Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ..marzy mi się ogród ...

Pokaż wątki Pokaż posty

..marzy mi się ogród ...

madzielena 13:32, 30 kwi 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
Gosiu ostatnio oglądałam jakiś program ogrodniczy gdzie była mowa o tym, aby rh sadzić obok siebie, bo one naturalnie tak właśnie rosną i jeden drugiego zacienia i osłania.

Te zielone berberysy (to berberysy, prawda?) posadziłabym razem, tworząc plamy kolorów. Nie przepadam za takimi układami naprzemiennymi. Zamieniłabym więc rh z krzewem po prawej
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
Gosia_S 20:46, 02 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Magdzia dzięki za radę, jednak to wszystko pięknie się przyjęło i w tym sezonie wstawię tam jeszcze jakąś choineczkę. A jeśli mój kochany, choć już mniej cierpliwy mąż zobaczy mnie znowu biegającą z łopatą i przyłapie mnie na przesadzaniu to najzwyczajniej w świecie mnie udusi, ot tak z miłości
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 20:48, 02 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Magdzia dzięki za radę, jednak to wszystko pięknie się przyjęło i w tym sezonie wstawię tam jeszcze jakąś choineczkę. A jeśli mój kochany, choć już mniej cierpliwy mąż zobaczy mnie znowu biegającą z łopatą i przyłapie mnie na przesadzaniu to najzwyczajniej w świecie mnie udusi, ot tak z miłości oczywiście mojej miłości do roślinek
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 16:07, 03 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395

Wyplewione, mój mąż zrobił obrzeża z kostki, teraz czekam na transport kamyczków
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 16:11, 03 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395

Te 3 kępki to róże wielkokwiatowe, mam nadzieję, że za chwilę ukażą swoje piękno
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Gosia_S 16:12, 03 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Kasial 21:55, 03 maj 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Witaj Gosiu.
Twój ogród już kiedyś prześledziłam masz piękny dom i działkę na której możesz zaprojektować i stworzyć piękny ogród od podstaw.
Czekam na Twoje róże u mnie jest kilka sadzonych już wcześniej, nie przeze mnie. Ja w tym roku posadziłam dwie pnące. Jedna się przyjęła, z drugiej chyba nic nie będzie
Będę zaglądała
Pozdrawiam ciepło
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Zeta 22:34, 03 maj 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Hej witam.....dzięki za odwiedziny ...Ostrowiec to moje strony rodzinne ....pochodzę z Radomia......więc niedaleko ....będę zaglądać ..pozdrawiam
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Gosia_S 18:59, 04 maj 2014


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Dziewczyny, dziś chciałam zrobić akcję warzywa, ale średnio mi się udała Na bazarze udało mi się kupić sadzonki selera, cebulki sałatkowej i sałaty, a i oczywiście 3 dorodne pomidory Pojechałam po pomidorki koktajlowe, a wróciłam ze zwykłymi eh. Za tydzień jadę po pozostałe warzywa i ziółka. W moim warzywniaku są już truskawki, rabarbar, czosnek,lubczyk, zielona pietruszka i mięta
A na parapecie czeka na wsadzenie do gruntu całkiem niezła cukinia i oregano
Będzie pięknie
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
Kasial 22:43, 04 maj 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Ja mam truskawy, pora, już wschodzący bób (to nasz pierwszy raz), mój mężczyzna zjada dwa kilo na raz sporą mięte. Posiałam oregano, bazylię, rukolę, natkę pietruszki, kolendrę, rozmaryn, lubczyk i szpinak. Jeszcze nic nie idzie, denerwuje się :/ chyba brak mi cierpliwości
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies