Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

kasiek 16:30, 01 lut 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Dorotka więlkie dzieki za te fotki, normalnie dalej nie mogę oddychac z wrażenia!
Mam głowę pełną pomysłów, teraz byle do wiosny
Ogniste piękności u Ciebie płoną wprowadzając niemal kominkowy nastrój
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Dorota123 17:54, 01 lut 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
viva napisał(a)
Czytałam kiedyś o tym ogrodzie jak powstawał. Też chętnie zobaczyłabym go na żywo.
Może mi się uda tam być.
Dorotko ładne te lodowce ale już tęsknimy do ciepełka, prawda ?

Vivo kilka lat temu był ten ogród w Werandzie, od tamtej pory marzyłam , żeby go zobaczyć na żywo. Dopiero w ubiegłym roku zdecydowałam się jechać w tamte strony. Dobrze zaplanowałam wyjazd i zwiedziłam wiele ciekawych miejsc. W te wakacje też jadę do Kudowy Zdrój, mam na uwadze jeszcze Wojsławice i Pragę, Napewno jeszcze raz odwiedzę Jarków i Skalne Miasto w Czechach - te góry są przepiękne i niepowtarzalne. Też nie mogę doczekać się wiosny. Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Ivvvona 18:41, 01 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Witaj właścicielko pięknego ogrodu! Ile tu kolorów i wszystko tak ładnie ze sobą współgra. Mnie też zauroczył ten biały liliowiec. Czytam, że szykujesz na wiosnę zmiany? Będę zglądać i podpatrywać
____________________
W ogródku Iwony
Dorota123 19:07, 01 lut 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ivvvona napisał(a)
Witaj właścicielko pięknego ogrodu! Ile tu kolorów i wszystko tak ładnie ze sobą współgra. Mnie też zauroczył ten biały liliowiec. Czytam, że szykujesz na wiosnę zmiany? Będę zglądać i podpatrywać

Twoja "kałuża" jest piękna, a gołębie dodają temu miejscu uroku. U Ciebie jest wszystko takie przemyślane, ja do tej pory sadziłam wszystko bardzo haotycznie i na dodatek myślałam, że mam ładnie , teraz będę większą uwagę zwracała na dobór kolorów i roślin. Ogrodowisko uczy zauważać wiele rzeczy których wcześniej nie widziałam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Ivvvona 17:26, 04 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Zaglądam i pozdrawiam U mnie największe zmiany zaszły właśnie pod wpływem ogrodowiska i widzę jeszcze dużo miejsc do poprawki. Teraz głowa mi puchnie od przemyśleń, bo koncepcje zmieniają się wielokrotnie, a przeważnie i tak zrobię inaczej niz obmysliłam.
____________________
W ogródku Iwony
SaraDaria 12:09, 06 lut 2014


Dołączył: 23 lis 2012
Posty: 122
Dorotko wpadłam na szybką rewizytę i jestem oczarowana Masz rękę do roślin, widać że Twój ogród jest przemyślany i dojrzały. Piękne dorodne hosty dosłownie wszystko mnie zachwyca.

Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Mio-Amore
Dorota123 17:13, 07 lut 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208

Kasiu na Twoje życzenie jeszcze raz Jarków koło Lewina Kłodzkiego
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 18:01, 07 lut 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208

Po tym ogrodzie chodziłam jak zaczarowana, zrobiłam ponad 100 zdjęć, kręciłam się w kółko, syn bardzo podejrzanie na mnie patrzył, bo ile razy można chodzić tymi samymi ścieżkami. Na kwaterze usuwałam kiepskie zdjęcia i o mały włos nie skasowałam wszystkich. Syn spytał co bym zrobiła gdyby mi się to wszystko skasowało. Odpowiedź była szybka " jutro powtórny wyjazd do Jarkowa". Zaznaczam, że jest to niewielki ogród góra 15 arów, ale widziałam za ogrodzeniem, że trwa rozbudowa, tworzone były wzniesienia i kształtowane podłoże, więc chyba ogród się rozrośnie.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ewsyg 20:27, 07 lut 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Dorotko. Pooglądałam Twój wątek i widzę, żę masz dużo pieknych roślin, które ja też lubię. Chętnie wymienię się z Tobą na liliowca jak już go odnajdziesz




Czy on jest biały ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
zawitka 20:44, 07 lut 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Slicznie kolorowo był u Ciebie Pozdróweczka
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies