Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

Gardener27 23:06, 09 kwi 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Nie wiem Paweł czy Ty wiesz na co się piszesz ? Ostatnio nas prawie z Gardenii wyrzucili jak opanowaliśmy plac zabaw dla dzieci

Asia podpowiada że do końca 2021 ogarniemy Ci teren, ogród będzie jak marzenie ... aaaa jak trochę czasu jeszcze zostanie to i elewację zrobimy

Zmykam bo już późno a jutro do pracy jeszcze idę, pozdrawiam.

____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
pawel_snopek 07:15, 10 kwi 2020


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
OMG. Tylko czy pieniędzy mi na to starczy . A z tą elewacją to dobre. Jestem za.
____________________
Paweł - Ogród pod górą
AsiaK_Z 17:47, 10 kwi 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Przemo, ale ja nie umiem kłaść elewacji.... mogę później wszystko pomalować z zewnątrz i wewnątrz, ale Ty sprzątasz
Paweł będziesz się modlił, żebyśmy już sobie z Przemkiem poszli

Wesołych Świąt ♡
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Agania 01:19, 11 kwi 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
AsiaK_Z napisał(a)

Od razu nudzi ale jak mus, to trza zakasać rękawy. Przemku, umówimy się po zarazie w okolicy Pawła (ja mam ciut bliżej niż Ty ) i załatwimy to kopanie w glinie pamiętaj, że ja starsza pani. Ty kopiesz, ja plewie
Paweł będzie zadowolony.... może jakiś catering nam załatwi

Wy się lepiej przenieście do mnie u mnie też glina i elewacja do maźnięcia też czeka
Sorrki nie mogę zasnąć
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Milka 05:36, 11 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardener27 napisał(a)


Witam serdecznie.

U mnie też był epizod zimowy, śniegu mało ale mrozy trzaskały straszne jak na początek wiosny.

Kalina chodziła mi po głowie od tamtego roku, w końcu ją dopadłem. Ja zachwyciłem się Twoim dereniem kousa ... planuję nabyć do donicy przy ławce.




Piękna wiosna, wypieszczony ogród, stale podziwiam. Donice, to jak galeria sztuki.
Przemek, co to za roślina na pniu w donicy, czyżby oliwnik? ale chyba nie, bo on ma szaro-srebrzyste liście.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardener27 20:22, 11 kwi 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Paweł Dom masz niski, wystarczy trochę rusztowania i elewacja w jeden tydzień powstanie przy dobrej ekipie.

Asia To nic trudnego, zrobimy sobie kurs na you tube i możemy firmę otwierać Zresztą całe życie remontujemy więc co to dla nas taka elewacja, najwyżej Paweł nas przegoni

Agata Ja ostatnio zdecydowanie za mało śpię, może w święta uda się nadrobić zaległości w temacie.
Nie bój żaby ... skrzyknę ekipę ... jedni będą kopać na Twoich hektarach a reszta odmaluje zamczysko na wzgórzu

Irena Pięknie to ujęłaś ja cały czas robię przemeblowania w ogrodzie, dziś ogród już nie jest taki sam jak ostatnio.
,,Drzewko,, na pniu to lawenda, ktoś ją tak sprytnie wyprowadził. Ciekaw jestem tylko czy da radę utrzymać ciężar kwiatów ten pień ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 20:38, 11 kwi 2020


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
BasiaLT 20:52, 11 kwi 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Dziękuję i wzajemnie. Wszystkiego dobrego i zdrowia przede wszystkim.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Johanka77 18:03, 12 kwi 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zdrowych, normalnych...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
anabuko1 18:40, 12 kwi 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23548
Dereń kousa tez mi tkwi w moich chciejstwach.
Śliczny wianek.
Dzuekuje .I dla ciebie pogodnych i spokojnych dalszych świąt
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies