Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

sylwia_slomc... 00:52, 29 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81902
Pasę oczy, cudnie wszystko kwitnie, suszy ani trochę nie widać, pięknie zadbane, udekorowane, bajeczne kompozycje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kokesz 08:13, 29 lip 2019


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Piękne dalie
Ja swoje zbyt późno posadziłam i dopiero pierwszy kwiatek się pokazał, pąków cała masa więc za chwilę powinny dać pokaz

Czy Twoje czerwone żurawki dają radę na patelni, słońce ich nie przypala?
Moim blakły liście. Jedynie bordowe dają radę.
Masz jakąś sprawdzoną odmianę na południowe słońce z czerwonych odmian ?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
nicol21 14:58, 29 lip 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Kot Ci niebieścieje od uszu . Szlajała się i grunt że cała i zdrowa wróciła kocina.

Też przeżywam zachwyt hortkami dębolistnymi. Kupiłam kruszyny ale niezbyt dobrze im w to lato jest na ich miejscówce. za sucho, za ciepło i chyba za dużo słonca mimo ze częśćiowy cien tam panuje.

a któreś konkretnie masz na oku?w grupie wyglądają magicznie.

te różowe anabelle są i tutaj do kupienia i częśc kasy idzie na badania związane z rakiem, ale to co widziałam to zawsze jakieś marne było i nijak do białych anabelek [swoją drogą ogródek za mały] więc nie kupowałam. Ale one chyba z założenia są mniejsze i delikatniejsze.

zdjęcia zachwycają jak zawsze.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
BasiaLT 15:01, 29 lip 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Dalie rewelacyjne. Kiedyś omijałam je szerokim łukiem a teraz cienię coraz bardziej.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
MirellaB 16:23, 29 lip 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Gardener27 napisał(a)

Mirella Ja się w niej zakochałem od pierwszego wejrzenia. Udalo mi się trafić na świeżą dostawę w mojej szkółce. Z każdej strony podsadziłem rozplenicami by miały się na czym naturalnie oprzeć.

Muszę jeszcze gdzieś dębolistną upchnąć bo też warta grzechu


ślicznie wygląda Rozplenice również mam posadzone pod białymi annabellkami - spełniają swoją funkcję dobrze

To Twój tegoroczny zakup? Czy one wysokością są jak białe?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Gardener27 17:20, 05 sie 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Nowa12 napisał(a)


Przemku, czy te szklane kule da się gdzieś kupić?


Szklane kule to boje, wykorzystywane przez Norweskich rybaków do połowu. Bardzo długo ich szukałem i się udało, podeślę Ci namiary na priv.



____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:28, 05 sie 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Johanka77 napisał(a)
Oj, oj!!! 21 postów! Czyli dzieje się u mojego ulubionego ogrodnika!

Lecę napaść oczęta...


Cała przyjemność Asiu po mojej stronie

W szarej oprawie na tarasie ...



____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:34, 05 sie 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Johanka77 napisał(a)


Cukiereczki


Tak, dalie w tym roku podbiły moje serce. W następnym sezonie będę miał ich jeszcze więcej, muszę przez zimę wybrać ładne odmiany.


____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 17:43, 05 sie 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Kasiolaaa napisał(a)
Przemo u ciebie tak pieknie jak w raju mucha nie siada uszy niebieskie rozbroily mnie hihi kule szklane mega kwiatuchy to jakas ferajna barw ❤


Kasiu kolorów jest jeszcze sporo na rabatach choć już jesień czuć w powietrzu. Poranki i wieczory chłodne a w południe słońce już tak nie grzeje ... mam wrażenie że ten sezon za szybko leci.



____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:05, 05 sie 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
effka napisał(a)
Przemku, oglądam, oglądam i jestem w raju....


Bardzo mi miło W tym roku raj u mnie w warzywniku, oprócz tego że bardzo smacznie to i fotogenicznie.


____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies