Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Spełnione marzenie - ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnione marzenie - ogród

Bogdzia 22:22, 22 mar 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ja do Weroniki napiszę ze to ta sama hortensja .Pozdrawiam Grazynko.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
dajana 12:31, 23 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
O tak Grażynko wczorajszy dzień to było lato Tak się dotleniłam i namachałam szpadlem ,widłami że zasnęłam niczym niewinny aniołek którym nota bene bynajmniej nie jestem I ja ci życzę pięknej niedzieli.Lecę skończyć ogródek warzywny ,wiem dzisiaj niedziela ale od kiedy mam ogród stałam się grzesznicą.Kiedyś za to odpokutuję , może aż tak strasznie nie będzie -),,
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 21:14, 23 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Jeszcze trzy lata Grażynko i tez będę wolna od pracy .Dobrego masz mężulka jeśli każe odpoczywać ,no ja tak dobrze nie mam Dzisiaj u mnie cały dzień pada deszcz ale to dobrze bo pomimo podlewania to i tak sucho już następnego dnia .Popatrzę sobie jeszcze na twój ogród
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Kasiek 21:48, 23 mar 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Czochrance dla futrzakow
____________________
Bawarka
zawitka 18:50, 24 mar 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14040
Tak Grażynko ciężko było bo słyszałam jego szczekanie długo długo ale wiem że jakbym go nie uśpiła to bardzo by się męczył Czasami mam ochotę wziąć nowego ! ! ! dokarmiam pieska sąsiada choć przynoszę mu pyszności to coraz lepiej ujada skubany
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Agania 13:57, 25 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wpadam do Ciebie rudasku jeszcze raz pospacerował po twoim ogrodzie, masz bardzo romantycznie i dużo ciekawych zakątków, ogród już dojrzały, rzeźby oddają ten nastrój romantycznego spokoju. kudłaczki pomyziaj i wypieść im nigdy pieszczot za mało

Toja horti jest moim marzeniem, czy ty z nasz jej nazwę........czy stosujesz do niej specjalne nawozy, a może nawóz ogrodowy do zakwaszania podloża, napisz proszę?



Piękna, ale się rozmarzyłam tym widokiem
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
gaga 11:00, 27 mar 2014


Dołączył: 04 gru 2013
Posty: 396
Agania bardzo miło że odwiedziłaś mój ogród , przykro mi ale nie wiem jak nazywa się hortensja była już w ogrodzie jak kupiliśmy dom .Ma przeszło 18lat i nie ma z nią problemuwiosną dostaje nawóz do hortensji i dużo kawy podsypuję ,podlewam fusami.Jeżeli chcesz to ukorzenię dla Ciebie.Miłego dnia.
____________________
........mój ogród to moje życie. Witam i pozdrawiam - Grażyna.
Marta7 20:28, 29 mar 2014


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
gaga napisał(a)
i w moim ogrodzie jest wiosna.


Grażynka masz jak w bajce!
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
dajana 13:40, 31 mar 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Grażynko weekend się skończył gdzie jesteś? gdziekolwiek nie jesteś pozdrawiam cię serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 00:08, 01 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Grażynko mam prośbę do ciebie ogromną ,bo ja też będę montowała fontannę przy tarasie czy mogłabyś robić fotki z relacji jej montażu? Nauczyłabym się przy tobie i była mądrzejsza kiedy przyjdzie na mnie pora?.Dziękuję za pochwałę mego koryta ,ale to tymczasowe rozwiązanie ,docelowo będzie wymurowane z kamienia polnego czyli granitu .Masz rację należy mysleć przyszłościowo kiedy nie ma się już 30 lat ja też tak myślę bo ileż człowiek może mieć siły? Trzeba wypoczywać w swoim ogrodzie nie tylko w nim ciężko pracować z latami powinno się coraz mniej tej pracy mieć, więc róbmy tak aby kiedyś leżeć w nim na leżaczku z dobrą ksiązką i wąchać kwiatuszki Tego ci zyczę Grażynko .A na jutro słoneczka i owocnej pracy
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies