Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

Ewik 03:49, 27 mar 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Ewa777 napisał(a)
Jak u Ciebie dziś z pogodą? Masz warunki do pracy w ogrodzie?


U nas cały weekend w kratkę , na zmianę deszcz i słońce.Ja jestem "uziemiona" na kilka tygodni od prac ogrodowych że robiłam tylko obchodek ogrodowy patrząc co nowego pojawią się z ziemi i melduję że są pierwsze pączki cebulic,szafirków i wczesnych narcyzów
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 03:52, 27 mar 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
mirkaka napisał(a)
Czyli, narcyzów nornice nie lubią??


Kiedyś to gdzieś wyczytałam i coś w tym jest ,za domem ,gdzie są nornice corocznie ubywa mi cebulek ,poza narcyzami .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewa777 11:37, 27 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Ewik napisał(a)


U nas cały weekend w kratkę , na zmianę deszcz i słońce.Ja jestem "uziemiona" na kilka tygodni od prac ogrodowych że robiłam tylko obchodek ogrodowy patrząc co nowego pojawią się z ziemi i melduję że są pierwsze pączki cebulic,szafirków i wczesnych narcyzów


U mnie pogoda podobna. Raz słońce, raz deszcz (tego więcej), a dziś nawet padał śnieg.
Zdrówka życzę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Agatorek 13:25, 27 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Ewik napisał(a)


U nas cały weekend w kratkę , na zmianę deszcz i słońce.Ja jestem "uziemiona" na kilka tygodni od prac ogrodowych że robiłam tylko obchodek ogrodowy patrząc co nowego pojawią się z ziemi i melduję że są pierwsze pączki cebulic,szafirków i wczesnych narcyzów


Foty! czy tego też nie możesz robić? . U nas też, szczególnie wczoraj, było podobnie.

Dużo zdrowia
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
GorAna 21:26, 28 mar 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Ewcia przypudrowało dzisiaj u Ciebie?
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
vita 09:44, 11 kwi 2023


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4056
Ewik stworzyłaś piękne miejsce Obejrzałam wszystkie róże, chociaż ostatnio za nimi nie przepadam, piżmówki wspaniałe, z sentymentem zerkałam na Ballerinę. Kiedyś bardzo jej pragnęłam, ale nie było w okolicy. Rzadko kupuję wysyłkowo. Gratuluję obficie kwitnących powojników.
Jest czym się zachwycić
Też zauważyłam, że narcyzy nie smakują nornicom. Odpukać, nie mam muchy narcyzowej (albo jeszcze o tym nie wiem)
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Ewik 16:34, 12 kwi 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Agatorek napisał(a)


Foty! czy tego też nie możesz robić? . U nas też, szczególnie wczoraj, było podobnie.

Dużo zdrowia


Baterie naładowane , że będę fotografowac

Powoli sie kuruje, aczkolwiek sądziłam, że będzie łatwiej , ale powolutku do przodu.



I nasze najmłodsze "kwiatuszki "

____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 16:36, 12 kwi 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
GorAna napisał(a)
Ewcia przypudrowało dzisiaj u Ciebie?


Wtedy tak , dzisiaj w nocy popadało troche , a teraz wychodzi słoneczko.
wysłałam wiadomośc odnośnie seslerii.

____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 16:40, 12 kwi 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
vita napisał(a)
Ewik stworzyłaś piękne miejsce Obejrzałam wszystkie róże, chociaż ostatnio za nimi nie przepadam, piżmówki wspaniałe, z sentymentem zerkałam na Ballerinę. Kiedyś bardzo jej pragnęłam, ale nie było w okolicy. Rzadko kupuję wysyłkowo. Gratuluję obficie kwitnących powojników.
Jest czym się zachwycić
Też zauważyłam, że narcyzy nie smakują nornicom. Odpukać, nie mam muchy narcyzowej (albo jeszcze o tym nie wiem)


Dziekuje za odwiedziny , zapraszam częściej .,dlaczego obraziłas sie na róże?
ja przewaznie na wiosnę jak tnę mam na nie focha )
powojniki lubię , mam tylko te łatwiejsze w uprawie , ale urody im nie brakuje .Odnośnie muchy , mam tak samo i niech tak zostanie cii .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 16:41, 12 kwi 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292


____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies