i pięknie kwitnie. Ja osobiście do róż nie jestem przekonana ale chyba zraziłam się przez mszycę a skoro ta daje sobie świetnie radę... zobaczymy.

Trzymam kciuki za Twoją metamorfozę i życzę powodzenia
____________________
Aga - Mała eLeczka
popcorn 15:44, 27 sty 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj!
rozważ jakieś róże okrywowe, nie trzeba kopczykować, a większość świetnie rośnie i długo kwitnie bez żadnych oprysków.

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
bleebla 15:48, 27 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Alisonek napisał(a)
A świerka będziesz musiała mocno w ryzach trzymać bo jak się rozbuja to wszystko zasłoni :/
Linie rabat czym byś chciała wykończyć?Klon zwyczajny Globosum ma kulistą koronę, klon jawor Brilliantissimum też, Catalpa (ale to już chyba masz na tarasie)


Alisonku Świerk będzie w stożek ścinany. Mam nadzieję, że uda sie go utrzymać w ryzach mimo, że ja niedoświadczona w przysinaniu :\
Linie rabat wykończę bukszpanem z zawijaska mam nadziję że nie będę musiała dużo go dokupić bo na pewno nie starczy na wszystko.
Jeśli chodzi o drzewko to pewnie umbrelka. Myślałam już o niej wcześniej jak wybieraliśmy drzewa do tarasu ale stanęło na catalpach (mąż się uparł )
Jak będę miała wiecej czasy postaram sie to lepiej narysować.
____________________
Aga - Mała eLeczka
popcorn 15:49, 27 sty 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale ładnie u Ciebie! Taras wymiata! I ten trawnik zieloniutki! i bukszpanowe zawijaski! oglądam dalej

PS w jakiej odległości od siebie masz katalpy? nie zrosną się koronami, z czasem?
pozdrawiam
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
bleebla 15:55, 27 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Tusiala napisał(a)
Linie proste ostanio coraz bardziej mi się podobają. Ale jeśli chodzi o nasadzenia to jednak bym trzymała się zdania Danusi Pozdrawiam cieplutko


Tusialku nie do końca zrozumiałam bo ja blondynka. Masz na myśli, że zostawiłabyś linie rabat takie jakie są? Bo ja nasadzeń Danusi nie zmieniłam i się i trzymam

Zaraz idę zerknąć co u Ciebie
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 16:03, 27 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
popcarol napisał(a)
Ale ładnie u Ciebie! Taras wymiata! I ten trawnik zieloniutki! i bukszpanowe zawijaski! oglądam dalej

PS w jakiej odległości od siebie masz katalpy? nie zrosną się koronami, z czasem?
pozdrawiam
Karolina


Witaj
Dziękuję za radę różaną. Muszę jeszcze poczytać o nich sporo bo u mnie wiedza na ten temat marna.

Nie było możliwości rozsadzenia katalp szerzej bo przeszkadzaly belki w tarasie. Tak wiec jest jak jest. Przycinać będę mocno i mam nadzieję, że nie bedzie z nimi problemu.

Cieszę się że Ci się u mnie podoba zapraszam częsciej i liczę na dobre rady

Pozdrawiam
____________________
Aga - Mała eLeczka
Milka 12:42, 28 sty 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
noemi napisał(a)
Aga głosuje za liniami prostymi idziemy w tym samym kierunku ...a pod płotem zamiast lawendy może róże okrywowe a przed nimi obwódka z bykszpanu z zawijaska ?


Na żywo widziałam te linie proste u Madzi, więc wygląda super, zatem pomysł popieram
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Tusiala 12:54, 30 sty 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
A ja brunetka ale i tak żeśmy o tym samym myślały Ech Tak czy inaczej myślę, że linie proste będą pasowały idealnie do Twojej Eleczki Zresztą zmienić zawsze można
bleebla 15:47, 30 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
irena_milek napisał(a)


Na żywo widziałam te linie proste u Madzi, więc wygląda super, zatem pomysł popieram


Głos odnotowany
To u Madzi już coś się dzieje? Jakieś linie już powstały ? Nie mogę doczekać się zdjęć z metamorfozy

Melduję, że o zdjęciach pamietam. Może w weekend ale nie obiecuję o u mnie chorubska w domu.
Pozdrawiam cieplutko

____________________
Aga - Mała eLeczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies