Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ja i mój ogródek, a może ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Ja i mój ogródek, a może ogród

Gardener27 21:46, 10 paź 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Dominiko zmiany ogromne w ogrodzie. Rabaty pięknie się rozrosły a ten murek dodaje im elegancji.

Plany bardzo ambitne, zakupy zacne, dodatki w domu gustowne.

Piękna u Ciebie jesień
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Dominika11 07:14, 11 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Zana napisał(a)
No to ja myślałam, że Ty masz ogród skończony, a Ty tu taką rozwalankę uskuteczniasz. Bardzo ładny ten murek i ile nowego miejsca do obsadzenia. I jeszcze o innych nowych planach doczytuję.
Jak mogę to zaproponuję - ja to bym widziała w tym miejscu jedno niewysokie, ale rozłożyste górą drzewo, jakąś drzewkową magnolię może? A dołem już niskie nasadzenia. Ale to oczywiście luźna propozycja.
Skończony no co Ty, nawet chyba połowy nie ma zrobionej, no może połowa jest

Fajnie, że i Tobie sie podoba, no niestety cały czas trzeba cos wymyslać i robić ogrodnik musi być cały czas zajęty

Magnolii nie mam w ogrodzie, ale nie wiem czy da tam radę, bo jak wieje to jest przelotówka, więc chyba by jej nie bardzo to słuzyło, ale myslałam o 3 szt ambrowców
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 07:16, 11 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Gardener27 napisał(a)

Dominiko zmiany ogromne w ogrodzie. Rabaty pięknie się rozrosły a ten murek dodaje im elegancji.

Plany bardzo ambitne, zakupy zacne, dodatki w domu gustowne.

Piękna u Ciebie jesień
Oj tak Przemku, też mi sie wydaje, że ten murek to taka kropeczka nad i, mówisz że palny ambitne, może i tak choc nie wiem kiedy w całości będą zrealizowane - ale powoli i do przodu, najpierw cała budowlanka, a potem rosliny i jakoś damy radę

Fajnie, że zaglądasz
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Agania 08:36, 11 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dominika11 napisał(a)
Ta rabata teraz wygląda tak



Ładnie uporządkowałaś rabatę, ja odradzam drzewo jesli ta rabata jest
frontowa to powinien być elegancki przodzik i widziałabym tu zimozielone kule lub stożki porozrzucać w systemie z trawami i oczywiście żelazne jeżówki i cebulowe wiosną
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Dominika11 08:47, 11 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
To Agatko uważasz, że na front nie pasuje drzewo ???

kulki tam chciałam tez dać i trawy m.in. też - ale myslałam o ambrowcach ładnie by sie zmieniały na jesieni
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Agania 08:59, 11 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dominika11 napisał(a)
To Agatko uważasz, że na front nie pasuje drzewo ???

kulki tam chciałam tez dać i trawy m.in. też - ale myslałam o ambrowcach ładnie by sie zmieniały na jesieni


To są tylko moje sugestie, bo ja akurat nie mam eleganckiego frontu i bardzo mi go brakuje, a Ty masz miejsce na to stworzone, wiesz, że każdy zimozielony egzemplarz będzie w liściach i będzie z tym robota jak będziesz musiała się spindrać po każdy listeczek, który spadnie z drzewa...temat do rozważenia, ale drzewa są fajne
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Dominika11 09:10, 11 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
tak myslałam, że będzie chodziło głównie o liście i sprzatanie jak opadną
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Agania 09:11, 11 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ja tak właśnie mam
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Dominika11 09:15, 11 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
a co można dać wyższego ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Agania 10:29, 11 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Musisz zorganizować burzę mózgów...ja nie umiem ciekawie doradzać
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies