Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mała Eleczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Mała Eleczka

malgorzata_s... 16:19, 15 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ale cudny projekt Fajnie tak gotowca dostać od szefowej nie? No to teraz tylko fundusz i wiosna potrzebne Buziaki zostawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
gusiarz 15:12, 16 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Och... Aguś... jakie piękne plany , a fotka z anabelką i kulami buksików..... wbiła mnie w fotel!!! Dostałam jesienią z ogrodu teściowej dwie sadzonki anabelki... jedną dużą, a drugą mniejszą. Tę większą roślinkę poprzyginałam do ziemi, bo chcę uzyskać kolejne... marzę o takim szpalerze
Dziękuję za piękną inspirację...
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
bleebla 22:39, 16 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ale cudny projekt Fajnie tak gotowca dostać od szefowej nie? No to teraz tylko fundusz i wiosna potrzebne Buziaki zostawiam


Nawet nie wiesz jak mi miło się zrobiło.
Fundusz w tym roku marny bedzie bo 2 wesela mamy w tym jedno mojego brata i (uwaga ) meble do ogrodu już kupione wiec teraz zaciskamy pasa, najwyżej pod koniec miesiąca ratan bedziemy jedli
____________________
Aga - Mała eLeczka
bleebla 22:47, 16 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
gusiarz napisał(a)
Och... Aguś... jakie piękne plany , a fotka z anabelką i kulami buksików..... wbiła mnie w fotel!!! Dostałam jesienią z ogrodu teściowej dwie sadzonki anabelki... jedną dużą, a drugą mniejszą. Tę większą roślinkę poprzyginałam do ziemi, bo chcę uzyskać kolejne... marzę o takim szpalerze
Dziękuję za piękną inspirację...


Prada, że piękne? Można się gapić i gapić na to zdjęcie. Ja zamiast anabelek mam limelighty no i kul bukszpanowych na pewno nie bedę mieć. Zobaczymy co wyjdzie z tej mojej inspiracji

Myślisz, że na przygięcie do ziemi jest już zapóźno? Czytałam o tym wcześniej ale myślałam, że wiecej sadzonek mi nie potrzeba a teraz sytuacja się zmieniła.
Gałązki się jakoś nacina czy poprostu przykłada do ziemi?
____________________
Aga - Mała eLeczka
Tusiala 08:13, 17 sty 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Meble już kupiłaś? Pokażesz?
Bo też się przymierzam
bleebla 09:56, 17 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Tusiala napisał(a)
Meble już kupiłaś? Pokażesz?
Bo też się przymierzam


Meble z pudle u rodziców więc zdjęć nie mam. Wysyłam Ci wiadomość.
____________________
Aga - Mała eLeczka
leon60 10:04, 17 sty 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
bleebla napisał(a)

W donicy planuję zrobić tak:

to link do tego zdjęcia http://www.sgd.org.uk/garden-designer/charlotte-rowe-msgd_138.aspx?DirectorySearchPageId=3

Piękna inspiracja ! czekam na realizację i mebelki w odpowiednim czasie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Tusiala 10:22, 17 sty 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Dziękuję też poczekam
malgorzata_s... 11:58, 17 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Jam też mebelków ciekawa Ratanowe mi się marzą Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
bleebla 23:23, 17 sty 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Dziewczyny, ja też jestem ciekawa bo ich jeszcze na oczy nie widziałam
____________________
Aga - Mała eLeczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies