Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek nad jeziorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek nad jeziorem

Katkak 13:17, 12 maj 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Edyta10 napisał(a)
Kasiu, nie przykleiłam, zapomniałam z domu zabrać doniczkę glinianą, chcę ją postawić na kamieniu odwróconą do góry dnem i postawić na niej poidełko - będzie wyżej, wtedy przymocuję wszystko do kamienia...

A może poidełko przymocujesz do jakiegoś nieco wyższego pieńka? Będzie jeszcze fajniej
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ModraSowa 14:24, 12 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Zobaczysz jak Cię te kamienie wciągną, nie poprzestaniesz na słupkach, zakładam się
____________________
Ania Ogród to życie
Ania_ogrodni... 14:35, 12 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 378
Fajne zakupy, bardzo podoba mi się hosta, ciekawie wybarwiona. Pokaż hortensję jak zakwitnie, zastanawiałam się właśnie nad nią, ale w końcu kupiłam sundae fraise, którą mam zamiar prowadzić na drzewko, zobaczymy co z tego wyjdzie, taki eksperymen
____________________
Ania -Moje spełniające się marzenie - RODOS
Edyta10 07:57, 13 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Katkak napisał(a)

A może poidełko przymocujesz do jakiegoś nieco wyższego pieńka? Będzie jeszcze fajniej


Kasiu, dobry pomysł, pieńki jakieś mam muszę pobuszować w drewutni.... będzie wyżej to ptaszęta bezpieczniejsze, bo wiadomo co mojemu sierściuchowi do głowy wpadnie choć już jest stary i nie bardzo ptaszkami się interesuje ale nigdy nic niewiadomo
____________________
Ogródek nad jeziorem
Edyta10 08:00, 13 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
ModraSowa napisał(a)
Zobaczysz jak Cię te kamienie wciągną, nie poprzestaniesz na słupkach, zakładam się


popatrzyłam u Ciebie i podoba mi się pokażę Małżowi, pewnie coś wymyśli a kamyki lubię bardzo, pierwsza rzecz w moim ogródku to właśnie był skalniak
____________________
Ogródek nad jeziorem
Edyta10 08:05, 13 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Ania_ogrodniczka napisał(a)
Fajne zakupy, bardzo podoba mi się hosta, ciekawie wybarwiona. Pokaż hortensję jak zakwitnie, zastanawiałam się właśnie nad nią, ale w końcu kupiłam sundae fraise, którą mam zamiar prowadzić na drzewko, zobaczymy co z tego wyjdzie, taki eksperymen


Aniu, ja też miałam pomysł na inną horti, Limelight już mam, a teraz chciałam Vanilla Fraise, ale przekonała mnie pani sprzedająca, bo Candle ma sztywne pędy (podobno) więc nie powinna się łamać pod ciężarem kwiatów...
A twój pomysł jako drzewko też mi się podoba , pokazuj ją na bieżąco
____________________
Ogródek nad jeziorem
Edyta10 15:49, 30 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Kilka ostatnich zdjęć



____________________
Ogródek nad jeziorem
Edyta10 15:51, 30 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
i ostatnie zakupy


____________________
Ogródek nad jeziorem
ModraSowa 21:58, 30 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Hej. Fajny zwierzaczek. Pies? Osioł? Co tam nowego porabiasz nad tym swoim uroczym jeziorem?
____________________
Ania Ogród to życie
Edyta10 15:40, 31 maj 2014


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
ModraSowa napisał(a)
Hej. Fajny zwierzaczek. Pies? Osioł? Co tam nowego porabiasz nad tym swoim uroczym jeziorem?


to Koziołek
Co porabiam...hm.. wszystko co się da...czyli przesadzam, dosadzam, przekopuję, odchwaszczam...
ale na łódce jeszcze w tym roku nie byłam, jadę w środę, jak będzie pogoda, to zwodujemy łódkę
____________________
Ogródek nad jeziorem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies