Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Kondzio 20:32, 10 lis 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jesień macie cudowną Ostatnio pooglądałam sobie u Was fotki od samiuśkiej wiosny u Was nigdy nie ma pusto na rabatach, tak skomponowane, że ciągle coś się na nich dzieje, a w przeciągu sezonu zmienia się ich charakter. Mistrzowsko dobrane rośliny, macie ogród marzeń


Sylwia, rabaty bylinowe jak sama wiesz to ciągła praca nad tym, aby zawsze ogród cieszył nas swym pięknem. Częste robienie zdjęć to nie tylko ogrodowy pamiętnik i zatrzymywanie chwili piękna, ale również dokumentowanie tego, co jeszcze trzeba zmienić...
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Agania 20:33, 10 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Cudowny październikowy ogród, listopad mgłą się zaczyna

Przepiękne są wasze rozplenice, co to za odmiana z tymi białymi kotkami?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kondzio 20:34, 10 lis 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gardenarium napisał(a)
Zobaczcie, wystarczy że zmieni się pogoda, a na zdjęciach jakby dwa różne światy. U mnie też


Danusiu, masz stuprocentową rację, pogoda dla ogrodu i jego klimatu ma ogromne znaczenie, światło i pora dnia również. Między innymi dlatego najbardziej lubimy robić zdjęcia ogrodu rano...
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Agania 20:34, 10 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kondzio napisał(a)
Połowa października



O te pytam?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kondzio 20:37, 10 lis 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Katkak napisał(a)
Ale cudnie i ile jeszcze kwiatów i kolorów. Ten daszek altanki wychylający się z morza bylin wygląda obłędnie. Coś niesamowitego. I ogród osnuty mgłą taki piękny, nostalgiczny i tajemniczy. Ech dużo by pisać.... altanka w tych koralikach z winobluszczu też bomba. Pięknie chłopaki. Buziole zostawiam .


Kasiu, piękno można odnaleźć w każdej roślinie, w koralikach winobluszczu, w owocach ligustru, w przekwitłych kwiatostanach rudbekii czy nasionach trojeści. Pozdrawiamy Was serdecznie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:40, 10 lis 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Agania napisał(a)


O te pytam?


Aganiu nie wiem, te kupowaliśmy jako pierwsze ok.7 lat temu. Były już wielokrotnie dzielone. Na bylinówce mamy 'Big Boy' i 'Black Beauty'.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Agania 20:52, 10 lis 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dzięki...zapiszę sobie...chętnie wymienię u siebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Monia81 20:53, 10 lis 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8016
Konrad ależ cudne jesienne fotki, ogród jest zachwycający fajnie, że się pokazałeś, bo brakowało tych pięknych widoków. Wiesz nie dawno skończyłam czytać Twoje wątki, jestem pełna podziwu dla Was chłopaki bo wyczarowaliście wspaniały ogród a przy okazji co to za astry na fotce poniżej??? pozdrawiamy
Kondzio napisał(a)
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
sierika 21:04, 10 lis 2018

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Pięknie i ta jesienna obfitość fotek, astry cudowne, klimaty wspaniałe, wiosną usmiechnę się o jakiegoś bardzo wysokiego astra, mogę..?
____________________
EwaSierika
Kondzio 21:18, 10 lis 2018


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Monia81 napisał(a)
Konrad ależ cudne jesienne fotki, ogród jest zachwycający fajnie, że się pokazałeś, bo brakowało tych pięknych widoków. Wiesz nie dawno skończyłam czytać Twoje wątki, jestem pełna podziwu dla Was chłopaki bo wyczarowaliście wspaniały ogród a przy okazji co to za astry na fotce poniżej??? pozdrawiamy


Wysoki niebieski to aster ametystowy 'Feiburg' - hybryda astra wrzosolistnego i nowoangielskiego jest jednym z najpóźniej zakwitających astrów. Łączy znaczną wysokość astra nowoangielskiego i drobne kwiaty astra wrzosolistnego o cudnie niebieskim kolorze.

Niski to aster bocznkowiatowy 'Horizontalis' (Symphyotrichum lateriflorum var.horizontalis)
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies