Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród - dużo pracy, trochę efektów

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - dużo pracy, trochę efektów

Wiola 11:17, 31 mar 2014


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Ech, czyli chorowanie i was dopadło.... my chwilowo mamy za sobą.
Swoją drogą miało dzisiaj być ładnie... i co??
____________________
Ogród Wioli
Wiola 08:13, 06 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
No myślę że rodzinka już wróciła do zdrowia i dopominam sie o zdjęcia
____________________
Ogród Wioli
MarlenaBH 10:05, 06 kwi 2014


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 87
Czesc Wiolu, jestem w trakcie tworzenia,jedna rabate juz mam, druga czeka na dokonczenie bo wykupilam juz w Limbie wszystkie citronelle, ktorych jeszcze w sprzedazy nawet nie mieli wiec czekam, jak beda gotowe wkleje fotki. A co da chorob ta moj maz jeszcze na antybiotyku
____________________
Mój ogród dużo pracy, trochę efektów.
Toszka 10:07, 06 kwi 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
MarlenaBH napisał(a)
(...) zaczelismy prace, znow od warzywnika, ktory dla odmiany i dla oryginalnosci mial byc okragly.


Marlenko, zlikwiduj te podkłady wokół warzywnika - trują ziemię i wszystko co w niej rośnie, zwłaszcza, że będziecie potem to jeść
Poczytaj u Skuli http://www.ogrodowisko.pl/watek/2920-pomysl-na-ogrod?page=76
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Wiola 10:50, 06 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
MarlenaBH napisał(a)
Czesc Wiolu, jestem w trakcie tworzenia,jedna rabate juz mam, druga czeka na dokonczenie bo wykupilam juz w Limbie wszystkie citronelle, ktorych jeszcze w sprzedazy nawet nie mieli wiec czekam, jak beda gotowe wkleje fotki. A co da chorob ta moj maz jeszcze na antybiotyku


Dalszego chorowania współczuje, daj zdjęcia tego co masz ja podglądam bo tak ładnie u ciebie....

A prosze powiedz mi jeszcze gdzie swojego buka kupiłaś. W znajomej szkółce nie ma a limba dość droga...
____________________
Ogród Wioli
MarlenaBH 09:57, 07 kwi 2014


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 87
A gdzie masz inna szkolke niz Limba? Ja jezdze albo do Limby albo do ogrodow XXI w Rybniku albo do Bakowa innych nie znam, no chyba ze u Kapiasow.
____________________
Mój ogród dużo pracy, trochę efektów.
MarlenaBH 09:58, 07 kwi 2014


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 87
Toszka napisał(a)


Marlenko, zlikwiduj te podkłady wokół warzywnika - trują ziemię i wszystko co w niej rośnie, zwłaszcza, że będziecie potem to jeść
Poczytaj u Skuli http://www.ogrodowisko.pl/watek/2920-pomysl-na-ogrod?page=76


Przeczytalam, masakra a znasz moze jakas "zdrowa"imitacje podkladow?
____________________
Mój ogród dużo pracy, trochę efektów.
Wiola 12:04, 07 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
Bliska znajoma kuzynki mojego męża prowadzi w Pszowie szkółę Kiełkowski....
Ja tam byłam raz w zeszłym roku ale że średnio wiedziałam co i jak toteż niewiele pamiętam co mieli, dzis już jestem bardziej wiedząca Mają stronke internetową to można se podlądnąć co i za ile. Ja jeszcze mam troche po znajomości jak nam to ta Ola załatwia....
Jedno wiem, buków nie mają ale chyba znalazłam alternatywę zamiast tego drzewa z ogrodzie Auchan...
____________________
Ogród Wioli
MarlenaBH 20:19, 07 kwi 2014


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 87
A bylas w Rybniku w ogrodach XXI ? Dzis dzwonilam bo szukalam zurawek i maja dwa zlote taniej niz w Limbie, jutro sie wybieram do Rybnika szukac tych imitacji podkladow kolejowych, jedne juz w Castoramie znalazlam, zobacze co w Rybniku maja.
____________________
Mój ogród dużo pracy, trochę efektów.
Wiola 20:39, 07 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2012
Posty: 408
O to może mi tam zerkniesz za tymi limkami czy juz są? Proszę....
____________________
Ogród Wioli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies