Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Alija 21:14, 13 lip 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8719
Dorota123 napisał(a)
Za miłe słowa dziękuję.
Wesele naszego syna też było przełożone. Miało być rok temu, już zaproszenia były wypisane i wtedy zabronili jakichkolwiek imprez. Teraz trochę poluzowali, może nie zaostrzą już przepisów.







Dorotko! Pięknie wyglądasz, w dodatku w takim pięknym różanym towarzystwie.
Ozdoby piękne, a wianuszki urocze, przypominają mi dzieciństwo.
Bardzo ładne zestawienie kolorów lilii i ostróżek.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
KasiaBawaria 08:08, 14 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dorotko, cudnie wygladasz-jak zawsze usmiechnieta od ucha do ucha
____________________
Zapraszam na kawe
Dorota123 09:48, 14 lip 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ewa777 napisał(a)


Cudowny raj różany Właściwie każde zdjęcie chciałoby się zacytować.
Różom dobrze w Twoim ogrodzie
Świetne miejsce wybraliście na wesele. Gratulacje z okazji ślubu. Szczęścia i miłości młodej parze
Przez te upały róże szybko przekwitają, jeszcze nie wszystkie oczyściłam po kwitnieniu.
Wesele było przekładane przez pandemię, narzeczona jest z okolic Uniejowa.

W Agatki ogrodzie każdy znajdzie coś co przyciągnie jego wzrok.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 09:58, 14 lip 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
BASIA8 napisał(a)
Dziękuję Basiu



____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 10:52, 14 lip 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ElzbietaFranka napisał(a)




Dorotko przepiękne. Czy ta róża na pierwszej i ostatniej focie to kiss me
... . U mnie zakwitła też jest piękna.

Widzę, że wesele robiłaś. A wiesz że byłam przekonana że masz tylko jednego syneczka. A tu chyba 3 synowe. Ja tam o swoich syneczek nie mówię bo mi za skórę zaszli. Na szczęście mam dobre synowe wnuki też.

Dorotko dekoracje jak zwykle oko się nie zawiedzie takie ładne. Skąd u ciebie się to bierze. Ja nie mam czasu żeby się takimi cudenksmi zajmować.
Temperatury nie do zniesienia..O 19 była taka ulewa że cała Wawe zalało drogi nie przejezdne. Z garażu wodę żeśmy zbierali.

Młódka jesteś piękne zdjęcie z tym krzaczkiem
Elu ta róża u mnie to Leonardo, bardzo je lubię mam 2 duże krzewy.
Mam 3 synów. Teraz żenił się najstarszy, u średniego mam wnuki, a najmłodszy to taki rodzinny słodziak. Każdemu miły komplement powie, chętnie pomoże, pięknie za wszystko dziękuje. Synowe też mam bardzo fajne, a najważniejsze, że się między sobą dogadują. Przyszła synowa też bardzo fajna dziewczyna, nieprzeciętnie ambitna i bardzo zdolna. Z naszej okolicy jest, ale mieszkają z synem w Warszawie.

Dekoracje to ja tak na poczekaniu robię. Powyrywałam trochę ostróżek i maruny, szkoda było kwiatków na kompost wyrzucać, więc zrobiłam wianuszki. Ot tak od niechcenia, chwila, moment i są gotowe.
U nas też była burza, na szczęście u mnie bez szkód, ale w sąsiednie miejscowości piorun uderzył w dom i ten dom spłonął.

W ogródku mało działam, dla mnie jest za gorąco. Jaka ze mnie młódka, skoro syn ma 34 lata.







____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 11:00, 14 lip 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
AniazUroczyska napisał(a)
Dorotko, dobrze widzę i liczę, doliczyłam się trzech synów?
Zgadza się




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 11:06, 14 lip 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Alija napisał(a)


Dorotko! Pięknie wyglądasz, w dodatku w takim pięknym różanym towarzystwie.
Ozdoby piękne, a wianuszki urocze, przypominają mi dzieciństwo.
Bardzo ładne zestawienie kolorów lilii i ostróżek.
Pozdrawiam.
Dziękuję za miłe słowa. Zawsze lubiłam wianuszki i co rok robię. Niektóre ładnie zasychają.




____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 11:15, 14 lip 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
KasiaBawaria napisał(a)
Dorotko, cudnie wygladasz-jak zawsze usmiechnieta od ucha do ucha
Dziękuję nadal mam głód życia i radość przeżywania każdej chwili bo dusza się nie starzeje. Zawsze byłam pogodną osobą.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
sylwia_slomc... 15:47, 14 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
No teraz mi sie udało wczesniej nie mogłam nic napisać bo kursora nie pokazywało mi Piękny wypoczynek w skansenie, urokliwie, takie klimaty uwielbiam Weselicho było Złóż Młodym życzeniaAgatki ogród bajkowy, ale i Twojemu nic nie brakuje, są cudne, macie dziewczyny talent do komponowania roślinTak sobie dzisiaj pomyslałam, że Twój Ogród , Agaty i Agnieszki Abiko mają ze sobą wiele wspólnego, są to ogrody romantyczne
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorota123 16:08, 14 lip 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
No teraz mi sie udało wczesniej nie mogłam nic napisać bo kursora nie pokazywało mi Piękny wypoczynek w skansenie, urokliwie, takie klimaty uwielbiam Weselicho było Złóż Młodym życzeniaAgatki ogród bajkowy, ale i Twojemu nic nie brakuje, są cudne, macie dziewczyny talent do komponowania roślinTak sobie dzisiaj pomyslałam, że Twój Ogród , Agaty i Agnieszki Abiko mają ze sobą wiele wspólnego, są to ogrody romantyczne
Właśnie wyszłam z Twojego ogrodu, a Ty u mnie byłaś. Sylwio ta zagroda w starym stylu bardzo mi się spodobała, taki sielski klimat. Na drugim zdjęciu widać, że budynek jest murowany i tylko obłożony balami z drewna. Na tą część murowaną zachodzą drewniane wrota. Ktoś miał pomysł i całkiem nieźle go zrealizował. Pierwsze moje wrażenie jak weszliśmy za drewnianą bramkę to skojarzenia jakbyśmy wchodzili na plan filmowy "Ogniem i mieczem" zabudowa podobna do tej gdzie mieszkała Helena Kurcewiczówna.
Za życzenia dziękuję?
Ja taka niepoprawna romantyczka jestem to i ogród w romantycznym stylu mam.
Jeszcze raz kilka detali z Felicjanowa.





____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies