Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 18:43, 10 gru 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Mirka W wolnej chwili wybierz się na giełdę, podobno ciemierniki są dostępne. Ty lubisz kwiaty w donicach na stołach ogrodowych więc będą idealne na ciepły grudzień, gdy przyjdzie ochłodzenie zawsze możesz schować.

Magik ma zawsze asa w rękawie więc ... to tylko część pokazanych donic

Zaobserwowałem że przez ostatnie lata jest bardzo duże zainteresowanie cebulowymi. Jeśli komuś zależy na ciekawych odmianach nie ma co zwlekać z zakupami. Mnie też parę fajnych ofert przeszło koło nosa bo myślałem że będzie lepsza cena ... figa z makiem
Obecnie sprzedawane są w sieci głównie mixy odmian, jeśli ktoś lubi miszmasz może się obłowić w dobrej cenie.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:44, 10 gru 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Cieszę się że moje ,,koślawe,, pierniczki przypadły Wam do gustu Donoszę że śladu po nich nie ma więc chyba nie były najgorsze Co najlepsze przepis pochodzi ze strony Castoramy więc beka jest po pachy

Kolejne wypieki zaplanowane mam na sobotę, tym razem ciastka będą lukrowane bo chciałbym nimi obdarować bliskich.

Pozdrawiam wszystkich ciepło



____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:47, 10 gru 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Ciemierniki dzis widziałam po kilkanaście zł w Leroyu. Nie za duże, ale kwitnące dość obficie, a wiosną za takie same trzeba dać dwa razy tyle
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardener27 19:28, 10 gru 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Ja niedawno byłem w inny markecie. Piękne okazy ale ta cena



Za to donice mieli cudne, wrócę po nie na pewno.

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Rumianka 23:07, 10 gru 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
W ogrodzie ład i porządeczek, rośliny roześmiane na maxa, a w domu pachnie pierniczkami...życie jak w Madrycie...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
deszczowymaj 10:43, 11 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Gardener27 napisał(a)

Cieszę się że moje ,,koślawe,, pierniczki przypadły Wam do gustu Donoszę że śladu po nich nie ma więc chyba nie były najgorsze Co najlepsze przepis pochodzi ze strony Castoramy więc beka jest po pachy

Kolejne wypieki zaplanowane mam na sobotę, tym razem ciastka będą lukrowane bo chciałbym nimi obdarować bliskich.

Pozdrawiam wszystkich ciepło





Castorama mówisz

Pierniki na prezent super sprawa Sama często tak robię..wtedy wkładam je do takiej przeźroczystej szeleszczącej foli (świetnie sprawdza się folia do pieczenia mięsa) robię taką paczuszkę u góry przewiązuję wstążką i gotowe
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
mira 15:33, 11 gru 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gardener27 napisał(a)

Ja niedawno byłem w inny markecie. Piękne okazy ale ta cena



widzę cenę, szok nie znam takich cen no chyba że dodają jaką doniczkę

że też nie jestem jakąś kuzynką co to dostanie paczuszkę ciasteczkową ja bym się ucieszyła

a ja kupiłam bombki pierniczki i mam zamiar do torebeczki taką przywiązać - bombki mam pierniczków nie .

____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
BasiaLT 10:48, 23 gru 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ciemierniki przecudne. Aż się serce cieszy. Kompozycje wyglądają jakby to był marzec a nie grudzień
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Gardener27 14:58, 23 gru 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Elisa Jesień długa i ciepła, miałem dużo czasu by uporządkować ogród przed zimą. Za komplementy bardzo dziękuję.

Asia Nawet w budowlanym teraz przepis na święta można znaleźć
Tak właśnie zrobiłem, obdarowani byli mile zaskoczeni.

Mira Doniczki były tańsze Ciemiernik droższy od szafranu.
Przyszywaną kuzynką zawsze możesz zostać

Basia Ciepły grudzień u nas i deszczowy. Zakup ciemierników to strzał w dziesiątkę, pełno kwiatów mam w donicach.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 14:59, 23 gru 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies