Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla Ciebie Mały Ogrodnik zasadził groszków tysiąc!!!!!

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla Ciebie Mały Ogrodnik zasadził groszków tysiąc!!!!!

Pszczelarnia 13:00, 16 gru 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dzień Dobry, wrażliwy poetycki Ogrodniku!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Ignac 14:49, 16 gru 2013


Dołączył: 15 gru 2013
Posty: 5
o Matko kochana!
Ilu przemiłych gości! A ile słów życzliwości! Dziękuję

Bogdziu Dziękuję, że jako pierwsza pozostawiłaś znak swojej obecności u mnie. umarłem z wrażenia na widok przecudnej urody Twoich rododendronów!

Jolu Ale bym się przysiadł na chwilkę, na Twoim balkoniku!!!

Danusiu Szanowna Szefowo tego miejsca! Dziękuję za miłe przyjęcie. Co do róż, to obiecuję, że będę wybitnie upierdliwy i nachalny, żeby skorzystac z twojej wiedzy jak najwięcej!

Kondzio Dziękuje,że mnie odwiedziłeś, zadekowałbym się w /twojej altanie zaraz po tym, jak mnie Jola ze swojego balkonu wyrzuci,za zbyt długie przesiadywanie

Iwonko Jesteśmy z tych samych okolic,czytam

Agnieszko Jakie Ty masz widoki wokół domu!!!

Aguś Widzę,że się porozumiemy idealnie!

Popcarol Wszystko u Ciebie wygląda pysznie i te jabłuszka.......

Magda "Na Francuskiej, na Francuskiej jest maleńka kawiarenka...."

Ewo Pszczelarko! Jak u ciebie słodko!

Kochani, nie spodziewałem sie tak milego przyjęcia! Aż mi wstyd, bo u mnie dzis szaro- buro i zdjęcia są średnie........ ale może coś najnowszego wrzucę a wieczorem powgrywam zdjęcia z lata
Zdjęcie bukszpanowo - bukszpanowe,coby wpisac się w konwencję
jotka 15:24, 16 gru 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Poetycko, miło, gwarno u Ciebie
Na wieść, że zaglądasz na mój balkon dopisałam do listy rzeczy pilnych do zrobienia - "ogarnąć" balkon
Teraz wpadaj tam na krótko bo zimno, ale od wiosny zapraszam na dłuższe przesiadywanie
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
kaisog1 23:20, 16 gru 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Witaj

Bardzooo spodobał mi się Twój pierwszy post w wątku i postanowiłam zostać Ciekawa jestem Twojego ogrodu bardzo więc niecierpliwie czekać będę na fotki
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Ignac 09:48, 20 gru 2013


Dołączył: 15 gru 2013
Posty: 5
Halo,halo! Dzień dobry kochani ogrodnicy!!!!!
Za oknem szaro-buro-jesiennie, o tym, że Boże narodzenie za pasem przypominają dzisiejsze jasełka w szkole i czyste okna w domu!

Na przekór tej szarości wklejam coś niecoś z mojej mini kolekcyjki pelargonii, mam nadzieje,że owe kolory pobudzą odwiedzających do życia i działania



I tak biję się z myślami i biję i nie wiem co zrobić......... Trawnik jak po przejściu szwadronu wojska z osprzętem....... to foto z początku tego roku,świeżo założony trawnik,rekonwalescencja po remoncie domu.....
Wiem,wiem, winny sie tłumaczy.........

Uffffff..... Raz sie żyje.........
Nie bądźcie aż tak krytyczni.....

Joanna___ 14:43, 20 gru 2013

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Witaj
nie mam dziś czasu ale nałóg ogrodowiskowy robi swoje i wpadłam akurat do Ciebie

Mi się podoba,jest przytulnie.Na wiosnę poprawisz co Ci się nie podoba.Jak zrobisz kanciki,ustawisz ławeczkę i podrasujesz trawę to będzie r e w e l a c y j n i e.

Już uciekam,święta gonią,pozdrawiam
____________________
Ignac 17:36, 21 gru 2013


Dołączył: 15 gru 2013
Posty: 5
Witajcie Ogrodowiskomaniacy!
Dzień szaloy,ostatnia sobota przed Świętami.... Pucowanie, czyszczenie, odgruzowywanie, ściąganie do domu choinki,ustawianie szopki w kościele - to są hasła, pod którymi upłynął dzisiejszy dzień, poniżej mała fotorelacja

Szopka w trakcie ustawiania



Tu choinkowo w domu:


Na choince suszone hortensje z ogródka

No i mały szal elektryka na werandzie

Gardenarium 18:17, 21 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mam propozycję uzdrowienia widoków



Pod śliwą wiśniową hortensje bukietowe Limelight lub Vanille Fraise (nr 1), a przed nimi ławeczka (nr 2) z widokiem na rośliny i źródełko po przeciwnej stronie (nr 11).

nr 3 lawenda w dużej ilości, za nią nr 4 - trzemiliny szczepione na pniu 120 cm - odmiana "Emerald'n Gold - 3 szt. nr 5 róże i jeżówki, nr 6 coś kontrastującego mocno pokrojem i kolorem, np. klon palmowy Dissectum Nigrum, albo bardziej jaskrawy o pokroju parasola nr 6.

Nr 7 może być miłorzębem Mariken na pniu szczepionym wysoko.

Nr 8 cyprysiki groszkowe Filifera Aurea Nana 3 szt, nr 9 może jakieś różaneczniki jakuszimańskie np. Polaris (3 szt). 10 to wrzośce albo różowe żurawki.

12 to Carex buchannanii albo inne cosik trawiaste, rozpierzchłe w żwierku towaryzszące malutkiemu źróełku z kamienia (nr 11).


Trawnik do regeneracji, kanciki do zrobienia i po robocie. Można siedzieć na ławeczce
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
aga_szsz 13:38, 28 lut 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Właśnie słucham sobie "groszki i róże..." i wpadłam zobaczyć co słychać
Pozdrawiam
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies