Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Marta7 14:07, 01 lut 2014


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Z pieknych zaświatów wracasz,jednym słowem byłeś w raju-co widać na zdjęciach,wprawdzie teraz ten raj jest napewno pod puchową pierzynką śniegu-ale to jest ten sam raj.
Najbardziej podoba mi sie widoczek z karaganą,jest taki zwiewny,lekki.
Pozdrawiam z mrożnego i śnieżnego Podkarpacia
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Alisonek 20:09, 01 lut 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
Twoja nieobecność jest usprawiedliwiona, takie piękne zdjęcia wstawiłeś że jest dobrze
Ale Ty masz roślinek, jestem pełna podziwu dla Twojej pracy w ogrodzie
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Gardener27 20:25, 01 lut 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Dziewczyny dziękuję że wpadacie z wizytami do mnie Dzisiaj u mnie za oknem pogoda była iście wiosenna Całe 5 stopni na plusie i piękne słoneczko w południe Miałem pełne ręce roboty zwłaszcza z zrzucaniem topniejącego śniegu z zimozielonych bo gałęzie ich leżały praktycznie już na ziemi Udało mi się też wejść do warzywnika i zakreślić na śniegu plan ścieżek i poletek z warzywami gdzie na wiosnę mam zamiar zrobić małą rewolucję
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Ivvvona 22:03, 01 lut 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Cześć Przemek. Zaglądam z rewizytą, choć wcześniej tu bylam ale nic nie napisałam. Masz bardzo ładny ogród, takie lubię. Wszystko wypielęgnowane, zadbane, roślinki dorodne. Płotek urzekajacy, też kiedyś chciałam taki mieć, ale wyszło inaczej. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów ogrodowych.
____________________
W ogródku Iwony
Gardener27 13:04, 02 lut 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Niestety niedziela już nie taka piękna jak wczorajsza słoneczna sobota Pada deszcz i topnieją śniegi
Czy to już wiosna do nas idzie czy chwilowa odwilż ?

Widok z okna mojej sypialni na świerki z topniejąca pokrywą śnieżną

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Eve 13:21, 02 lut 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Witaj Przemku, uroczo u Ciebie i romantycznie
Już nie mogę doczekać się wiosny,żeby zobaczyć jak zakwitną w Twoim ogrodzie wszystkie kwiaty, których nasiona kupiłeś
____________________
ogród Ewy
Urszulla 13:35, 02 lut 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Przemku- masz wyjątkowo ogrodnicze zacięcie- podziwiam . A dziewczyny na tym forum na pewno Cię zaczarują i wtopisz na całego wśród pięknych i romantycznych inspiracji Tego C życzę.

Jeśli chodzi o odmianie Calibrachoa -, to widziałam u sąsiadów w zeszłym roku. Mają drobniejsze kwiatki i rzeczywiście spisały się im świetnie. Natomiast miały tylko popołudniowe słońce. Jeśli masz wystawę południową to wypróbuj najpierw kilka sadzonek zanim zapełnisz skrzynki.

A tutaj na forum mamy takie wątki- warto z nich korzystać:

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1760-letnie-skrzynki-balkonowe-i-donice

http://www.ogrodowisko.pl/watek/154-dekoracje-wejscia-tarasow-furtek

http://www.ogrodowisko.pl/watek/116-kompozycje-na-parapety-i-balustrady


A to zeszłoroczne osiągnięcia dziewczyn- imponujące i niedoścignione

http://www.ogrodowisko.pl/forum/53-najpiekniejsze-aranzacje-w-donicach-na-balkonie-i-tarasie
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Gardener27 15:12, 02 lut 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Eve napisał(a)
Witaj Przemku, uroczo u Ciebie i romantycznie
Już nie mogę doczekać się wiosny,żeby zobaczyć jak zakwitną w Twoim ogrodzie wszystkie kwiaty, których nasiona kupiłeś


Droga Ewo witaj! Musisz się jeszcze uzbroić w cierpliwość bo zima nie odpuszcza a nasiona będę siał na początku marca Oczywiście zdjęcia z tych obrzędów będą obowiązkowo!
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 15:24, 02 lut 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Urszulo bardzo dziękuję za wizytę w moim ogrodzie
Linki jakie mi podesłałaś są kopalnią wiedzy i inspiracji Staram się na bieżąco przeglądać wszystkie wątki lecz jest ich tyle że nie jestem w stanie wszystkich ogarnąć i zawsze coś się przeoczy Dzięki że jesteś czujna Calibrachoa jest bardzo ciekawą petunią o niezliczonej ilości kolorów Biorę ją pod uwagę w tegorocznych obsadzeniach skrzynek na płocie
Życzę miłego romantycznego południa !
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
AgataBC 17:21, 03 lut 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
to raczej chwilowa odwilż...przyjdą mrozy przyjdą
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies