Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zakochana w ogrodach

Pokaż wątki Pokaż posty

Zakochana w ogrodach

iwonadm 21:11, 12 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
jak wygląda to cenowo?
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
bella 21:14, 12 lut 2014


Dołączył: 10 lut 2013
Posty: 200
iwonaal napisał(a)
Bella, myślałam o grabach, w jednym rzędzie, ciętym na ekran, albo miskanty olbrzymie. To była kiedyś jedna działka. Od nich tego bałaganu nie widać, u nas wszyscy wchodzą w pierwszym planie na niego.


Ok. Ale proponuję szybkiego zasłoniecia sasiada a graby niech sobie powoli rosna.
____________________
Iza Duży ogród i brak pomysłów
iwonaal 21:20, 12 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
iwonadm napisał(a)
jak wygląda to cenowo?

Nie narzekam, porównywalne do Gniezna, zawsze się coś utarguje. Ja mam po drodze z pracy.
____________________
Zakochana w ogrodach
iwonaal 21:23, 12 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
bella napisał(a)


Ok. Ale proponuję szybkiego zasłoniecia sasiada a graby niech sobie powoli rosna.

Masz rację, może panele, w castoramie mają niedrogie. To była jedna działka, to dopiero posadzone latem, przedtem było przejście jak to w "rodzinie"
____________________
Zakochana w ogrodach
Ewa4 22:33, 12 lut 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witam.No no no ale szkółka na parapecie i w piwnicy .Wpadnę na dłużej nadrobić zaległości a bukszpany to zeszłoroczne tak czy już w tym roku przycinałas ?Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
iwonaal 22:40, 12 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Witam, bukszpaniki latosie. Zrobię zdjęcie zeszłorocznych posadzonych
____________________
Zakochana w ogrodach
Agania 23:05, 12 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Iwonko, co ja widzę sadzonki z buksika, planik, brzozy wokoło to co ja lubię ostro ruszyłaś i chłopcy ze schodami ale się u Was dzieje, nie wiem jak do końca z tymi brzozami, bo ja się chce odrodzić od siatki ogrodzeniowej przy której rosną olbrzymie brzozy i mam problem, ale go rozwiązuję jak masz brzozy, które rosną u Ciebie to ja też tak mam, ale to już spokojna droga do upiększeń, byleby moje oczy nie widziały siatki, a jak zostanę milionerką to sobie pikny murek wystawię
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Alisonek 08:11, 13 lut 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
iwonaal napisał(a)
Ta rupieciarnia to już sąsiadów, ale cóż. Cyprysy, to granica.

no od tych sąsiadów to trzeba się koniecznie odgrodzić, bo straszy ten widok
Jak postawisz płot lamelowy/drewniany to za jakiś czas będziesz go chciała zasłonić
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Alisonek 08:13, 13 lut 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
iwonaal napisał(a)

Iwonko, miałam na myśli wielkopolskę. U Majewskich byłam, warto jechać, można znaleźć fajne rzeczy i faktycznie niedrogo. Ja często jeżdżę do Karniszewa, można uhandlować.

Dowiedziałam się o nowej szkółce dzięki Wam
a ta w Karniszewie to się nazywa Szkółki Roślin Ozdobnych Alicja Stempniewska i Syn fajne miejsce i jak się dużo kupuje to masz rabaty, roslinki za free dają i sa dobrze zorientowani
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
eugenia_stef... 09:15, 13 lut 2014


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Iwonko prawie każdy z nas ma taki przynajmniej jeden widok z okna lub na przeciw ogrodu nic na to nie poradzimy kiedyś na przeciwko miałam zarośnięta działkę teraz mam zakład wodnokanalizacyjny pełno tam rur i jakiś innych rupieci się wala a zaraz za nim piękne iglaki duże które zawsze wcześniej podziwiałam jak spał śnieg lub były oszronione
____________________
Kolorowy Ogród Geni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies