Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

eda 18:16, 13 sty 2023


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ewik napisał(a)
Pogoda zupełnie zwariowała. Wczoraj ulewa , rano lekki mrozik, teraz sypie śnieg .
Rano za to był taki widok


Ojej pięknie ... zobacz jak to natura walczy już bije się wszystko i zima i wiosna ciekawe co będzie dalej ....zapowiadają śnieg tam gdzie ferie a u mnie dziś słońce na chwilę wyszło w końcu aż chce się żyć bo tak to ciemno i wieje i leje ale wiesz co Ewcia ? warto poczekać haa zaraz będziemy mieć dość mimo to nam się chce tego ogrodu czytałam gdzieś ,że ciemierniki ruszyły w sklepach ciekawe jakie ...
buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Ewa777 19:33, 14 sty 2023


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18420
Dawno Cie nie było. Cieszę się, że jesteś i może w tym roku będziesz nam pokazywała więcej zdjęć z ogrodu. Piekny masz ten klombik na środku z anabelkami. Zachwycam się u Ciebie zawsze różami Oszroniony ogród tez jest pełen uroku Pozdrawiam noworocznie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
mirkaka 14:38, 22 sty 2023


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Ewik napisał(a)


Postaram sie cos dodac i idę do Ciebie oko nacieszyć



Ewa co to za róża? Jest piękna
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
GorAna 20:18, 22 sty 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16073
Ewcia miałaś dostawę białego?
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Ewik 18:39, 26 sty 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Agatorek napisał(a)
no no, w końcu jakieś fotki

ale za to jakie cudne widoki!!!

Przepiękne i przyszronione i okwiecone . Wyspa bardzo mi się podoba, jaką masz tam odmianę hortensji?


Są tam strong anabelle , uwielbiam i polecam



Aktualnie miskanta nie ma
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 18:41, 26 sty 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
eda napisał(a)


Ojej pięknie ... zobacz jak to natura walczy już bije się wszystko i zima i wiosna ciekawe co będzie dalej ....zapowiadają śnieg tam gdzie ferie a u mnie dziś słońce na chwilę wyszło w końcu aż chce się żyć bo tak to ciemno i wieje i leje ale wiesz co Ewcia ? warto poczekać haa zaraz będziemy mieć dość mimo to nam się chce tego ogrodu czytałam gdzieś ,że ciemierniki ruszyły w sklepach ciekawe jakie ...
buziaki


U nas aktualnie białego nasypało, troche mrozi , ale snieg ciezki i wiekszość hortensjii traw połamało i do wycięcia są
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 18:43, 26 sty 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Ewa777 napisał(a)
Dawno Cie nie było. Cieszę się, że jesteś i może w tym roku będziesz nam pokazywała więcej zdjęć z ogrodu. Piekny masz ten klombik na środku z anabelkami. Zachwycam się u Ciebie zawsze różami Oszroniony ogród tez jest pełen uroku Pozdrawiam noworocznie


Dzieki za odwiedziny . wiesz, ze róże to moje love , choc kilka dostało ekmisje , ale kilka przybyło , głównie piżmówek .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 18:45, 26 sty 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
mirkaka napisał(a)


Ewa co to za róża? Jest piękna


Alden Biesen , od razu zapewnij jej duzo miejsca, u mnie rosnie na skarpie w trudnym miejscu i ma z 2 metry szerokości
Z 2 lata temu co sporo roślin podmarzło, ona scieta krótko odbiła mega .
dosadziłam 2 na jesieni.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 18:48, 26 sty 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
GorAna napisał(a)
Ewcia miałaś dostawę białego?


Miałam , w weekend sypało że hej , hortki i trawy w wiekszosci połamane , przy okazje zgubiłam zegarek w śniegu i mimo poszukiwan nie znalazłam.pewnie wiosną odnajdę
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 13:48, 03 lut 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Kolejna dostawa białego





____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies