Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2013 / 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2013 / 2014

Gardenarium 16:34, 18 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wzorem lat ubiegłych rozpoczynamy ogólny wątek z życzeniami świąteczno-noworocznymi.

Zapraszamy do wklejania życzeń tutaj dla Wszystkich Ogrodowiczan.




Życzymy Wszystkim uczestnikom i obserwatorom Ogrodowiska cudownie spędzonych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku, radości i ciepła, dużo zdrowia, abyśmy mieli siły zmieniać nasze ogrody, swoiste "raje na ziemi" - dostępne w zasięgu ręki.

Życzymy także wielu pomysłów, pięknych roślin do ogrodu i zrozumienia dla Waszych działań oraz wsparcia Rodziny we wszystkim co robicie.


WESOŁYCH ŚWIĄT


Danusia, Witek, Michał
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jotka 16:42, 18 gru 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Danusiu, Witku, Michale dziękuje w swoim imieniu i mojego M., który jest coraz bardziej
Ogrodowiskowy

Ode mnie dla Was i wszystkich Ogrodowiczan i sympatyków forum radosnych Świat Bożego Narodzenia
aby raźniej w duszy było,
aby Wam się lepiej żyło,
aby szczęścia i radości
z Życia nigdy nie ubyło

Radosnych Świąt a w nowym 2014 roku wszystkiego co dobre i piękne



____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
yolka 18:14, 18 gru 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
No to wesołych Świąt i pomyślności w Nowym Roku
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AgnieszkaW 22:47, 18 gru 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
W Betlejem mieście Zbawiciel się rodzi...
Niech się Wam mili najlepiej powodzi
Niech Wam służy szczęście o każdej godzinie
I niech Was dobrego nic w życiu nie minie
Niech śliczny ogród zawsze Wam wychodzi
bo tak się w Rodzinie Ogrodowiskowej godzi


życzy Agnieszka z mężem
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
agania 22:54, 19 gru 2013

Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 1
"Życzymy wszystkim Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego roku, pozdrawiamy Mistrzowie Szeptów."
monteverde 00:11, 20 gru 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149

Zapach ciasta, kolędy, gwiazdka, drżenie serc uroczyste...
Każdy z opłatkiem w ręce życzy bliskim szczęścia, więc i ja Wam Danusiu, Witku , Michale oraz cała brać Ogrodowiska życzę
wspaniałych chwil przy blasku choinki.
Cudownych Świąt i wspaniałego, bogatego Nowego Roku, aby wszystkim starczało na roślinki do pięknych ogrodów Ania Monteverde
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
hanka_andrus 04:32, 20 gru 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Tych co osobiście znam serdecznie pozdrawiam,
tych co znam z avatarów ściskam i mam nadzieję na spotkanie realne w Nowym roku.
A wszystkim bez wyjątku bardzo serdecznie macham łapką i całuski ślę.
Oby Wam się dobrze działo!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zawitka 10:21, 20 gru 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Danusiu i Michale zyczę Wam z całego serca WESOŁYCH SWIĄT radosnych i rodzinnych i dalszych radości z tego co robicie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 10:27, 20 gru 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Wszystkim OGRODOWICZANOM zyczę zdrowych ,wesołych Swiąt aby mieli siłę i pomysły upiększać swoje już piękne ogrody i zeby ta praca dawała dużo radości .

A Mikołaj niech Wam przyniesie wspaniałe prezenyty!!!!!!!!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Kondzio 10:48, 20 gru 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Wszystkiego najmniej zbliżających sie świat i szczęśliwego nowego roku żebyśmy wszyscy spotkali w nowym roku realizowali swoje marzenia i podwyższyli poprzeczki ogrodowe kofam was i wysyłam duzooooo buziaczkow hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies