Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

Dorota123 22:13, 21 sty 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
elzbieta_g napisał(a)
piękne lodowisko choć nie zazdroszczę czyżbym widziała właścicielkę?

Tak, na jednym zdjeciu się wkleiłam tak na wypadek, gdybym pojechała kiedyś na jakieś spotkanie Ogrodowiskowe, może ktoś mnie skojarzy z moim małym ogródeczkiem.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Gardener27 18:45, 24 sty 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witaj Doroto! Dziękuje za odwiedziny i słowa zachwytu Obejrzałem Twój ogród i muszę Ci przyznać że robi wrażenie Mamy bardzo podobny gust co do łączenia ze sobą roślin Pozdrawiam cieplutko bo u mnie za oknem już 13 kresek na minusie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Dorota123 16:08, 26 sty 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208

Moja dzisiejsza zima, ciekawa jestem jaki będzie skutek takiego zalodzenia na azaliach i lilakach, ich pączki były mocno napęczniałe.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Bogdzia 17:04, 26 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
O matko ale miałaś kłopotu z tą kanalizacją , przesadzanie dużych roślin w nieodpowiedniej porze roku pewnie o ból serca Cię przyprawiało, mam nadzieje ze bedą dobrze rosły a kanalizacja to wiadomo dobra rzecz. Białego liliowca kupowałam kilkakrotnie i nigdy nie był bialy a Twój rzeczywiscie jest, podziwiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Dorota123 17:16, 26 sty 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Bogdzia napisał(a)
O matko ale miałaś kłopotu z tą kanalizacją , przesadzanie dużych roślin w nieodpowiedniej porze roku pewnie o ból serca Cię przyprawiało, mam nadzieje ze bedą dobrze rosły a kanalizacja to wiadomo dobra rzecz. Białego liliowca kupowałam kilkakrotnie i nigdy nie był bialy a Twój rzeczywiscie jest, podziwiam.

Bogdziu, kanalizację już odcierpiałam, wzięłam urlop i doglądałam pracowników, trochę mi pomagali, bo dużych roślin nie byłam w stanie nawet przeciągnąć prace trwały u mnie tylko kilka dni, ale u sąsiada grzebią już miesiąc i ciągle stoją u niego ogromne kopary, a ja już urządziłam swój ogródek. Co do liliowca to nie jest on do końca taki biały, tylko lekko kremowy. W Mai w ogrodzie jak był program z Wojsławic było powiedziane, ze jeszcze nie ma liliowców czysto białych.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
malgorzata_s... 17:20, 26 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33737
Piękne zimowe fotki Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Dorota123 19:15, 26 sty 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Piękne zimowe fotki Pozdrawiam.

Dziękuję za odwiedzinki
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Bogdzia 19:28, 26 sty 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
dorota_maziarz napisał(a)

Bogdziu, kanalizację już odcierpiałam, wzięłam urlop i doglądałam pracowników, trochę mi pomagali, bo dużych roślin nie byłam w stanie nawet przeciągnąć prace trwały u mnie tylko kilka dni, ale u sąsiada grzebią już miesiąc i ciągle stoją u niego ogromne kopary, a ja już urządziłam swój ogródek. Co do liliowca to nie jest on do końca taki biały, tylko lekko kremowy. W Mai w ogrodzie jak był program z Wojsławic było powiedziane, ze jeszcze nie ma liliowców czysto białych.


Oglądałam tą Maję ale Twój wydaje sie byc conajmniej prawie biały, w każdym razie bielszy od tych które ja kupowałam bo one były cytrynowe. Myslę więc ze możesz go uznac za białego i traktowac z odpowiednim poszanowaniem.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Dorota123 19:35, 26 sty 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208

Właśnie była świerza dostawa sniegu
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 19:40, 26 sty 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies