Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ja i mój ogródek, a może ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Ja i mój ogródek, a może ogród

Dominika11 11:48, 10 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
jak na razie prace ogrodowe zakończone - jeszcze tylko muszę opryskać drzewka w sadzie

robota na maksa czeka mnie od wiosny - matko tyle zmian - nie wiem czy to ogarne i te rabaty do przemian - już mnie głowa boli
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
eVka 11:51, 10 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dominika11 napisał(a)
tak wyglądał

W czerwcu



I sierpniu


Dzięki
Jaki fajny złotek zupełnie inaczej wygląda niż moja Elegantissima, bo on białoobrzeżona
____________________
eVka 11:51, 10 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dominika11 napisał(a)
dziewczyny szopa jak na razie stanęła w miejscu, tzn, były prace przygotowawcze do dachówki - jak założą dachówkę to pokaże fotki - teraz nic sie tam nie dzieje oprócz wielkiego bałaganu

Wobec tego czekamy
____________________
Dominika11 11:54, 10 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
effka napisał(a)

Dzięki
Jaki fajny złotek zupełnie inaczej wygląda niż moja Elegantissima, bo on białoobrzeżona
no inaczej elegeantissima zupełnie inaczej - ten mi się cos rozlał za bardzo, nie wiem czy tak ma być, bo elegantissima jest bardziej prężna i do góry idzie - ale jest rozkoszny i ten jego żółty kolor fajnie wygląda, a nawet nie wiedziałam, że się tak przebarwia jesienią - ot ci niespodzianka - miła
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 11:54, 10 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
effka napisał(a)

Wobec tego czekamy
ok ok
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
deszczowymaj 11:55, 10 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Dominika11 napisał(a)
jak na razie prace ogrodowe zakończone - jeszcze tylko muszę opryskać drzewka w sadzie

robota na maksa czeka mnie od wiosny - matko tyle zmian - nie wiem czy to ogarne i te rabaty do przemian - już mnie głowa boli


Dominiś Dasz radę ..jak nie My to kto nie takie rzeczy się robiło


a co Ty za zmiany na rabatach planujesz ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
eVka 11:58, 10 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dominika11 napisał(a)
no inaczej elegeantissima zupełnie inaczej - ten mi się cos rozlał za bardzo, nie wiem czy tak ma być, bo elegantissima jest bardziej prężna i do góry idzie - ale jest rozkoszny i ten jego żółty kolor fajnie wygląda, a nawet nie wiedziałam, że się tak przebarwia jesienią - ot ci niespodzianka - miła

Własnie widzę, że on taki krępy grubasek raczej, moje Elegantissimy szczupłe wysokie laseczki
____________________
Dominika11 12:00, 10 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
deszczowymaj napisał(a)


Dominiś Dasz radę ..jak nie My to kto nie takie rzeczy się robiło


a co Ty za zmiany na rabatach planujesz ?
no nie tylko na rabatach - jak widziałaś tworzą się murki i zmieniła mi się wielkość i kształt rabaty przy furtce, ponadto nie podoba mi sie rabata przed domem - coś tam mi nie gra - dalej stawia się szopa i kolejne zmiany koło okręgu - ze środka będę musiała wywalić wrzosy i dam tam chyba brzozy brodawkowate pendula bordowe

poza tym też rewolucja na trawniku, bo będzie tam trawnik w okręgu i przy nim zrobiony chodniczek i do tego będę musiała dostosować rabaty, czyli je wyciągnąć do przodu - ach te dylematy co robić ...
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Anda 12:00, 10 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Fajne plany
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Dominika11 12:01, 10 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
effka napisał(a)

Własnie widzę, że on taki krępy grubasek raczej
choć chyba tam taki pasuje, nie zasłania przynajmniej traw i wszystkiego co jest za nim
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies