Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 11:16, 09 kwi 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Witaj Jejciu jak ja uwielbiam takie cudaki A te osłonki do piwonii są przepiękne dosłownie Czy sama je wyplatasz? Ale fajny klimacik tworzysz Ależ zaczarowany ogród Pozdrawiam



Cieszę się Kasiu że Ci się podoba. osłonki sama robię, wykorzystuję wszystkie patyczki z obcinanych krzewów, moczę je jakiś czas aby były podatne na wyginanie, i jest cudak.
Witam i dziękuję za odwiedziny.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 12:03, 09 kwi 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Agcia napisał(a)
To też masz drewniany domek? super! na jednym ze zdjęć troszkę widać ale nie byłam pewna. Witaj w klubie


Cały drewniany. Szkoda tylko że nie w lesie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 13:45, 09 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)



Cieszę się Kasiu że Ci się podoba. osłonki sama robię, wykorzystuję wszystkie patyczki z obcinanych krzewów, moczę je jakiś czas aby były podatne na wyginanie, i jest cudak.
Witam i dziękuję za odwiedziny.


Niesamowita jesteś
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 14:34, 10 kwi 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Udało mi się ukorzenić kilka horci i katalpę. Doradźcie kiedy je wysadzić do gruntu. Dodam że zimowały na parapecie.

jedna z sadzonek horci



katalpa

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
MagdalenaK8 14:37, 10 kwi 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Przybiegłam z rewizytą i co ja widzę ....moje klimaty.
Ogód piękny i drewniany domek .
Pozdrawiam
____________________
Ogród i nie tylko...
Nallar 14:48, 10 kwi 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Dzięki. U Ciebie też pięknie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
safikey 14:54, 10 kwi 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Ewa,
zakochałam się w Twoich piwoniach - przepiekne - uwielbiam je.

ja w tym roku podzieliłam karpę piwonie na dwie i juz wypuściły nowe przyrosty, ale ponoc nie będą kwitły w tym roku. Dlatego będę poodglądac u Ciebie

a rozwiązania z drewnem, korzeniami, pniami - niesamowicie fajne!!!

pieknie masz s
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Nallar 15:26, 10 kwi 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
safikey napisał(a)
Ewa,
zakochałam się w Twoich piwoniach - przepiekne - uwielbiam je.

ja w tym roku podzieliłam karpę piwonie na dwie i juz wypuściły nowe przyrosty, ale ponoc nie będą kwitły w tym roku. Dlatego będę poodglądac u Ciebie

a rozwiązania z drewnem, korzeniami, pniami - niesamowicie fajne!!!

pieknie masz s


Miło że wpadłaś. Moje kwitły po przesadzeniu be żadnej przerwy. Ważne jest żeby nie wsadzić ich zbyt głęboko.
Dla Ciebie z pozdrowieniami.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 19:36, 10 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)
Udało mi się ukorzenić kilka horci i katalpę. Doradźcie kiedy je wysadzić do gruntu. Dodam że zimowały na parapecie.

jedna z sadzonek horci



katalpa



O, witaj w klubie Ja też ukorzeniłam jedną hortkę Zerknij do mnie na jedną z ostatnich stron, wygląda jakby miała zamiar zakwitnąć. Mi udało się jeszcze ukorzenić 3 bukszpanki. One już są w ogródku. A hortkę jeszcze mam w domu. Chyba zrobię tak, że przesadzę ją wkrótce do większej doniczki i najpierw będę ją hartować, tzn po parę godzin na zewnątrz jak będzie już ładnie, codziennie dłużej. Ale na sadzenie do gruntu chyba jeszcze za wcześnie. Takiego maleństwa nawet by dobrze widać nie było. Ale sama nie wiem. Jak się czegoś dowiesz to daj mi proszę znać
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 22:48, 10 kwi 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)


O, witaj w klubie Ja też ukorzeniłam jedną hortkę Zerknij do mnie na jedną z ostatnich stron, wygląda jakby miała zamiar zakwitnąć. Mi udało się jeszcze ukorzenić 3 bukszpanki. One już są w ogródku. A hortkę jeszcze mam w domu. Chyba zrobię tak, że przesadzę ją wkrótce do większej doniczki i najpierw będę ją hartować, tzn po parę godzin na zewnątrz jak będzie już ładnie, codziennie dłużej. Ale na sadzenie do gruntu chyba jeszcze za wcześnie. Takiego maleństwa nawet by dobrze widać nie było. Ale sama nie wiem. Jak się czegoś dowiesz to daj mi proszę znać


Niczego mądrego się nie dowiedziałam zrobię tak jak napisałaś Ty, bo wydaje mi się że to dobry pomysł. W dużej donicy pozwolę jej trochę podrosnąć. Na stałe na zewnątrz wystawię ją w drugiej połowie maja. Natomiast do gruntu kiedy? Może ktoś jeszcze się wypowie. Twoją horcie widziałam muszę przyznać że pierwszy raz widzę coś podobnego. Może wrzuć zdjęcie do wątku o horciach może tam zaglądają mądrzejsi od nas. Mnie nikt nie odpisał:
Idę tam poczytać.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies