Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród - dużo pracy, trochę efektów

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród - dużo pracy, trochę efektów

MarlenaBH 10:48, 11 mar 2014


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 87
Ale dalam to na caly ogrod, tak mi polecili widze jedni ogrodnicy powiekszaja poprostu otwory wokol roslin, pewnie powiesz sciagnac calosc i pewnie masz racje, boje sie tylko ze nie dam rady z plewieniem
A zastepnik?? Duzo pracy, duzo kory, ktora strasznie mnie zlosci bo ja rozwiewa po calym trawniku, chcialabym wymienic ja na jakies kamienie, ktorych juz troche mam ale plewienie w kamieniach-tragedia
____________________
Mój ogród dużo pracy, trochę efektów.
MarlenaBH 20:06, 11 mar 2014


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 87
Danusiu, jeszcze raz przeanalizowalam nasza mailowa rozmowe i dokladnie obejrzalam jak tworzylas ogrod z lustrem. Nie moge uwierzyc ze on jest wielkosci mojego, a tyle tu miejsca na cuda. Mam pytanie, czy majac szpaler tuj o dlugosci 20 m ( rogi sa zagospodarowane wiec nie licze, calosc mialaby 50 m) posadzonych 20 cm od ogrodzenia i majac 40 cm od pnia do granitowej opaski moge posadzic miskanty i hortensje limeligh lub miskanty i ten zolty ostrokrzew jak u Ciebie w tym ogrodzie z lustrem czy raczej trzeba przesunac opaske na zdeciu jest rogowa rabata przy wjezdzie, jeszcze do podkoloryzowania a dalej 20 m tuj, co myslisz?

____________________
Mój ogród dużo pracy, trochę efektów.
MarlenaBH 14:22, 13 mar 2014


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 87
O, działa mój podpis na zielono bardzo się cieszę i jeszcze raz wszystkich witam serdecznie
____________________
Mój ogród dużo pracy, trochę efektów.
dorka 17:07, 13 mar 2014

Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 44
witam. bardzo ładnie to już wygląda
____________________
Małymi kroczkami do przodu
MarlenaBH 17:35, 13 mar 2014


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 87
Dziekuje, ladnie wyglada wiosna, bardziej kolorowo a to zdjecia z pazdziernika. Ciesze sie ze Ci sie podoba,mam juz kolejne pomysly na ogrodowe rewolucje
____________________
Mój ogród dużo pracy, trochę efektów.
Margarete 19:57, 13 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Wpadłam z rewizytą, ale masz potencjał w tym ogrodzie i juz całkiem dużo roslin. Poza tym masz tuje które tworzą juz albo stwoarza za moment piekny zielony ekran - tło dla innych nasadzeń.

Na temat agrowłókniny o który mnie zagadnęłaś odpowiedziałam ci u siebie.

Zaznaczam twój wątek sobie do obserwacji, będe tu wpadac i sledzic dalsze działania. Powodzenia!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
MarlenaBH 20:02, 13 mar 2014


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 87
Dziekuje, ogrod ma juz dwa lata, a tuje ponad 5 ale sa tak roznej wielkosci ze az dziwne, wiesz teraz zaluje ze to tylko tuje, widze jak pieknie laczy je Danusia....coz szkoda mi wykopywac a nie mam gdzie przesadzic. Obwodke z granitu mam za waska stad problem z nasadzeniami przed ale zaczynam rewolucje niedlugo
____________________
Mój ogród dużo pracy, trochę efektów.
Ania74 10:40, 19 mar 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Witam i ja Marzy mi się taka obwódka z granitu, ale nie wiem czy sobie kiedyś na nią pozwolę... W każdym razie nie teraz, kiedy jestem wciąż na etapie tworzenia i ciągłego zmieniania...
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
MarlenaBH 14:03, 19 mar 2014


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 87
Mam wrazenie ze ta obwodka, tylko mi zycie utrudnia, ladnie wyglada i z perspektywy czasu uwazam ze jest praktyczna ale zaczynamy ja poszerzac bo uniemozliwia rozbudowqnie rabat.
____________________
Mój ogród dużo pracy, trochę efektów.
agata19762 12:13, 25 mar 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj

pięknie masz
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies