Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 15:28, 29 wrz 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Dorota123 napisał(a)
Twoje wejście do domu zawsze prezentuje się bardzo elegancko, aż mi żal że u mnie schody są wąskie i ograniczone barierką.
Dalie masz cudownie ukwiecone, a kącik z trzeciego zdjęcia przepiękny.



BasiaLT napisał(a)
U ciebie jak zwykle wszystko przepięknie dopracowane, nie wiem kiedy ty masz na wszystko czas.


Dziękuję za słowa uznania, pozdrawiam




____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
inka74 18:31, 29 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Uwielbiam oglądać zdjęcia z twojego ogrodu. Przepiękne kompozycje. Dopracowane szczegóły. Warzywnik - bajka.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
deszczowymaj 15:30, 30 wrz 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Przemo wkurzasz mnie strasznie wiesz..? jak tak można.. ogród Idealny

ps.lato będzie za 265dni (sprawdziłam)
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
hankaandrus_44 16:12, 30 wrz 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7186
A wiosna jeszcze szybciej, tylko zimę musimy przetrzymać.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
mira 23:44, 30 wrz 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Tylko jedna fotka z warzywnika - uwielbiam tam zaglądać - u mnie nie ogarnięte a dzisiejszy wiatr poradział sobie z całym ogrodem

Ty masz już chryzantemy - jak zwykle na czas albo przed czasem

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Milka 04:59, 01 paź 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Perfekcja, dodatki, wszystko zachwyca, nieustannie podziwiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
BasiaLT 13:02, 01 paź 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414


Przemku będziesz zbierał nasiona tej rudej rudbekii? bo jeśli tak to ja byłabym bardzo chętna.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Ewa777 13:16, 01 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18371
Gardener27 napisał(a)


Ewo dalie jak najbardziej pasowałyby do Twojego ogrodu i begonii na obwódkach. Możesz je traktować jak jednoroczne lub spróbować przezimować jeśli masz do tego celu warunki.

Ostatnio sukulentami się zainteresowałem, pasują do betonowych donic idealnie.





W ubiegłym roku już postanowiłam zainteresować się daliami, żeby traktować je jak jednoroczne. Uwierzysz, że u nas nie ma tak ładnych odmian? Bardzo z tym ciężko w stacjonarnych sklepach, a nie będę zamawiać przez internet sezonowych roślin.

Te donice też masz prześliczne. To druga moja bolączka. U nas nie ma sklepów z dekoracjami ogrodniczymi. Byłam na południu Polski i widziałam Wasze sklepy ogrodnicze. Nasze są daleko w tyle.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
BasiaLT 13:29, 01 paź 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ewa777 napisał(a)


W ubiegłym roku już postanowiłam zainteresować się daliami, żeby traktować je jak jednoroczne. Uwierzysz, że u nas nie ma tak ładnych odmian? Bardzo z tym ciężko w stacjonarnych sklepach, a nie będę zamawiać przez internet sezonowych roślin.

Te donice też masz prześliczne. To druga moja bolączka. U nas nie ma sklepów z dekoracjami ogrodniczymi. Byłam na południu Polski i widziałam Wasze sklepy ogrodnicze. Nasze są daleko w tyle.

U nas jest dokładnie to samo. Niby są jakieś szkółki ale jak cos jest fajnego to od razu cena masakrycznie wysoka. Całą wiosnę szukałam rozplenicy Rubrum i nigdzie nie dostałam. A to przecież żaden rarytas.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
sylwia_slomc... 14:48, 01 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81604
Przemo dynie podobno jadalne wszystkie tylko w tych ozdobnych nie ma miąższu do jedzenia, one głównie ze skóry i pestek sąobrazki cudne zapodajesz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies