Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

Madzenka 12:43, 11 lut 2018


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Przepiękne lato u Ciebie

Ewo co to za cudo? czy to Lavender FC?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ewik 13:48, 11 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Tak , to LFC ☺
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
gosika67 15:27, 11 lut 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witaj przywędrowałam od Ewki, ładnie i kolorowo u Ciebie , mnóstwo kwiecia i to lubię, pozdrawiam
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Ewik 19:43, 12 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
iwonadm napisał(a)
Ewa cieszę się, że pokałas mi tą v różę. U mnievten Alden był po 7 zł żal byłi nie brać podoba mi się jego kolor


To masz racje , cena rewelka
Bedziesz zadowolona , patrzyłam dzis na nią i ma malutkie pączki , podobnie jak sibelius i Dinky , tylko Heavelny grzecznie śpi
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 19:43, 12 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
gosika67 napisał(a)
Witaj przywędrowałam od Ewki, ładnie i kolorowo u Ciebie , mnóstwo kwiecia i to lubię, pozdrawiam


Zapraszam częściej więc
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 19:49, 12 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
basia3012 napisał(a)
Witam się w Twoim bajecznie kolorowym ogrodzie. Pospacerowałam i muszę przyznać, że masz pięknie. Cudnie zestawione kolory kwiatów. A jakie zdrowe róże! O pieskach już nie wspomnę, milusińskie. Prawdziwa z Ciebie artystka. Gratuluję. Pozdrawiam.


Fajnie , że sie podoba , troche roszad porobiłam na przodzie , bo nadal coś mi nie pasuje na tej rabacie , zobaczymy jaki bedzie efekt

Futrzaki to moje naj , naj ...

____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 20:07, 12 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Ewa777 napisał(a)

Ewciu, śliczne zdjęcia z lata. Uwielbiam Twoje kompozycje
Co to za róża na pierwszym zdjęciu? Masz może zdjęcie na wprost tej rabaty z drugiego zdjęcia?


To roża Dic Evy .

Na szybko co znalzłąm z zeszłego roku to wklejam , nie mam tak totalnie na wprost, bo z drugiej strony jest ściana .wiem , ze kiedys dawałam takie foty z bliska , jak wycieliśmy świerki ze skarpy, właśnie z tego mniej wiecej miejsca .



____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 20:17, 12 lut 2018


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Dzisiaj pokazało sie u nas słoneczko wiec wyszłam na chwilę do ogrodu i ..... przepadłam .
Nie mogłam sie opanować , wracałam i znów wychodziłam , miałam psy kąpać i odpocząć ostatniego dnia wolnego a jutro chyba nie wstanę , ale to nic , odreagowałam fantastycznie )

Obchód zrobiłam , planując jakie bedą poprawki , ściełam powojniki ( te w słońcu miały juz listki ) trawy tzn trzcinniki , molinie , śmiałki , brzydko wyglądające byliny , część rozchodników , pozbierałam fruwające kwiaty hortensji i połamane przez wiatr miskanty .
Pół dnia minęło jak chwilka , szkoda tylko że jutro do pracy .

____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewa777 21:44, 12 lut 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Ewik napisał(a)


To roża Dic Evy .

Na szybko co znalzłąm z zeszłego roku to wklejam , nie mam tak totalnie na wprost, bo z drugiej strony jest ściana .wiem , ze kiedys dawałam takie foty z bliska , jak wycieliśmy świerki ze skarpy, właśnie z tego mniej wiecej miejsca .





Pięknie Ci dziękuję Bardzo mi się podoba ta rabata
Tej róży Dic Evy moja wyszukiwarka nie zna Pewnie kupiłaś ją za granicą... Cudna jest Najbardziej podoba mi się kształt kwiata - taki niespotykany
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 21:47, 12 lut 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Futrzak cudny
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies