Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kamienny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kamienny ogród

Gabrysia_ 19:51, 24 lut 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Basiu...czy robisz juz coś na ogródku?
Buziaki za fotki
____________________
Magda70 20:06, 24 lut 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
BaRa napisał(a)

skromnie


No wiesz!! Dla mnie bomba!
I jaka trawa niedźwiedzia boska....
Oj będę zaglądać
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
BaRa 06:40, 25 lut 2014


Dołączył: 20 gru 2013
Posty: 295
Gabrysia_ napisał(a)
Basiu...czy robisz juz coś na ogródku?
Buziaki za fotki

Zrobiłam porządek z trawkami i czekam na lepszą pogodę, bo zdrówko nie pozwala w zimne dni wychodzić z domku.
Kwitną już ciemierniki, ale dość ubogo, bo mam je dopiero pierwszy rok.
A Ty podjęłaś decyzję kamienną? Zapraszam na wycieczkę, możesz obejrzeć na żywo. Również płot jest z tego kamienia, więc na dużej powierzchni możesz zobaczyć
____________________
BaRa - Kamienny ogród
BaRa 06:42, 25 lut 2014


Dołączył: 20 gru 2013
Posty: 295
No wiesz!! Dla mnie bomba!
I jaka trawa niedźwiedzia boska....
Oj będę zaglądać


Witam, i zapraszam
Mam nadzieję, że będzie się trochę działo tej wiosny. Aż się sama boję co tam wymodzę
____________________
BaRa - Kamienny ogród
ocia79 10:47, 25 lut 2014


Dołączył: 18 cze 2011
Posty: 883
Basiu zakochałam się w twojej rabacie z trawą niedźwiedzią. Boska.

Już szukam miejsca u siebie na coś identycznego. Ta trawa za niedźwiedzią, to jest...???
____________________
Asia U Oci Trawy, minimalizm i ogólnie zero pojęcia :)
ewa004 11:45, 25 lut 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Basiu zaglądam do Ciebie podejrzeć ładną elewację
Ja jestem na etapie wyboru ,i coraz bardziej skłaniam się ku szarości .
U ciebie też widzę połączenie szarości z ciemnym brązem ,zdaje się że rynny i okna takie masz ,nie dojrzałam koloru drzwi wejściowych .
U mnie cały problem to czerwony dach i właśnie ciemno brązowe drzwi ,bałam się że szary by nie pasował ,ale teraz widzę że nie byłoby źle.
Napisz coś więcej o elewacji i kolorkach bo zdaje się że są dwa odcienie szarości .
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Gabrysia_ 11:54, 25 lut 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
BaRa napisał(a)

Zrobiłam porządek z trawkami i czekam na lepszą pogodę, bo zdrówko nie pozwala w zimne dni wychodzić z domku.
Kwitną już ciemierniki, ale dość ubogo, bo mam je dopiero pierwszy rok.
A Ty podjęłaś decyzję kamienną? Zapraszam na wycieczkę, możesz obejrzeć na żywo. Również płot jest z tego kamienia, więc na dużej powierzchni możesz zobaczyć


Jeszcze ostatecznie decyzji kamiennej nie podjęłam ,muszę pojeździć pooglądać na żywo
...nie kuś tym oglądaniem
To poproszę jeszcze fotkę ogrodzenia...
Buziaki
____________________
Madzenka 18:39, 25 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zaznaczam wątek do podglądania
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
BaRa 06:10, 26 lut 2014


Dołączył: 20 gru 2013
Posty: 295
ewa004 napisał(a)
Basiu zaglądam do Ciebie podejrzeć ładną elewację
Ja jestem na etapie wyboru ,i coraz bardziej skłaniam się ku szarości .
U ciebie też widzę połączenie szarości z ciemnym brązem ,zdaje się że rynny i okna takie masz ,nie dojrzałam koloru drzwi wejściowych .
U mnie cały problem to czerwony dach i właśnie ciemno brązowe drzwi ,bałam się że szary by nie pasował ,ale teraz widzę że nie byłoby źle.
Napisz coś więcej o elewacji i kolorkach bo zdaje się że są dwa odcienie szarości .

Mam dwa odcienie szarości, brązowe drzwi i o zgrozo nasze utrapienie czerwony dach. Kolor dachu narzucony przez dewelopera budującego nasze bliźniaki.
Szarości z brązami całkiem pasują, w domu też mam szarości, aż do antracytu a drzwi ciemny brąz, schody też. Wyślę Ci zdjęcia na priv.
____________________
BaRa - Kamienny ogród
BaRa 06:14, 26 lut 2014


Dołączył: 20 gru 2013
Posty: 295
ocia79 napisał(a)
Basiu zakochałam się w twojej rabacie z trawą niedźwiedzią. Boska.

Już szukam miejsca u siebie na coś identycznego. Ta trawa za niedźwiedzią, to jest...???


za niedźwiedzią turzyca buchannana prze cały sezon wygląda jak uschnięta. Wiele osób odwiedzających mnie z politowaniem mówi: o trawka Ci uschła... Ale dla mnie jest śliczna. Bardzo szybko się rozrasta, tworząc piękne kępki. Łatwa w rozmnażaniu.
____________________
BaRa - Kamienny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies