Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 07:51, 08 lut 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ewsyg napisał(a)
Witaj Dorotko. Pooglądałam Twój wątek i widzę, żę masz dużo pieknych roślin, które ja też lubię. Chętnie wymienię się z Tobą na liliowca jak już go odnajdziesz




Czy on jest biały ?

Witaj Ewo. Dużo pracy wkładasz w to żeby coś mogło rosnąć. Ziemię masz jeszcze gorszą niż moja, chociaż u mnie jest VI kl i wiem ile muszę się natrudzić, aby rośliny zdrowo rosły. Co do liliowca to już sobie nawet wybrałam za co się wymienimy, ale Ty już go masz i nawet o tym nie wiesz Masz go na stronie 28, dodany 2 lipca 2013. Planuję się wybrać do Pisarzowic, jeszcze się nie wpisałam, bo nie wiem jakie będę miała połączenia autobusowe, bo samochodem się nie odważę jechać taki kawał drogi, mam nadzieją, że się tam poznamy w realu.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ewsyg 09:42, 08 lut 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Dorotko, dziękuję za odwiedziny u mnie i miłe słowa. Przypatruje się liliowcowi i jednak chyba go nie mam Która roślinka podoba Ci się u mnie? Bardzo fajnie, że wybierasz się do Pisarzowic.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Ivvvona 10:55, 08 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Zaglądam do Ciebie i podziwiam piekne zdjęcia z Jarkowa. Nawet nie mialam pojęcia o istnieniu tego ogrodu. Jak to dobrze, że jest to forum Niewykluczone, że będę w tej okolicy latem i warto byłoby go zobaczyć.
____________________
W ogródku Iwony
ewsyg 12:17, 08 lut 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Dorotko, czy chodzi Ci o tego liliowca ?



i tą jeżówkę ?

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 13:57, 08 lut 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Dorotko, odpowiedziałam u mnie
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
eugenia_stef... 17:42, 08 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Doroto jestem z rewizytą ogród masz piękny nawet zimą miło się ogląda
____________________
Kolorowy Ogród Geni
Katkak 20:07, 10 lut 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dorotka wpadłam z rewizytą Ależ u Ciebie dużo kwiecia Przepięknie U mnie też będzie więcej. Chcę dokupić kilka różaneczników i rh. Ty masz piękne Widzę, że tak jak ja bardzo lubisz hosty i.... blask świec Pozdrawiam cieplutko. Będę zaglądać.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kasiek 20:09, 13 lut 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Aleś mi sushi z mózgu zrobiła dziewczyno!
Od wczoraj tworzę japończyka, dzieki tym fotkom i wielu innym sadziłam i komponowałam rosliny jak w transie, może jutro cyknę fotki.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Dorota123 21:17, 13 lut 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
[
Już się doczekać nie mogę tych zdjęć, ja jeszcze mam śnieg w niektórych miejscach na podwórku. W grudniu kupiłam część żwiru na rabaty myślałam, że wystarczy, ale brakło, a na składzie jest go bardzo mało i boję się, że by go ktoś nie wykupił (coś mi noga odmawia posłuszeństwa i muszę przystopować z pracami.) W domu dziś malowałam kule styropianowe, mają imitować marmur, jutro skończę focić to pokażę.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Agania 10:57, 14 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dorotko, ale masz foty i inspiracje wklejasz obłędne, gdzie jest ten Jarków, w tym ogrodzie, też bym chodziło w kółko, ale ja pewnie bym zrobiła koło 1000 zdjęć

Mnie najbardziej kręcą takie widoki



i ciekawa jestem czy to dereń pagodowy variegata



nie masz zdjęcia z tym okazałym drzewem

Całuski walentynkowe zostawiam, a ja na sushi mam ochotę
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies