Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 20:35, 12 kwi 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Johanka77 napisał(a)


To jest myśl! Wkurzają mnie moje na rabacie przez te liście. Chyba je wyciągnę i za rok dam do donic .


Polecam, w donicach ich liście zawsze są perfekto



____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Magleska 21:50, 12 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
Przemo moc inspiracji donicowych u Ciebie

pięknie masz....tak elegancko wyważone ...i kolor jest i nie jest naciapane

Udanego kolejnego dnia Świąt .....tego Lanego ….przydałoby się troszkę deszczu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Ewa777 09:59, 13 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Piękna kolekcja dalii Te kwiaty są dla pracusiów - to sadzenie i wykopywanie coroczne, nie wspominając o przechowywaniu, to nie dla mnie
Za to chętnie będę podziwiać u Ciebie

Szafirki w donicach sa po prostu urocze Super pomysł
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
karo 11:23, 15 kwi 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Gardener27 napisał(a)

Szafirki opanowały donice na stołach, uwielbiam ich kolor i zapach.



Witam Przemku,

pobuszowałam po Twoim ogrodzie
Jest naprawdę przepiękny, donice wspaniale obsadzone a warzywnik genialny do tego te dodatki wszystko ma taki smaczek nie wielu tak potrafi !
Będę częściej zaglądać

Pozdrawiam,

Karolina
____________________
Karolina - Moja działka
Aneczkaogrod... 18:51, 16 kwi 2020


Dołączył: 22 lut 2020
Posty: 25
Dzień dobry,przyszłam się przywitać,bo takiego ogrodnika to ciężko przegapić.Ma Pan cudowne kwiaty w tych donicach,i tu moje pytanie gdzie kupuje Pan takie cudne doniczki?Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania harmonia na podkrakowskiej wsi
ElaS 00:07, 17 kwi 2020


Dołączył: 08 kwi 2019
Posty: 1043
Gardener27 napisał(a)

Korzystając z okazji przedstawiam moją małą szkółkę dalii, nowe odmiany wobec których mam duże oczekiwania.
Wybrany przeze mnie sposób mocno przyśpieszy termin kwitnienia sadzonek.

Karpy z ubiegłych lat będą tradycyjnie sadzone na początku maja do gruntu.





Sprawdziłam sposób na tulipany
Teraz kolej na dalie.
Ja tylko taka porządnicka nie jestem, u mnie bez opisu, trudno.
Zgaduj, zgadula będzie
____________________
Malwowy ogród
Ewa777 22:53, 17 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
A mi tak podobają się u Ciebie te szafirki w donicach, że obsadzę nimi donice z hortensjami. Teraz mam w nich tak pusto.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
nicol21 21:53, 18 kwi 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Oj znów zachwyt i zazdrość donicowa mnie ogarnęła. Podziwiam siłę i zapał do donic- a wyglądają fenomenalnie. No i konsekwencja w stylistyce też Ci na plus idzie!

Exotic emperor u mnie już przekwitły... szybko wszystko w tym roku idzie w górę!
Piękne są, nawet jak przekwitają.
Klony...ahhh jak ich nie kochać, niektórych to nawet przez wszystkie 4 pory roku [Sango Kaku].

Wszystko pięknie już masz przygotowane, oj bardzo chciałabym mieć tak wypielęgnowany ogródek i ogród! Może kiedyś....

a dalie - no cudnie będzie! Brawo za opis i staranność!
Czy one Ci się namnażają też czy tylko te same egzemplarze co sadziłeś na następny rok masz?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Gardener27 18:12, 19 kwi 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Magleska napisał(a)
Przemo moc inspiracji donicowych u Ciebie

pięknie masz....tak elegancko wyważone ...i kolor jest i nie jest naciapane

Udanego kolejnego dnia Świąt .....tego Lanego ….przydałoby się troszkę deszczu


Witam się po świętach, zleciał bardzo szybko ten czas, odpocząłem trochę, pogrzebałem w ogrodzie

Z nami ogrodnikami już tak jest że mało konsekwentni jesteśmy, chcemy mieć wszystkiego po trochu a najlepiej wszystko Ja ogród mam podzielony na pokoje, w każdym inny motyw przewodni, myślę że to dobry sposób na ogarnięcie chaosu


____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 18:19, 19 kwi 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Ewa777 napisał(a)
Piękna kolekcja dalii Te kwiaty są dla pracusiów - to sadzenie i wykopywanie coroczne, nie wspominając o przechowywaniu, to nie dla mnie
Za to chętnie będę podziwiać u Ciebie

Szafirki w donicach sa po prostu urocze Super pomysł


Jest trochę pracy z daliami bo to rośliny egzotyczne ale warto je mieć w ogrodzie. Ja w tym roku z racji dużej ilości tych roślin muszę opracować nowy sposób palikowani. Ostatnio oglądałem fajny program z farmy dalii, koniecznie muszę wykorzystać ich patent.

Ewo a te znasz ? W następnym roku chcę posadzić do donic, będą fajnie wyglądały.



____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies