Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 20:28, 28 lip 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

W pojemnikach ...

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 20:38, 28 lip 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Brzegi rabat, sprawdzone pewniaki.



Geranium Rozanne.



Czosnek skalny na drugim planie.

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Katkak 20:43, 28 lip 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Przemo, a wiesz, ze koleus banalnie się ukorzenia? Wystarczy uciąć gałązkę, włożyć do wody i za parę dni są korzonki. Tak samo z komarowcem.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
AsiaK_Z 20:46, 28 lip 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Pięknie Panie Przemku... jak zwykle jest na czym oko zawiesić
co do koleusów... bardziej podobają mi się te z drobniejszymi listkami. Moja teściowa została obdarowana odmianą o dużych liściach... nie wygląda to dobrze i nie przemawia do mnie w żaden sposób
Wrzosy już się pojawiły w CO, masakra
Dobrze, że masz jeszcze duzo miejsca w ogrodzie bo "zaszałwiujesz" się
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Gardener27 20:48, 28 lip 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Na deser dla wszystkich gości

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
AsiaK_Z 20:53, 28 lip 2019


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Aaaaa, zapomniałam.... co zrobiłeś daliom, że one takie wielkie wyrosły?
Moje to śmiech na sali, a poza tym stały się zabawką wrednych kociambrów... ciągle mi łamią jedną krzewinkę. Pozostałe... też szału nie ma
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Gardener27 20:56, 28 lip 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa777 napisał(a)
Przemku, będą dzisiaj nowe zdjęcia?

Owszem, są. Nic nowego bo ogród nie z gumy ale zawsze staram się na bieżąco aktualizować swój wątek.

Dorota123 napisał(a)
Zawsze w Twoim wątku jestem na bieżąco, ale i tak cofam kolejne strony i zachwycam się aranżacjami jak z najlepszych katalogów ogrodniczych. Tym razem też zostawiam swój zachwyt.

Dziękuję Doroto U mnie to tak zazwyczaj na czuja ze wszystkim, raz wychodzi lepiej, raz gorzej ale zawsze do przodu

patka300 napisał(a)
Dziekuję, płot fajny był. Jestem pełna podziwu dla twojej pracy. Ogród przepiekny i w zasadzie kto by przypuszczał po pierwszych zdjęciach. Dodam że jakość zdjęć nieporównywalna

W sumie to go wciąż mam ten płot tylko że w częściach, jeszcze kiedyś dam mu nowe życie.
Forum odmieniło nie jeden ogród, widać to na zdjęciach w naszych wątkach. Kto by pomyślał że kiedyś myślałem że mam ładnie
Dziękuję za słowa uznania.

A Ty nie chcesz do nas dołączyć i otworzyć swojego wątku ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 20:59, 28 lip 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Katkak napisał(a)
Przemo, a wiesz, ze koleus banalnie się ukorzenia? Wystarczy uciąć gałązkę, włożyć do wody i za parę dni są korzonki. Tak samo z komarowcem.

Czytałem Kasiu ostatnio o nich, podobno łatwo je rozmnożyć, spróbuję. Ciekawe czy w domu też tak ładnie będą rosły ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 21:08, 28 lip 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
AsiaK_Z napisał(a)
Pięknie Panie Przemku... jak zwykle jest na czym oko zawiesić
co do koleusów... bardziej podobają mi się te z drobniejszymi listkami. Moja teściowa została obdarowana odmianą o dużych liściach... nie wygląda to dobrze i nie przemawia do mnie w żaden sposób
Wrzosy już się pojawiły w CO, masakra
Dobrze, że masz jeszcze duzo miejsca w ogrodzie bo "zaszałwiujesz" się


Wieszaj ile wejdzie, czym chata bogata

Ja mam całe dwie odmiany koleusów Jeden krzaczek padał nie wiedzieć dlaczego ? więc wymieniłem na nowego. Te co posiadam raczej z tych drobnolistnych, u nas na rynku w donicach są posadzone to porosły giganty.

Wrzosy w sprzedaży są już od czerwca, tak wiem szaleństwo

Tego miejsca niestety coraz mniej w najstarszej części ogrodu, ostatnio dużo roślin straciło życie bym mógł je dać innym.

Aaaaa, zapomniałam.... co zrobiłeś daliom, że one takie wielkie wyrosły?
Moje to śmiech na sali, a poza tym stały się zabawką wrednych kociambrów... ciągle mi łamią jedną krzewinkę. Pozostałe... też szału nie ma

Dalie rosną w warzywniku, tam jesienią dużo obornika nawiozłem i kompostu, sporadycznie podlewam. Faktycznie giganty, przerosły moje oczekiwania.
Masz spory problem z tymi kotami. Ten kocur chyba je przyciąga Mrówkę Ci pożyczę, ona się z nimi rozprawi

Tak soją drogą dziś mnie zaskoczyła niebieskimi uszami. Nie wiem co ona nimi robiła





____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
MirellaB 21:10, 28 lip 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
U Ciebie zawsze bardzo ładnie Różowe Annabelle piękne. Dzisiaj myślałam czy ich nie kupić - i jednak kupię
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies