Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

Danucha 15:09, 10 lut 2018


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
inka74 napisał(a)
Ewa - masz jeszcze Lady Megginch? Jak ją oceniasz?

Podłączam się pod pytanie
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Ewik 19:24, 10 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
chelll napisał(a)
Ewa, raty takie jak lubię kolorowe, kipiące, pełne. Tylko te róże, jak Ty to robisz, że one takie zdrowe. U mnie albo chorują, albo gąsieniczniki je zjadają . Moje róże to ogryzki Jarzmianki mam, są urokliwe, ale po przekwitnięciu, u mnie zawsze chorują. Maja brzydkie, podeschnięte liście.
Podsumowując, u Ciebie jest pięknie, po angielsku. Aż chce się lata !


U mnie jarzmianki, poza jedną cały sezon mają ładne liście , tej jednej jak przechodzę i widzę że zółkną to obrywam i od razu odrastają zielone i tak w kółko
Odnosnie róż to moze to kwestia odmiany ? niektóre są bardziej podatne , ja staram sie sadzić te zdrowsze, co do robaszków wszelkiej maści to i u mnie sporo , szczególnie lubią Gertrudę i jesienią mnóstwo ma listków nadgryzionych , reszta chyba mniej smaczna

____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 19:30, 10 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
mirkaka napisał(a)
Ewa Twoje lato w ogrodzie przecudne, masz talent w komponowaniu towarzystwa dla róż i hortensji Nie mogę się napatrzyć, cudnie Muszę się cofnąć do wiosny, zobaczyć u Ciebie maj i czerwiec


Ogród mnie kręci a zarazem odreagowuje w nim , jednak daleko mi do wielu pięknych ogrodów chociażby pokazywanych na O. nawet ciężko stwierdzić w jakim jest stylu bo chyba sama sie miotam )
Ale jest mój , własny i dobrze sie w nim czuję . Chciałoby sie sporo zmienić , ulepszyć ale jak to w zyciu bywa mamy różne ograniczenia .
W tym roku minie 5 lat jak tu zamieszkaliśmy i powiem Wam , ze nadal cieszę sie jak dziecko
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 19:37, 10 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Dziewczyny odnosnie Lady of Megginch , to wydałam ją tej jesieni . Sam kwiat piękny, kolor, zapach , kształt i to byłoby na tyle . Sama sadzonka od początku nie była za okazała , po 2 sezonach dość drobna , cieta do ziemi , bo przemarzała , za bujnie nie kwitła ( i ponoć ona tak ma ) a jak przyszła zeszłoroczna pora deszczowa to wszystko zgniło a żeby tego było mało to na jesieni pierwszy fajny gruby pęd został wyłamany prawie przy ziemi .
i tak zakończyła sie moja przygoda z Lady
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
yolka 19:38, 10 lut 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Masz cztery czwórki w ilości postów 4444 super kombinacjaale to będzie tylko ta chwila
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Ewik 19:47, 10 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
yolka napisał(a)
Masz cztery czwórki w ilości postów 4444 super kombinacjaale to będzie tylko ta chwila


Mhh myślisz że powinnam w totka zagrać
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
yolka 19:58, 10 lut 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ewik napisał(a)


Mhh myślisz że powinnam w totka zagrać

Możesz, ale już masz 4450
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
iwonadm 20:30, 10 lut 2018


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
Ewa cieszę się, że pokałas mi tą v różę. U mnievten Alden był po 7 zł żal byłi nie brać podoba mi się jego kolor
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Ewa777 21:55, 10 lut 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Ewik napisał(a)




Ewciu, śliczne zdjęcia z lata. Uwielbiam Twoje kompozycje
Co to za róża na pierwszym zdjęciu? Masz może zdjęcie na wprost tej rabaty z drugiego zdjęcia?
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
basia3012 23:54, 10 lut 2018


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9484
Witam się w Twoim bajecznie kolorowym ogrodzie. Pospacerowałam i muszę przyznać, że masz pięknie. Cudnie zestawione kolory kwiatów. A jakie zdrowe róże! O pieskach już nie wspomnę, milusińskie. Prawdziwa z Ciebie artystka. Gratuluję. Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies