Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród pod Białymstokiem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród pod Białymstokiem

Marcin_R 13:42, 18 mar 2016

Dołączył: 09 mar 2016
Posty: 4
Kris, bardzo dziękuje za zdjęcia i wyjaśnienia, będą bardzo przydatne.
mp_krk 16:48, 17 kwi 2016

Dołączył: 28 kwi 2014
Posty: 280
Krzysiek,

jak tam wiosna w Twoim ogrodzie?

Jakie rh kupowałeś na tą rabatę przed smaragdami? Jakieś konkretne odmiany/wielkości czy jak się trafiło?

Interesowałoby mnie jeszcze ile zajmuje Ci na szerokość kompozycja miskantów z hortensjami
____________________
Marcin - Mały ogród pod Krakowem
barbara_fiecek 20:43, 12 cze 2016

Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 1
Witam. Śledzę twój przepiękny ogród i marze o takim samym. Właśnie zabieramy sie za ogrod i wyczytalam ze twoja sliczna trawka wyrosla z nasion Raminex sport. I tu moje pytanie Raminex sport czy Raminex Wembley sport. Z góry dzięki za odpowiedź.
ele2001 18:18, 18 wrz 2016


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Przepadłeś??
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
kris_bialystok 12:41, 03 paź 2016

Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 268
Witam
nigdzie nie przepadłem - ogród ma się całkiem nieźle - fajnie zarasta - raczej nic nie dosadzam tylko na ile mam czasu to pielęgnuje

po prostu rzadziej siedzę na komputerze i po robocie sił na zdjęcia i forum brak

ale nadrobię!
pozdrawiam
____________________
Mały ogród pod Białymstokiem
iwonkap 13:38, 03 paź 2016

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
kris_bialystok napisał(a)


ale nadrobię!
pozdrawiam


trzymam kciuki za nadrabianie, chętnie zobaczę jak roslinki porosły
ele2001 18:35, 03 paź 2016


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Wiemy jak to jest ale fani ogrodu czekają pozdrawiam..
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
kris_bialystok 12:58, 31 mar 2017

Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 268
no to wracam z newsami

Po pierwsze przegrywam walkę z kretem/kretami - chyba źle założyłem siatkę - bo dostał się nad i pod i nie wiem jeszcze gdzie ale zaorane pół trawnika - próbowałem już wszystkiego ale na razie klops - po deszczu są miejsca gdzie trawnik się wręcz zapada

Ale żeby nie było smutno to rozpocząłem budowę tarasu - na istniejący taras z kostki betonowej będę sam starał się ułożyć deski i do tego coś ala altanką - czyli słupy i później kombinowanie a przepierzeniami lub jakimiś firankami ...



Na razie zabetonowałem kotwy - słupy po impregnacji schną w garażu i jutro składamy konstrukcję - jak się uda to wrzucę i się pochwalę

Oczywiście jak co roku wycinam też kolejne rabaty ale o tym wkrótce

____________________
Mały ogród pod Białymstokiem
ana_art 17:15, 31 mar 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Dlaczego rezygnujesz z tarasu z kostki?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
kris_bialystok 19:46, 01 kwi 2017

Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 268
Zawsze, chcieliśmy mieć drewniany taras ale podczas budowy ze względów finansowych daliśmy najtańsza kostkę. Dodatkowo jak się budowaliśmy to nie było wokoło nic - teraz.z tarasu widzimy nowe zbudowane domy wiec chcemy delikatnej osłony stad pomysł na mini altankę - która schroni nasz tez przed słońcem - bo parasol a raczej 3 bo strasznie się łamały niesprawdzały się

Drewno to drewno będzie przy tym roboty ale jakoś przyjemniej na razie stoi główna konstrukcja - jeszcze dojdzie przepierzenie gdzie obok zasadzimy róże - a potem poszukamy pomysłu na powieszenie płótna na dachu które można zasłaniać i odsłaniać

Kilka zdjeć z dzisiaj



____________________
Mały ogród pod Białymstokiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies