Gdzie jesteś » Forum » Ogrodowa kuchnia » Co dzisiaj na obiad ?

Pokaż wątki Pokaż posty

Co dzisiaj na obiad ?

iwka 11:33, 04 lut 2014


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ale super pomysł, koktajl z czarnej porzeczki. Pychota.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
renatamama3 19:35, 04 lut 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
U mnie dziś pieczone ziemniaczki z biedronki ,zapiekane nóżki z kurczaka i surówka Colesław .

Jutro zupa jarzynowa ,na drugie zapiekanka makaronowa z kukurydzą ,pieczarkami ,cebulką i kiełbaska .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
kaisog1 23:13, 05 lut 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Wy mnie jeszcze podenerwujcie..... trzeci dzień jem kotlety mielone.... za dużo zrobiłam
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
renatamama3 09:18, 06 lut 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
kaisog1 napisał(a)
Wy mnie jeszcze podenerwujcie..... trzeci dzień jem kotlety mielone.... za dużo zrobiłam


Gosiu ,u mnie w lodówce pasą się schabowe z niedzieli ,też za dużo zrobiłam ,chętnych brak .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Karolinek 09:50, 06 lut 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
renatamama3 napisał(a)
U mnie dziś pieczone ziemniaczki z biedronki ,zapiekane nóżki z kurczaka i surówka Colesław .

Jutro zupa jarzynowa ,na drugie zapiekanka makaronowa z kukurydzą ,pieczarkami ,cebulką i kiełbaska .

Pieczone ziemniczki mi przypomniałaś, a one kojarzą mi się z latem, i do popijania maślanka, mniammmmmmmmmmmmmmm
U mnie dzisiaj spaghetti bolognese z przecierem pomidorowym domowym, pycha!
A na podwieczorek pleśniak, ciasto kruche wychodzi mi już idealnie, przełozyłam powidłami, które dostałam od sąsiadki.Śliwę ma olbrzymią, jak mówi pohitlerowską, ma takie dość drobne okrągłe owoce, czerwone w środku.

____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
BasiaWol 11:07, 06 lut 2014


Dołączył: 04 kwi 2013
Posty: 37
U mnie jarzynowa z mrożonej mieszanki z odrobiną kaszy jaglanej. Na drugie kotlety z kaszy gryczanej i mielonego mięsa,do tego surówka z kiszonej kapusty.Też najczęściej mam dwa dania,ale to dlatego że moje dzieci nie chcą jeść kanapek tylko "gotowane".Więc obiad jest zjadany na raty,również jako ciepła kolacja.Bardzo często niestety jemy osobno i o innej porze.
____________________
Basia
renatamama3 21:17, 06 lut 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Karolinek napisał(a)

Pieczone ziemniczki mi przypomniałaś, a one kojarzą mi się z latem, i do popijania maślanka, mniammmmmmmmmmmmmmm
U mnie dzisiaj spaghetti bolognese z przecierem pomidorowym domowym, pycha!
A na podwieczorek pleśniak, ciasto kruche wychodzi mi już idealnie, przełozyłam powidłami, które dostałam od sąsiadki.Śliwę ma olbrzymią, jak mówi pohitlerowską, ma takie dość drobne okrągłe owoce, czerwone w środku.




Też ,lubimy takie ziemniaczki ,lubię posypane ziołami ,mniam .U mnie wszyscy wolą spaghetti carbonara .

Ale zrobiłaś mi smaka ,pleśniakiem ,muszę zrobić ,bo kupę czasu nie robiłam .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 21:18, 06 lut 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
U mnie ,dzisiaj to co wczoraj ,bo jesteśmy w 2 w domu ,dzieciaki na obozie .
Jutro nie wiem ,miała być rybka świeża ,ale w kolejce stać mi się nie chciało na rybnym .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
monteverde 21:21, 06 lut 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
renatamama3 napisał(a)



Też ,lubimy takie ziemniaczki ,lubię posypane ziołami ,mniam .U mnie wszyscy wolą spaghetti carbonara .

Ale zrobiłaś mi smaka ,pleśniakiem ,muszę zrobić ,bo kupę czasu nie robiłam .

bardzo ładny pleśniak muszę zrobić bo dawno nie robiłam ja przekładam agrestem
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Karolinek 11:02, 07 lut 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
A to moja słodka propozycja na weekend - mini serniczki

____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies